بلیط قطار تهران سیرجان

ارزانترین نرخ: جمعه

07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
۱۷۶ ت
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
۱۷۶ ت
07/21 پنجشنبه
۱۷۶ ت
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
۳۱۶ ت
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
۳۱۶ ت
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران سیرجان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
جمعه 1401/07/08 12:10
175,700 تومانء
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
شنبه 1401/07/09 12:10
175,700 تومانء
رجا رجا 4ستاره4تخته غزال کوپه 4 نفره
یکشنبه 1401/07/10 14:25
315,200 تومانء

اطلاعات قطار تهران به سیرجان

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره,کوپه 4 نفره
مدت سفر :
15 ساعت
مسافت
973 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 12:10
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 14:25
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران سیرجان چقدر است؟

۳۱۵٬۲۰۰ تومانء
۲۱۰٬۱۳۴ تومانء
۱۰۵٬۰۶۸ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
05 07
06 07
07 07
08 07
09 07
10 07
11 07
12 07
16 07
17 07
20 07
21 07
26 07
28 07

قیمت بلیط قطار تهران سیرجان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار تهران سیرجان در هر ماه

۲۵۴٬۹۰۰ تومانء
۱۶۹٬۹۳۴ تومانء
۸۴٬۹۶۸ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران سیرجان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickticktickticktickcloseclose

بلیط قطار تهران سیرجان از سری سفرهای ریلی می باشد که توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد، خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار تهران سیرجان؟

 شهر سیرجان شهری در جنوب غربی استان کرمان ست که در زمان ساسانیان به دلیل وجود قناتهای بسیار زیاد سیرگان یا سیرکان یعن سیرآب از قنات یا پر از قنات می نامیدند. است، عده ای هم این پسوند گان یا کان را که به معنب معدن است، دلیل وجود املاح معدنی می دانند.

بلیط قطار تهران سیرجان

کارهایی که در سیرجان باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط تهران سیرجان  سفر به شهری در استان کرمان است. شاید بارها وصف سیرجان را با یخچال هایی که بدون برق و انرژی در این شهر دیده می شود شنیده باشید. دو نمونه منحصر به فرد از این یخچال ها در سیرجان مانده که قدمت آن احتمالاً به اوایل دوره قاجار می رسد. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی سیرجان عبارتند از: کفه نمک سیرجان، مسجد جامع عضدی، مسجد قلعه سنگی، منطقه شکار ممنوع پاریز سیرجان، یخدان های سیرجان، دریاچه نمک سیرجان، قلعه سنگ سیرجان، بادگیر چپقی، ارامگاه شاه فیروز، یخچال محمود آباد، آرامگاه شاه فیروز، آرامگاه میر زبیر، باغ سنگی بلورد سیرجان.

بهترین زمان برای سفر به سیرجان

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران سیرجان باعث می شود تا به شهری تاریخی و قدیمی در استان کرمان سفر کنیم. سیرجان که شهری کویری است، زمانی شهریجان نامیده می شده و آب و هوا آن در زمستان‌ها سرد و در تابستان هاو فصل بهار نسبتاً معتدل است. بهترین فصل سفر به این شهر بهار و تابستان می باشد.

حمل و نقل عمومی در سیرجان

 با توجه به اینکه سیرجان در استان کرمان است و رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در سیرجان می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

خرید ارزان بلیط تهران سیرجان

جهت خرید بلیط ارزان قطار تهران سیرجان از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول: جستجو ارزان ترین بلیط قطار تهران سیرجان

اگر برای رفتن به سفر عجله ای ندارید و تاریخ خاصی مد نظرتان نیست می توانید از از بلیط چارتر و سرویس خبرم کن رسپینا استفاده کنید و در صورتیکه در بازه ی مشخص شده ای بخواهید سفر کنید، با انتخاب سایت رسپینا شما امکان مقایسه امکانات قطارهای مختلف و هزینه ها را دارید.

مرحله دوم: ثبت اطلاعات مسافران

پس از انتخاب نوع قطار، لازم است اطلاعات مسافر مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی و بدون اشتباه تایپی وارد شود و سپس روی دکمه ثبت کلیک کنید.

مرحله سوم: بررسی صحت اطلاعات مسافران

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می نمایید، روی کلمه ادامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه با کارت های شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد می شود.

بلیط قطار تهران سیرجان

قیمت بلیط تهران سیرجان

در نرخ گذاری قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند و اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین عوامل برای خرید بلیط ارزان قطار تهران سیرجان محسوب میشود. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط  متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی مختلف به دلایلی از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی سیرجان و همچنین اعیاد و تعطیلات، بلیط قطار تهران سیرجان با تقاضای زیادی مواجه میشود که در این بازه های زمانی قیمت بلیط افزایش می یابد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایران داران امکانات رفاهی متفاوت و بالطبع هزینه متفاوتی نیز می باشند. لازم به ذکر است قیمت بلیط قطار تهران سیرجان فدک بخاطر برخورداری از امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت و قطارهای 6 تخته انتخاب مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

اقامت در سیرجان

بعد از خرید بلیط رزرو اقامتگاه یکی از مهم ترین دغدغه های سفر است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل فدک سیرجان، هتل عطر سیب سیرجان، هتل جهانگردی سیرجان، هتل کهکشان.

جهت رزرو هتل های سیرجان کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان سیرجان

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار تهران سیرجان رسپینا ، امکان خرید براساس نرخ های مصوب می باشد. در کنار این مورد، امکان دسترسی به طیف وسیعی از قطار های یک مسیر و مشاهده قیمت بلیط ها تا چند روز آینده نیز سبب می شود تا بتوانید ارزان ترین خرید ها را در رسپینا به انجام رسانید.

استرداد آنلاین بلیط

تمامی بلیط هایی که از رسپینا دریافت می کنید به صورت آنلاین قابل استرداد می باشند. پروسه ای که می بایست برای کنسلی طی کنید بدین صورت است که ابتدا بلیطی که خریداری نموده اید را از داخل پنل کاربری گزینه ی استردادش را فعال می کنید. پس از بررسی و کسر درصد جریمه، مابقی مبلغ به حسابتان واریز خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته

از خدماتی که هر سامانه ای ملزم به ارائه ان است ، پشتیبانی محصولات و خدمات می باشد. شما می توانید در هنگام بازدید از سایت رسپینا زمانی که قیمت ها یا خدمات یک تور برایتان ابهاماتی ایجاد می کند و یا در هنگام خرید اگر برایتان مشکلی مانند عدم نمایش بلیط پس از پرداخت وجه ایجاد شود، می توانید با تیم پشتیبانی رسپینا که در 24 ساعته شبانه روز اماده ی پاسخگویی هستند، تماس حاصل کنید. 

بلیط قطار تهران سیرجان

ایستگاه راه آهن سیرجان

ایستگاه راه آهن سیرجان در دهستان نجف‌آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان سیرجان واقع است. از جمله سفرهای ریلی سیرجان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار سیرجان  تهران، قطار سیرجان مشهد  ، قطار سیرجان بندر عباس .

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان

رسپینا تمامی پروازهای داخلی منتهی به تهران را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط پرواز تهران سیرجان لازم است وارد منوی  هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان را انجام دهید.

جهت خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان کنید.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر تهران سیرجان

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به سیرجان نیاز دارید ؟ بلیط قطار سیرجان تهران