مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

خرید بلیط قطار تهران شوشتر از بهترین انتخاب ها برای شروع سفر می باشد، به دلیل امنیت بالا در سفرهای ریلی و تنوع بسیار گزینه ی مناسبی است. با توجه به تقاضای زیادی که برای خرید بلیط قطار در این مسیر وجود دارد، به همین منظور در ادامه راهنمای خرید بلیط قطار شوشتر، قیمت بلیط قطار تهران شوشتر و انواع قطارهای موجود در این مسیر ارائه خواهیم داد. با رسپینا همراه باشید.

بلیط قطار تهران شوشتر - رسپینا24

چرا خرید بلیط قطار تهران شوشتر؟

یکی از شهرهای ایران شوشتر می باشد که در شمال شرقی جلگه خوزستان است. شهرستان شوشتر دارای سه بخش «شُعیبیه»، «مرکزی» و «میان‌آب»، چهار شهر«گوریه»، «شوشتر»، «شرافت» و «سرداران» و هفت دهستان میباشد. شهر شوشترچهارمین شهر بزرگ استان از لحاظ جمعیت محسوب می‌شود.

کارهایی که در شوشتر با خرید بلیط قطار تهران شوشتر باید انجام بدهیم:

خرید بلیط قطار تهران شوشتر برای برخی افراد دلیل لذت بردن از سفر می باشد. هدف از سفر به شوشتر برای افراد مختلف با هم متفاوت است. درکنار جاذبه ‌های متعدد، این شهر منبعی غنی از سازه‌ هاي پيچيده نظير پل‌ ها، شبكه‌ ها، آسياب‌ ها و آبشارها را داراست. محوطه آسياب ها و آبشارهای تاریخی شوشتر داراي كاركرد صنعتی، اقتصادی و تفريحی است و مهم‌ترين بخش اين شهر در دوره‌ های مختلف به شمار می‌رفته است.

بازدید از مکان های تاریخی و دیدنی از دیگر کارهایی می باشد که بدون شک سفر با خرید بلیط قطار تهران شوشتر را بهتر و به یادماندنی تر خواهد کرد. بهترین دیدنی های این شهر عبارتند از:

این شهر دارای شش دروازه بوده که عبارت‌اند از: دروازه دسبول، دروازه ماپاریان،دروازه ادینه، دروازه لشکر، دروازه مقام علی، دروازه گرگر

از مکان های تاریخی و دیدنی دیگر این شهر می توان به برج کلاه فرنگی، بندمیزان، پل بند شادروان، بند خاک، نهر داربون، بند ماهی بازان شوشتر،اشاره کرد.

بهترین زمان برای سفر به شوشتر با خرید بلیط قطار تهران شوشتر

بلیط قطار تهران شوشتر یکی از انتخاب های امن برای سفر کردن می باشد. شوشتر دارای زمستان و پاییزی مدیترانه‌ای بوده و سفر به این شهر سرسبز از پایان زمستان تا آغازه‌های بهار بسیار دلپذیر است. این شهر زیبای جلگه‌ای-کوهپایه‌ای و کوهستانی خود در سراسر سال و به ویژه در روزهای نوروز پذیرای شمار بسیاری از گردشگران است. گرم‌ترین و سردترین ماه‌های سال این شهر به ترتیب تیر و دی می‌باشند.

بلیط قطار تهران شوشتر و حمل و نقل عمومی در شوشتر

بلیط قطار تهران شوشتر یکی از انتخاب های امن برای سفر کردن می باشد. از جمله وسایل نقلیه که می توان برای تردد در سطح شهر شوشتر انتخاب نمود، تاکسی، اتوبوس می باشد. با توجه به وسعت بسیار زیاد شهر شوشتر و شلوغی سرسام آور خیابان های آن، سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر بسیار پیشرفته و خوب می باشد.در حالت کلی تاکسی گران ترین وسیله نقلیه می باشد و اتوبوس و مترو در سطح پایین تری از نظر قیمت قرار دارند. لازم به ذکر است که برای پرداخت هزینه اتوبوس شوشتر باید کارت های الکترونیکی بلیط را خریداری کنید. استفاده از این کارت ها در کنار خرید بلیط ارزان قطار می تواند یکی از گام های موثر در کاهش هزینه های سفر به شمار رود.

ایستگاه راه آهن شوشتر

ایستگاه راه آهن شوشتر در تاریخ پنجم خرداد ماه ۱۳۹۲ در کشورمان افتتاح شد. راه‌آهن شوشتر روزانه در مسیرهای مشهد و تهران جابجایی دارد.

از جمله سفرهای ریلی تهران شوشتر که در این ایستگاه انجام میشود می توان به موارد زیر می باشد:

قطار تهران شوشتر فدک، قطار تهران شوشتر زندگی

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تهران شوشتر

جهت خرید بلیط قطار تهران شوشتر از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران شوشتر

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش بعد از خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط ارزان قطار تهران شوشتر است بااستفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به شوشتر در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار تهران شوشتر - رسپینا24

قیمت بلیط قطار تهران شوشتر

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران شوشتر عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

نرخ بلیط قطار تهران شوشتر با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیرنیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی شوشتر و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار شوشتر با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار تهران شوشتر نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

بر اساس کلاس قطار قیمت های بلیط نرخ گذاری می شود. قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی دارای امکانات و شرایط متفاوتی می باشند به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران شوشتر فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در شوشتر

بعد از خرید بلیط قطار تهران شوشتر، لازمه شروع سفرهای حرفه ای و بدون دغدغه، برنامه ریزی درست و انتخاب های مناسب می باشد. به همین خاطر است که در سفر به شوشتر نباید بدون رزرو آنلاین هتل قدم به این شهر گذاشت. تنوع بسیار بالا در هتل و هتل آپارتمان و قرار گرفتن هر یک در مناطق مختلفی از شهر باعث می شود تا مقایسه امکانات آنها با مراجعه حضوری به هر یک کار سختی باشد. با رزرو آنلاین هتل های شوشتر می توان در یک نگاه بهترین هتل را انتخاب و از تخفیف های ویژه بهره مند شد. بهترین هتل های شوشتر عبارتند از:

هتل گر گر، هتل سرابی، هتل افضل، هتل خانه پدری

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان شوشتر

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا ، ارائه ارزان بلیط قطار تهران شوشتر و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران شوشتر از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران شوشتر ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار تهران شوشتر - رسپینا24

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران شوشتر

برای خرید بلیط اتوبوس تهران شوشتر کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران شوشتر کلیک کنید.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران شوشتر از رسپینا روی زمین نمی مانید...