بلیط قطار تهران پیشوا

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران پیشوا

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار تهران به پیشوا

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران پیشوا چقدر است؟

0 تومانء
0 تومانء
0 تومانء

قیمت بلیط قطار تهران پیشوا بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار تهران پیشوا در هر ماه

۲۰٬۴۰۰ تومانء
۱۳٬۶۰۰ تومانء
۶٬۸۰۰ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار تهران پیشوا

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار تهران پیشوا از جمله سفرهای ریلی می باشد و بیشتر توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد، خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

قطار تهران پیشوا

چرا خرید بلیط قطار تهران پیشوا؟

 شهر پیشوا از جمله شهرهای استان تهران است، این شهر، شهری گلخانه‌ ای می باشد، که بیش از یک‌هشتم گلخانه‌های ایران را در خود جای داده‌ است و یکی از قطب‌های تولید گل و گیاهان دارویی در ایران به شمار می‌رود.

ساعت حرکت قطار تهران پیشوا

مسافرانی که قصد دارند از تهران به پیشوا سفر کنند، می توانند همه روزه بلیط این مسیر را از سایت رسپینا تهیه کنند. همچنین برای آگاهی از ساعت حرکت قطار های این مسیر می توانید روز سفرتان را انتخاب کنید تا زمان حرکت از ایستگاه تهران و رسیدن به پیشوا را مشاهده کنید.

کارهایی که در پیشوا باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط پیشوا از تهران ما را به شهر کم مهاجر و کم مسافر می برد و باید بگوییم که علی‌رغم نزدیکی به پایتخت، مهاجران کمتری را پذیرفته و بیشتر مردمان آن بومی همین منطقه هستند. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی پیشوا عبارتند از: آب انبار قدیمی پیشوا، تپه شغالی پیشوا، امامزاده جعفر(ع) پیشوا،

بهترین زمان برای سفر قطار تهران پیشوا

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران پیشوا باعث می شود تا به شهری در نزدیکی تهران پایتخت سفر کنیم. شهری با آب و هوای شبیه به تهران . بهترین فصل مناسب سفر بهار و تابستان می باشد.

حمل و نقل عمومی در پیشوا

 با توجه به اینکه پیشوا نزدیک پایتخت، تهران است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در پیشوا می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

ساعت حرکت قطار تهران پیشوا

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تهران پیشوا

جهت خرید بلیط قطار تهران پیشوا از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران پیشوا

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار پیشوا، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به پیشوا در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار تهران پیشوا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط قطار رجا محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به پیشوا عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

 با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی پیشوا و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پیشوا با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران پیشوا فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

بلیط قطار تهران پیشوا

خدمات خرید اینترنتی رزرو قطار تهران به پیشوا در رسپینا

بلیط ارزان پیشوا

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران پیشوا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن پیشوا

ایستگاه راه آهن پیشوا در مسیر کهن راه ابریشم و همچنین در مسیر خط راه‌آهن سراسری تهران-مشهد قرار دارد. سفرهای ریلی نیز در پیشوا صورت می گیرد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران پیشوا از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر تهران پیشوا

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به پیشوا نیاز دارید ؟ بلیط قطار پیشوا تهران