{{ctrl.notification}}
respina

هواپیمایی قشم ایر

هواپیمایی قشم ایر یکی از ایرلان های شناخته شده کشور بوده که پایگاه مرکزی آن در فرودگاه قشم قرار دارد. این ایرلاین با ارائه کلاس های پروازی متفاوت توانسته کیفیت بسیار بالایی را برای سفرهای هوایی اعمال کند. در این مطلب قصد داریم شما را با قوانین استرداد بلیط قشم ایر آشنا کنیم. شما می توانید بلیط هواپیما را با ارزانترین سایت فروش بلیط پرواز قشم ایر چارتر و سیستمی با تضمین قیمت 5% ارزانتر، تهیه نمایید.

بلیط هواپیما قشم ایر

قوانین خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر

بر اساس ابلاغیه رسمی هواپیمایی کشوری بین المللی در خصوص مقررات حمل هوایی کالاهای خطرناک همراه مسافر، از این پس انتقال هرگونه سیگار الکترونیکی در بار همراه مسافر (Checked baggage) به داخل انبار هواپیما ممنوع بوده و مسافرین صرفاً مجاز به حمل ادوات فوق الذکر، همراه خود به داخل کابین هواپیما می باشند.

- از 3 ساعت قبل از پرواز امکان خرید بلیط قشم ایر از سامانه بسته خواهد شد.

- نام و نام خانوادگی مسافر می بایست بصورت فارسی و لاتین، بطور صحیح و کامل در هنگام خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر وارد گردد.

:: لطفاً در وارد کردن نام مسافر دقت فرمائید. زیرا اصلاح نام امکان پذیر نمی باشد.

:: ثبت کد ملی اتباع ایرانی و یا شماره گذرنامه اتباع بیگانه در هنگام رزرو پرواز قشم ایر الزامیست. در صورت عدم انطباق اطلاعات ثبتی با کارت شناسایی مسافرین از پذیرش آنان در فرودگاه حسب مورد ممانعت بعمل می آید.

- پس از وارد کردن اطلاعات مسافر ، به مدت ۲۰ دقیقه صندلی های انتخاب شده برای شما رزرو می باشد و دیگران نمی توانند صندلی های انتخاب شده توسط شما را انتخاب نمایند. در صورتی که پس از این زمان نتوانستید پرداخت را انجام دهید صندلی های انتخاب شده شما از رزرو خارج و جهت خرید بلیط قشم ایر برای دیگران آزاد می شوند.

- پس از تائید پرداخت ، رزرو و خرید بلیط پرواز قشم ایر شما قطعی شده و میتوانید در منوی بلیط های خریداری شده (در قسمت ناحیه کاربری) از بلیط الکترونیکی خود پرینت تهیه نمائید. همچنین شماره سریال بلیط برای شما پیامک میشود.

(لازم به ذکر است در صورت عدم تائید بانک و عدم مشاهده ی بلیط در منوی بلیط های خریداری شده، هواپیمایی قشم ایر ررزو بلیط را به انجام نخواهد رساند.)

راهنمای رزرو بلیط هواپیما قشم ایر

نکات مهم قبل از خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر

- هنگام مراجعه به فرودگاه بایستی پرینت بلیط هواپیمایی قشم ایر و یا شماره سریال بلیط خود را به همراه داشته باشید. همچنین همراه داشتن کارت ملی (اتباع ایرانی) و یا گذرنامه (اتباع بیگانه) الزامیست.

- پروازهای داخلی هواپیمایی قشم ایر از ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد و پروازهای بین المللی از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود.

- در هواپیمایی قشم ایر وزن بار مجاز برای مسافرانی که از سامانه 4764 بلیط خود را تهیه می نمایند 30 کیلوگرم می باشد.

- چنانچه مسافری پرواز هواپیمایی قشم ایر را بدلیل تاخیر پرواز شرکتهای هواپیمایی دیگر از دست بدهد استرداد وجه بطور کامل امکان پذیر نمی باشد و مشمول قوانین استرداد جاری می باشد.
حضور مسافر 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه الزامی است.

خرید بلیط چارتر هواپیمایی قشم ایر

برای دسترسی راحت تر به بلیط های چارتر قشم ایر شما می توانید از فیلترهای موجود در جدول بلیط های سایت کمک بگیرید. کافیست از قسمت "نوع بلیط" گزینه "چارتر" را انتخاب کنید تا نمایش بلیط های سایت صرفا بر روی پروازهای قشم ایر چارتری قرار گیرد.

خرید بلیط چارتر قشم ایر

قوانین ابطال بلیط هواپیمایی قشم ایر

:: تا ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد مبلغ بلیط کسر می گردد.

:: از ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز 10 درصد نرخ بلیط کسر می گردد.

:: روز قبل از پرواز از ساعت 12 ظهر تا یک ساعت قبل از پرواز 30 درصد قیمت پرواز های قشم ایر کسر می گردد.

:: یک ساعت قبل از پرواز تا انجام پرواز 50 درصد قیمت بلیط هواپیمایی قشم ایر کسر می گردد.

- در صورت انصراف مسافر از پرواز بعلت تاخیر بیش از 2 ساعت پرواز ، جهت استرداد 100 درصد می بایست تصویر بلیط/رسید مهر شده از سوی ایستگاه مبداء را در اولین فرصت به آدرس Refund@4764.ir و یا فکس به شماره 47644304-021 ارسال نمایید. (بلیط مهر شده جهت استرداد 100 درصد، الزامیست)

- در صورتی که تمایل به کنسل نمودن بلیط/بلیط های خود را قبل از پرواز دارید، میتوانید در خواست کنسلی خود را بصورت آنلاین از طریق سامانه 4764 در ناحیه کاربری خود ثبت نمایید. (زمان ثبت کنسلی ملاک محاسبه وجه استرداد بلیط هواپیمایی قشم ایر خواهد بود)

- برای اطلاع از قوانین کنسلی بلیط پروازهای خارجی قشم ایر، می بایست با پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس حاصل نمائید.

- درصورت تغییر ساعت پرواز بیش از 2 ساعت ، مسافرین محترم حداکثر تا 24 ساعت پس از اطلاع رسانی از سوی مرکز تماس واحد 4764 فرصت دارند درخواست کنسلی خود را در سامانه ثبت و یا از طریق تماس تلفنی با شماره 4764-021 به این واحد اعلام نمایند تا از استرداد بلیط قشم ایر100 درصد برخوردار گردند. در غیر اینصورت مشمول قوانین استرداد جاری با توجه به زمان ثبت در سامانه و یا زمان تماس با شماره فوق می گردند.

کنسل کردن بلیط هواپیمایی قشم ایر

جهت کنسل نمودن بلیط هواپیما به ناحیه کاربری خود وارد شده و بر روی گزینه "درخواست کنسل نمودن بلیط" کلیک نمایید. شماره بلیط مورد نظر خود را وارد نموده و بر روی ارسال کلیک نمائید. در صورتی که بلیط شما بصورت رفت و برگشت باشد هردو مسیر جهت انتخاب نمایش داده می شود. هر کدام را که مایل به ابطال آن می باشید را انتحاب و بر روی ارسال کلیک نمایید. (اگر قصد ابطال هر دو مسیر رفت و برگشت را دارید مراحل ذکر شده را تکرار نمایید) با توجه به زمان ثبت، مبلغ استرداد محاسبه و به حساب کاربری شما در سامانه 4764 واریز می گردد.

درصورت تمایل به دریافت وجه در حساب بانکی خود می توانید بر روی گزینه "درخواست دریافت وجه" کلیک نمائید. مبلغ مورد درخواست شما تا 72 ساعت پس از ثبت درخواست به حساب بانکی، که شما آن را پس از ایجاد عضویت و در منوی"مدیریت حسابهای بانکی" ثبت نموده اید واریز خواهد گردید. درغیر اینصورت این مبلغ در حساب کاربری شما بعنوان اعتبار محفوظ بوده و می توانید در خرید بعدی از آن جهت پرداخت استفاده نمائید .

قوانین کنسلی بلیط هواپیما قشم ایر

** توجه داشته باشید استرداد بلیط هواپیمایی قشم ایر تنها با ثبت درخواست صورت می پذیرد. در صورت عدم استفاده از پرواز، ابطال پرواز از سوی قشم ایر و ... میبایست درخواست کنسلی از سوی کاربر در سیستم ثبت گردد.

- اطلاع رسانی جهت خرید بلیط قشم ایر ، کنسل شدن پرواز ، تغییر ساعت و استرداد، از طریق پیامک (تلفن همراه) و پست الکترونیک انجام می پذیرد. بدین منظور مسئولیت صحت شماره تلفن و پست الکترونیکی به عهده خریدار می باشد.

- کلیه عملیات خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر در این سامانه مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

نکات مهم در خصوص رزرو بلیط هواپیمایی قشم ایر

- برای رزرو بلیط ارزان قشم ایر، سامانه رسپینا تقویم پروازی را ارائه داده است که می توانید با کمک آن، از قیمت بلیط ها طی 30 روز آینده مطلع شوید و ضمن مقایسه قیمت ها ارزان ترین روز را برای سفر خود انتخاب نمائید. کافیست بر روی فیلد "تاریخ رفت" بالای صفحه یک بار کلیک کنید تا تقویم نمایش یابد.

- مطالعه راهنمای پزشکی برای بیمارانی که قصد مسافرت هوایی از طریق شرکت هواپیمایی قشم ایر را دارند الزامیست. درصورت عدم توجه و رعایت قوانین پزشکی مسئولیت عواقب آن بر عهده مسافر می باشد.

- خریدار در کلیه مراحل خرید و یا استرداد بلیط هواپیمایی قشم ایر معترف به آگاهی کامل از قوانین حمل و نقل و ضوابط خرید بلیط های جاری و همچنین نحوه خرید و سوار شدن به هواپیما بر اساس مکانیزم بلیط های الکترونیکی می باشد.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.