رسپینا
کیش

13 مورد از بهترین کلوپ های دریایی کیش

کیش از جزایر پر ترافیک و مقاصد گردشگری ایران بوده که مراکز خرید و مکان های تفریحی آن شهرت بسیار بالایی داشته و همه ساله گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جلب می کند. بعید است به کیش سفر نموده و یا قصد رفتن به این جزیره زیبای را داشته باشید اما از تفریحات آبی و کلوپ های دریایی کیش چشم پوشی کنید. چنانچه به این جزیره سفر کردید، بازدید از کلوپ های دریای کیش را از دست ندهید. در این مقاله به معرفی بهترین و مشهور ترین کلوپ های دریای کیش،ساعت کاری، خدمات و تفریحاتی که کلوپ های دریای کیش ارائه می دهند، خواهیم پرداخت. پس در ادامه با رسپینا همراه باشید.

کلوپ های دریایی کیش؛ تفریحات
کلوپ های آبی کیش

بهترین کلوپ دریایی کیش

کلوپ های دریایی جزو جاهای دیدنی کیش بوده که در بازدید از آنها می توانید تجربه ای خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید.  بهترین کلوپ های دریای کیش که شما می توانید از خدمات آنها استفاده نمایید به شرح ذیل می باشد.

هتل های کیش
 • کلوپ سی من کیش: از جمله کلوب های دریایی کیش بوده که در آن می توانید از تفریحات آبی شامل غواصی، شاتل و بنانا، قایق تندرو و پدل بورد استفاده نمایید.
 • کلوپ سیشل کیش: از کلوپ های آبی کیش بوده که در آن خدمات و تفریحات آبی غواصی، پدل بورد، شاتل و بنانا ارائه می شود.
 • کلوپ ناتیلوس کیش: از جمله تفریحاتی که این کلوپ ارائه می دهد می توان به امکان استفاده از قایق تندرو، پاراسل، شاتل و بنانا اشاره کرد.
کلوپ دریایی ناتلیوس کیش
 • کلوپ مارین دریا کیش: این کلوپ تفریحاتی نظیر پاراسل، پدل بورد، شاتل و بنانا، پارک ویبیت، فلای جت و قایق های بادبانی را جهت استفاده به مخاطبان خود ارائه می دهد.
 • مرکز غواصی کیش: از جمله تفریحاتی که در مرکز غواصی کیش ارائه می شود غواصی، پاراسل، بنانا و شاتل و اسکی روی آب است.
 • کلوپ نگین کیش: این کلوپ، تفریحات غواصی، شاتل و بنانا، چتر پاراسل، قایق تندرو و جت اسکی ارائه می دهد.
 • مجتمع دنیای زیر آب: در این مرکز به گردشگران تفریحاتی از قبیل ِ جت اسکی، غواصی، شاتل و بانانا و قایق تندرو ارائه خواهد شد.
کلوپ دریایی مجتمع دنیای زیر آب
 • آکواریوس: تفریحاتی که شما می توانید در کلوپ آکواریوس تجربه نمایید غواصی، جت اسکی، شاتل و بانانا و قایق تند رو، می باشند.
 • مرکز غواصی بانوان: جهت رفاه حال بانوان، این کلوپ اختصاصا خدمات خود را به این گروه ارائه می دهد.
 • مرکز مرجان: این مرکز از کلوپ های دریایی کیش بوده که تفریحات دریایی غواصی، جت اسکی، شاتل و بنانا و قایق تند رو جهت استفاده علاقه مندان ارائه خواهد داد.
 • مرکز داریوش: از تفریحات آبی مرکز داریوش می توان به غواصی، قایق تند رو، جت اسکی، شاتل و بنانا اشاره کرد.
کلوپ دریایی مرکز داریوش
 • کلوپ اسکوبا: از کلوپ های دریایی کیش بوده که در این جزیره واقع شده و تفریحاتی مانند غواصی، شاتل و بنانا، چتر پاراسل، قایق تندرو جت اسکی به دوستداران خود عرضه می نماید.
 • مرکز اسکوتر غواصی: اسکوتر از کلوب های دریایی کیش بوده که در آن فقط می توان از تفریح اسکوتر و غواصی استفاده نمود.

پیشنهاد ویژه رسپینا: تور کیش از تهران با یک میلیون و ششصد هزار تومان هدیه خدمات گردشگری

کلوپ های دریایی کیش مناسب غواصی

اگر قصد استفاده از تفریحات دریایی کیش مانند غواصی را دارید از خدمات کلوپ های غواصی و دریایی این جزیره استفاده نمایید. در برخی از این کلوپ ها علاوه بر تجهیزات، آموزش نیز داده می شود.

کلوپ های دریایی کیش مناسب غواصی

لیست کلوپ های دریایی کیش به همراه خدمات

معروف ترین کلوپ های دریایی کیش عبارتند از: کلوپ دریایی مارینا کیش، کلوپ دریایی، اسکوبا کیش، کلوپ دریایی شایان کیش، کلوپ دریایی پدیده کیش، کلوپ دریایی دلفین کیش، کلوپ دریایی و سیمن کیش می باشند که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

لیست کلوپ های دریایی کیش به همراه خدمات

سیمن کلوپ های دریای کیش برای آموزش غواصی

این کلوپ در کنار مسیر دوچرخه سواری و نزدیکی ساحل دامون کیش قرار دارد. خدمات این کلوپ را غواصی و آموزش غواصی، شاتل و بنانا، قایق تندرو و پدل بورد تشکیل می دهد.

جهت مراجعه به این کلوپ می توانید از ساعت 9:30 الی غروب آفتاب مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که ساعت کاری این کلوپ در ایام ماه رمضان ممکن است متفاوت باشد. در روز های عاشورا و شهادت امام علی(ع) نمی توانید به این کلوپ مراجعه نمایید. به علت داشتن تجهیزات و امکانات به روز و مدرن کلوپ سی من، این کلوپ توانسته گواهینامه ایزو را در جزیره کیش دریافت کند.

سیمن کلوپ های دریای کیش برای آموزش غواصی

سیشل از کلوپ های دریایی کیش

این کلوپ در نزدیکی پارک اسکیت بورد، ساحل سیمرغ و از طریق خیابان مرجان، مرجان 11 در دسترس می باشد.

کلوپ سیشل در سال 1395 افتتاح گردید. از جمله امکانات این کلوپ می توان به غواصی با بروزترین تجهیزات دریایی اشاره کرد. ساعت کار این کلوپ 8 صبح الی 19 بوده، اما در ایام ماه رمضان ساعت کاری این مجموعه ممکن متفاوت باشد. همچنین در روز های شهادت حضرت علی (ع) امکان ارائه خدمات به مشتریان خود را ندارد.

 کلوپ دریایی سیشل کیش

کلوپ دریایی ناتیلوس کیش

این کلوپ در نزدیکی پارک اسکیت بورد و در فاصله یک دقیقه ای تا دریا به صورت پیاده روی در پیش خواهید داشت. تفریحات ناتیلوس را غواصی، جت اسکی، قایق تندرو، چتر پاراسل، شاتل و بانانا تشکیل می دهد. ساعت کاری این مجموعه 9 صبح الی غروب آفتاب بوده که این ساعت در ماه مبارک رمضان ممکن است متفاوت باشد. همچنین ناتیلوس در ایام شهادت امام علی و تاسوعا، تعطیل می باشد.

کلوپ دریایی ناتلیوس کیش

کلوپ مارین دریا از کلوپ های دریایی کیش

مارین دریا کیش در نزدیکی ساحل مرجانی جزیره و در فاصله کمی از هتل دیدنیهای کیش قرار گرفته است. ساعت کاری این کلوپ ساعت 9 الی غروب آفتاب می باشد. توجه نمایید ساعت کاری این کلوپ در ایام ماه مبارک رمضان ممکن است متفاوت باشد. همچنین مارین در روزهای تاسوعا و 21 رمضان تعطیل است.

از تفریحات این کلوپ می توان به پاراسل، پدل بورد، شاتل و بنانا، پارک ویبیت، فلای جت و قایق های بادبانی اشاره کرد. مارین عضو جامعه کلوپ داران دریایی کیش بوده و خدمات خود را مطابق با استانداردهای جهانی ارائه می دهد.

کلوپ مارین دریا از کلوپ های دریایی کیش

مرکز غواصی از کلوپ های دریای کیش

این مرکز در نزدیکی اسکله تفریحی و هتل شایان کیش قرار دارد. این کلوپ در سال 1370 شروع به کار نموده و از بهترین کلوپ های کیش به شمار می آید.

تفریحات آبی مرکز غواصی کیش را آموزشی، اسکی روی آب، جت اسکی، غواصی، رینگ عکاسی و نیز فیلمبرداری زیر آب و …. تشکیل می دهد. همچنین این مرکز تورهای غواصی و دوره های آموزش غواصی را برای علاقه مندان به این رشته ارائه می دهد.

نوشته های مشابه
کلوپ دریایی غواصی کیش
مرکز غواصی از کلوپ های دریایی کیش

نگین از کلوپ های دریایی کیش

نگین کیش در نزدیکی مسجد امیر و مجموعه فرهنگی تفریحی آوایا خلیج فارس قرار گرفته و از طریق بلوار اندیشه قابل دسترس می باشد. تفریحاتی که این کلوپ به مخاطبان خود عرضه می کند شامل قایق تند رو، جت اسکی، چتر پاراسل، شاتل و بانانا می باشد.

جهت مراجعه به کلوپ نگین کیش می توانید از ساعت 9 صبح الی غروب آفتاب مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که ساعت کاری کلوپ در ایام ماه مبارک رمضان متفاوت بوده و همچنین نگین در ایام شهادت حضرت علی (ع) و تاسوعا تعطیل می باشد.

کلوپ دریایی نگین کیش

کشتی یونانی از کلوپ های دریایی کیش

این کلوپ به آدرس بلوار اندیشه، و نزدیکی مسجد امیر قراردارد. جهت مراجعه به این کلوپ می تواند از ساعت 9 صبح الی 17 مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که ساعت کاری کلوپ در ماه رمضان ممکن است متفاوت بوده و همچنین در ایام شهادت امام علی (ع) و امام حسین نمی توانید از خدمات این کلوپ استفاده کنید.

تفریحات آبی کلوپ کشتی یونانی را غواصی، شاتل و بنانا، جت اسکی و قایق های تندرو تشکیل می دهد.

کلوپ دریایی کشتی یونانی کیش

مجتمع دنیای زیر آب از کلوپ های دریایی کیش

این کلوپ در نزدیکی پارک ساحلی سیمرغ و همچنین هتل کوثر کیش قرار دارد. این مجتمع تفریحات جت اسکی، غواصی، قایق تند رو، شاتل و بانانا به دوستداران خود ارائه می دهد.

مجتمع دنیای زیر آب از کلوپ های دریایی کیش

آکواریوس کلوپ دریایی کیش با تفریحات متنوع

آکواریوس در نزدیکی برج های پرشین و ساحل دامون و واقع شده و از طریق و انتهای بلوار هرمز قابل دسترس است. این کلوپ در بخش شمالی جزیره کیش قرار داشته و تفریحات این هتل را جت اسکی، شاتل، بانانا، چتر پاراسل ، غواصی و نیز قایق تفریحی تشکیل می دهد. با توجه به این که کلوپ مذکور دارای امکانات روز دنیا می باشد، از این جهت مورد استقبال گردشگران واقع شده است، اما نسبت به سایر کلوپ ها خلوت تر بوده که از مزایای این کلوپ به شمار می آید.

جهت استفاده از خدمات کلوپ ساعت 9 الی غروب آفتاب به این مکان مراجعه نمایید. در نظر داشته باشید که در ماه مبارک رمضان ممکن است ساعت کاری متفاوت بوده و همچنین این کلوپ در 21 ماه رمضان  و 10 محرم تعطیل می باشد.

کلوپ دریایی آکواریوس کیش

کلوپ دریایی اسکوبا کیش

اسکوبا در نزدیکی مسیر دوچرخه سواری، رستوران ساحلی بلوند و هتل یاقوت کیش قرار داشته و از طریق خیابان مرجان 5 قابل دسترس می باشد. به علت داشتن پارکینگ، در صورت مراجعه با خودرو نگرانی بابت جای پارک نخواهید داشت.

ساعت کاری کلوپ اسکوبا ساعت 8 الی 22 می باشد. ساعت کاری این کلوپ در ایام ماه مبارک رمضان ممکن متفاوت باشد. پیش از مراجعه از ساعت کاری کلوپ در این زمان اطمینان حاصل نمایید.  تفریحاتی که شما می توانید در این کلوپ دریایی تجربه نمایید شامل غواصی، شاتل و بنانا، چتر پاراسل، قایق تندرو و جت اسکی می شوند.  مدت زمان اکثر تفریحات این کلوپ 15 دقیقه بوده و در فاصله 1 دقیقه ای از ساحل قرار گرفته است.  

کلوپ دریایی اسکوبا کیش
اسکوبا از کلوپ های دریای کیش

در این مقاله به معرفی بهترین کلوپ های دریایی کیش پرداختیم. در صورتی که از خدمات غواصی، کلوپ های دریایی کیش و تفریحات آبی ارائه شده توسط آنها استفاده نموده اید، تجربیات و نظرات خود را در این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

معروفترین کلوپ های دریایی کیش کدامند؟

معروف ترین کلوپ های دریایی کیش عبارتند از: کلوپ دریایی مارینا کیش، کلوپ دریایی، اسکوبا کیش، کلوپ دریایی شایان کیش، کلوپ دریایی پدیده کیش، کلوپ دریایی دلفین کیش، کلوپ دریایی و سیمن کیش هستند.

لیلی عسکری

در سفر، دنیای جدیدی را می‌بینید؛ از مهمان‌نوازی مردم و فرهنگ آنان تا طبیعت بکر و جاذبه‌های تاریخی، سفر به دور از روتین زندگی فرصتی است برای رشد! با مطالعه و تجربیات شخصی، جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری رو معرفی می‌کنم و نکاتی که به مسافران در طی سفر کمک می‌کنه رو ارائه میدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا