رسپینا
مشهد

رستوران شبدیز؛ تجربه بهترین پیتزا مشهد

بخش خوشمزه هر سفر و گردش قسمت شکم گردی آن است. در مطالب قبلی وبلاگ با بهترین فست فودهای مشهد آشنا شدیم. اکنون به سراغ یکی از معروف ترین فست فودهای مشهد، رستوران شبدیز رفته و به معرفی رستوران، آدرس، شعب و مسیر دسترسی، منو شبدیز و نظرات عمومی راجع به این رستوران خواهیم پرداخت پس در ادامه با رسپینا همراه باشید.

رستوران شبدیز مشهد

آدرس رستوران شبدیز مشهد کجاست؟

رستوران شبدیز مشهد هم اکنون دارای سه شعبه بوده که آدرس شعب آن به شرح ذیل می باشد.
شعبه مرکزی (وکیل آباد) : نبش وکیل آباد 67
شعبه1: بلوار هفت تیر – نبش هفت تیر 15
شعبه2: بلوار خیام – خیام 11- قدس 15

اکنون به نحوه دسترسی به شعب رستوران شبدیز از حرم مطهر رضوی خواهیم پرداخت، علت انتخاب حرم به عنوان مبدا مسیریابی، حضور پر رنگ و گسترده واحدهای اقامتی در این منطقه می باشد.

نمای داخلی رستوران شبدیز مشهد
نمای داخلی رستوران شبدیز مشهد

مسیر دسترسی به شعب رستوران شبدیز وکیل آباد حمل و نقل عمومی

شعبه وکیل آباد رستوران شبدیز تقریبا نسبت به سایر شعب آن برای مسافران و زائران گزینه محبوب تری است؛ چراکه دسترسی راحت تری به معروف ترین جاهای دیدنی مشهد مثل پارک وکیل آباد و ییلاقات طرقبه و شاندیز دارد. برای رفتن به رستوران شبدیز شعبه وکیل آباد با خطوط اتوبوسرانی کافیست از حرم مطهر رضوی به ایستگاه میدان بیت المقدس (فلکه آب) رفته و در آنجا سوار خط 12 (پایانه بیت المقدس- پایانه وکیل آباد) شوید. در ایستگاه فارغ التحصیلان 5 پیاده گردیده و فاصله 6 دقیقه ای تا این رستوران را به صورت پیاده طی کنید.

مترو: با تاکسی و یا خط BRT خود را از میدان بیت المقدس (فلکه آب) به میدان بسیج (فلکه برق) برسانید. سپس به ایستگاه میدان بسیج خط 1 مترو رفته و وارد مترو شوید. در ایستگاه اقبال لاهوری از قطار پیاده شده و فاصله کمتر از یک دقیقه تا رستوران را به صورت پیاده دنبال نمایید.

ورودی رستوران شبدیز مشهد وکیل آباد
ورودی رستوران شبدیز مشهد وکیل آباد

مسیر دسترسی به شعب رستوران شبدیز مشهد وکیل آباد خودرو شخصی

جهت رفتن به رستوران شبدیز شعبه وکیل آباد با خودرو شخصی از حرم مطهر کافیست میدان بیت المقدس را به سمت خیابان شیرازی رفته و پس از آن به ترتیب میدان شهدا، خیابان صاحب الزمان، خیابان آبکوه، بلوار دستغیب، بلوار خیام، سه راه خیام، میدان آزادی و بلوار وکیل آباد بروید. اکنون بلوار وکیل آباد را تا رسیدن به رستوران شبدیز ادامه دهید.

مسیر دسترسی به شعب رستوران شبدیز مشهد هفت تیر حمل و نقل عمومی

جهت رفتن از حرم مطهر به رستوران شبدیز شعبه هفت تیر بایستی در ایستگاه میدان بیت المقدس ( فلکه آب) سوار خط 62 (پایانه میدان بیت المقدس – پایانه آزادی ) شده و در ایستگاه پایانه آزادی از اتوبوس پیاده گردید. پس از آن در پایانه آزادی از اتوبوس خط 94 استفاده کرده و در ایستگاه هفت تیر 9 از ایستگاه خارج شوید. اکنون فاصله 1 دقیقه ای تا رستوران شبدیز را به صورت پیاده دنبال نمایید.

مترو: با استفاده از تاکسی ها یا خطوط BRT خود را از میدان بیت المقدس (فلکه آب) به میدان بسیج (فلکه برق) رسانده و سپس به ایستگاه بسیج مترو خط 1 بروید. در ایستگاه هفت تیر مترو پیاده شده و فاصله 8 دقیقه تا رستوران را به صورت پیاده و یا با تاکسی های مسیر طی نمایید.

رستوران شبدیز مشهد
رستوران شبدیز مشهد

مسیر دسترسی به شعب رستوران شبدیز هفت تیر خودرو شخصی

جهت رفتن به رستوران شبدیز شعبه خیام با خودرو شخصی از حرم مطهر بایستی از میدان بیت المقدس وارد خیابان شیرازی شده و پس از آن به میدان شهدا، خیابان صاحب الزمان، خیابان آبکوه، بلوار دستغیب، بلوار خیام، سه راه خیام، میدان آزادی، بلوار وکیل آباد بلوار دانشجو بروید. در بلوار دانشجو در اولین میدان دور زده و از روی پل هفت تیر عبور نمایید. هم اینک بلوار هفت تیر را تا رسیدن به رستوران دنبال کنید.

مسیر دسترسی به شعب رستوران شبدیز مشهد خیام حمل و نقل عمومی

در صورتی که قصد رفتن از حرم مطهر رضوی به رستوران شبدیز شعبه خیام را دارید، بایستی در ایستگاه میدان بیت المقدس (فلکه آب) سوار خط 62 (پایانه بیت المقدس – پایانه آزادی) شده و در ایستگاه دستغیب 19 از اتوبوس پیاده شوید. اکنون مسیر 6 دقیقه ای تا رستوران را به صورت پیاده طی نمایید.

مترو: نزدیکترین ایستگاه مترو به رستوران شبدیز شعبه خیام، ایستگاه سه راه خیام مترو بوده که جهت رسیدن به این ایستگاه از حرم مطهر ابتدا بایستی با تاکسی یا و یا خطوط BRT حرم خود را به میدان بسیج رسانده و وارد ایستگاه بسیج مترو خط 1 گردید. پس از آن خود را به ایستگاه سه راه خیام رسانده و فاصله 8 دقیقه تا این رستوران به صورت پیاده طی کنید.

ورودی رستوران شبندیز مشهد
ورودی رستوران شبندیز مشهد

مسیر دسترسی به شعب رستوران شبدیز خیام خودرو شخصی

جهت رفتن به رستوران شبدیز شعبه خیام با خودرو شخصی از حرم مطهر کافیست از میدان بیت المقدس وارد خیابان شیرازی شده و پس از آن به میدان شهدا، خیابان صاحب الزمان، خیابان آبکوه و بلوار فلسطین بروید. اکنون فلسطین 18 را داخل شده و این مسیر را تا رسیدن به رستوران دنبال نمایید.

منو رستوران شبدیز مشهد

منوی فست فودی شبدیز در بخش پیتزا شامل: پیتزا مخصوص، پیتزا مخصوص شبدیز، پیتزا رست بیف، پیتزا جوجه کباب، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا مکزیکو، پیتزا پپرونی، پیتزا هاوایی، پیتزا فونگی، پیتزا سبزیجات، پیتزا مارگاریتا، پیتزا مینی مخصوص و پیتزا مینی مخصوص شبدیز می شود.

منو غذاهای رستوران شبدیز مشهد
تصویر غذاهای رستوران شبدیز مشهد

منوی برگر و ساندویچ شبدیز را ذغالی برگر، چیزبرگر، قارچ برگر، رویال برگر، ذغالی برگر دبل، چیز برگر دبل، قارچ برگر دبل، رویال برگر دبل، ساندویچ فیله استریپس ویژه، ساندویچ هات داگ، ساندویچ هات داگ ویژه تشکیل می دهند.

شبدیز جزو رستوران های لوکس مشهد بوده به گونه ای که قیمت کمترین غذای این مجموعه در اردیبهشت 1401، پیتزا فونگی شبدیز بوده که برای سفارش آن بایستی 46 هزار تومان بپردازید.

ساندیچ رستوران شبدیز  مشهد
ساندیچ رستوران شبدیز مشهد

نظرات در مورد رستوران شبدیز مشهد

با توجه به بازخورد خوب نظرات و کیفیت بالای غذای این رستوران شاهد صفوف طولانی در این رستوران می باشیم. پیشنهاد می شود که اگر حوصله شلوغی را نداشته و یا نمی خواهید در صفوف این رستوران منتظر بمانید غذا خود را به صورت تلفنی سفارش داده و یا از فست فودهای نزدیک این رستوران استفاده نمایید. ساعت کاری این رستوران برای ناهار بین 11:30 الی 15:30 و شام این مجموعه در ساعت 18 الی 1:30 ارائه می شود.

فضای داخلی رستوران شبدیز مشهد
فضای داخلی رستوران شبدیز مشهد

اماکن نزدیک رستوران شبدیز

هتل پارس، هتل شرکت نفت، هتل هما شماره 1 و 2 ، اقامتگاه های نزدیک رستوران شبدیز مشهد را تشکیل می دهند.

اماکن اقامتی شعبه هفت تیر و شعبه وکیل آباد رستوران شبدیز

هتل پارس مشهد: این هتل در سال 1382 شروع به کار نمود، پارس امکانات یک هتل 5 ستاره را به مهمانان خود ارائه می دهد. هتل پارس مشهد دارای 4 طبقه و 229 واحد اقامتی می باشد. پارس در نزدیکی منطقه خوش آب و هوای شاندیز و طرقبه واقع شده و دسترسی خوبی به نمایشگاه بین المللی و پارک وکیل آباد مشهد قرار دارد. این هتل در فاصله 6 دقیقه ای با خودرو و یا 14 دقیقه ای به صورت پیاده از شعبه وکیل آباد رستوران شبدیز قرار گرفته است. همچنین هتل پارس در فاصله 6 دقیقه ای با خودرو و یا 14 دقیقه ای به صورت پیاده از شعبه هفت تیر تهران قرار گرفته است.

آدرس: مشهد- بلوار وکیل آباد – تقاطع شهید صیاد شیرازی

هتل شرکت نفت از هتل های 3 ستاره مشهد بوده که در نزدیکی کوه های آب و برق قرار گرفته که این موضوع سبب شده تا از آب و هوای خنک تری برخوردار باشد. این هتل در 9 طبقه و 167 واحد اقامتی ایجاد شده است. هتل شرکت نفت دارای 2 رستوران سبز و مرمر می باشد. هتل شرکت نفت در فاصله 10 دقیقه ای به صورت پیاده و 2 دقیقه ای با خودرو از شعبه هفت تیر رستوران شبدیز قرار گرفته است.

آدرس: بلوار وکیل آباد، خیابان هفت تیر، نبش میدان هفت تیر

اماکن اقامتی شعبه خیام رستوران شبدیز مشهد

هتل هما شماره 1: این هتل از قدیمی ترین اقامتگاه های مشهد بوده که در گذشته به نام هتل هایت نیز در بین مشهدی ها شناخته می شود. سال ساخت هتل به 1352 باز می گردد. هما شماره 1 امکانات کامل یک هتل 5 ستاره را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. موقعیت مکانی این اقامتگاه به گونه ای است که دسترسی خوبی به مراکز خرید مشهد نظیر خورشید، دبنهامز و ورسیج قرار دارد. هتل هما شماره 1 در فاصله 6 دقیقه ای به صورت پیاده و یا 24 دقیقه ای با خودرو واقع گردیده است.

آدرس: بلوار احمدآباد، تقاطع احمدآباد و کلاهدوز

هتل هما شماره 2: هما از هتل های 5 ستاره خوب مشهد بوده که در سال 1375 شروع به کار نموده و در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت. این اقامتگاه دارای 5 طبقه و 206 اتاق بوده که امکانات کامل یک هتل 5 ستاره را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. از جمله مزایای این هتل می توان قرارگیری در مرکز شهر و دسترسی خوب آن به مراکز خرید شهر مانند کیان سنتر 1 و 2، ورزشگاه امام رضا و ورزشگاه بوستان آستان قدس قرار دارد. هتل هما شماره 2 در فاصله 10 دقیقه ای با خودرو و یا 25 دقیقه ای به صورت پیاده از رستوران شبدیز شعبه خیام قرار گرفته است.

آدرس: بلوار فردوسی، میدان جانباز، چهارراه خیام، بلوار اخوان ثالث

سخن آخر

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده و بازدید از این رستوران و غذاهای خوشمزه آن را از دست ندهید. لطفا نظرات و تجربیات ارزشمند خود را از بازدید رستوران شبدیز را در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

ساعت کاری رستوران شبدیز چگونه است؟

ساعت کاری این رستوران برای ناهار بین 11:30 الی 15:30 و شام این مجموعه در 18 الی 1:30 ارائه می شود.

شعب رستوران شبدیز مشهد کجاست؟

شعبه مرکزی (وکیل آباد) : نبش وکیل آباد 67
شعبه 1: بلوار  هفت تیر – نبش هفت تیر 15
شعبه 2: بلوار خیام – خیام 11- قدس 15

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا