بلیط قطار تهران میبد

ارزانترین نرخ: یکشنبه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
۱۱۱ ت
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران میبد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته كوير کوپه 6 نفره
چهارشنبه 1401/07/06 18:10
110,900 تومانء

اطلاعات قطار تهران به میبد

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
7 ساعت
مسافت
574 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 18:10
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 18:10
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران میبد چقدر است؟

۱۱۰٬۹۰۰ تومانء
۷۳٬۹۳۴ تومانء
۳۶٬۹۶۸ تومانء
02 07
04 07
06 07

قیمت بلیط قطار تهران میبد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار تهران میبد جوپار جوپار ---1109000---

میانگین قیمت بلیط قطار تهران میبد در هر ماه

۱۹۰٬۷۰۰ تومانء
۱۲۷٬۱۳۴ تومانء
۶۳٬۵۶۸ تومانء
اسفند1400
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار تهران میبد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closetickclosetickclosecloseclose

بلیط قطار تهران میبد از سفرهای ریلی می باشد که گردشگران را به شهری با کوچه های خشتی و  سر در ها و گنبدهای آجری تزیین شده می برد، خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط تهران میبد باید بدانید، قیمت بلیط و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار تهران میبد

چرا خرید بلیط قطار تهران میبد؟

 شهر میبد در شمال یزد قرار دارد و تاریخ هفت هزار ساله آن را به شهری کهن در ایران تبدیل کرده است، اگر قدری در شهر راه برویم، متوجه تفاوت معماری آن می‌شویم.

گردشگری در میبد 

گردشگری در میبد با بلیط قطار تهران میبد ما را به تاریخ، پرفراز و نشیب این  شهر کهن می برد. وصف میبد را به لطف آثار باستانی اش بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی میبد عبارتند از: نارین قلعه، کاروانسرا و چارپارخانه شاه‌عباسی، کبوترخانه، یخچال خشتی میبد، موزه سفال، زیارتگاه چک‌چک، قلعه بارجین،

 بهترین فصل سفر به میبد

خرید بلیط قطار تهران میبد در بهترین فصل سفر باعث می شود به شهر  سفال و زیلو سفر کنیم. شهری با آب و هوای شبیه به یزد، منطقه‌ای خشک و کویری‌ با آب و هوای گرم و بیابانی می باشد. فصل مناسب سفر به میبد بهار می باشد  با  قطار تهران میبد صورت می پذیرد.

ایستگاه راه آهن میبد

ایستگاه راه آهن میبد به طول ۱۰۵ کیلومتر است و در راستای احداث خط دوم راه آهن بافق – زرین شهر مورد بهره برداری قرار گرفت. از جمله سفرهای ریلی میبد که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار میبد  تهران.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تهران به میبد

جهت خرید بلیط قطار تهران میبد از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو قطار تهران به میبد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار میبد، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به میبد در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار تهران به میبد

قیمت بلیط قطار تهران میبد

عوامل زیادی در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط تاثیر دارد. در این قسمت فاکتورهای مختلفی موثر است. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط تهران به میبد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

 با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز تغییر می کند. ممکن است بلیط میبد با تقاضای زیادی مواجه شود چرا که بنا بر دلایل مختلفی از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی میبد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره،  استفاده می شود. در این مواقع قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

امکانات و شرایط قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی متفاوت می باشند از این رو بلیط های آنها بر اساس  نرخ های متفاوت قیمت گذاری می شود. به عنوان مثال قیمت بلیط قطار تهران میبد فدک بخاطر امکانات بسیار عالی بیشتر از سایر می باشد و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار تهران میبد در رسپینا

بلیط ارزان میبد

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هران میبد  از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران میبد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

شرکت های ریلی در مسیر تهران میبد

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به میبد نیاز دارید ؟ بلیط قطار میبد تهران

از میبد با قطار به سفر خود ادامه دهید