مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

مسافر گرامی: در حال حاضر، خط ریلی بین ایران و ترکیه فعالیت ندارد و هیچ گونه قطاری از آنکارا به سمت تهران حرکت نمی کند. در صورت هرگونه تغییر در همین صفحه اطلاع رسانی لازم انجام خواهد گرفت. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با پشتیبانی قطار رسپینا به صورت رایگان از پایین همین صفحه تماس بگیرید.

خرید اینترنتی بلیط قطار آنکارا تهران

جهت خرید اینترنتی بلیط قطار آنکارا تهران از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:
1- جستجو بلیط
از ابتدای همین صفحه می توانید بلیط های این مسیر را مشاهده کنید که به ترتیب ارزان‌ترین بلیط ها مرتب شده اند. با کلیک بر روی هر کدام وارد صفحه درج اطلاعات مسافر می شوید.

2- ثبت اطلاعات مسافر
در این مرحله بعد از رزرو بلیط قطار آنکارا تهران می بایست اطلاعات مسافر از قبیل نام و نام خوانودگی و کد ملی را به صورت صحیح و بر اساس مندرجات شناسنامه و کارت ملی وارد کنید.
3- پرداخت هزینه
پس از ثبت و تایید اطلاعات برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پرداخت بلیط در این مرحله با داشتن رمز دوم پویا از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.

مزایای خرید بلیط قطار آنکارا تهران از رسپینا

کلیه بلیط های ارائه شده در سامانه رسپینا بر اساس نرخ مصوب شرکت های ریلی ارائه می گردد. شما قادر خواهید بود تا از نرخ بلیط ها طی 30 روز آینده به همراه جزئیات و قیمت هر یک مطلع شوید. نمایش ارزانترین بلیط ها در طول ماه و امکان رزرو بلیط از شرکت های مختلف ریلی دو مورد از چندین دلیل خرید شما از رسپینا می تواند باشد. لذا شما می توانید بر اساس قیمت بلیط، تاریخ سفر خود را انتخاب نمائید و به ارزانترین بلیط این مسیر دسترسی داشته باشید. همچنین نکته بسیار جذاب در خرید آنلاین از رسپینا، امکان تهیه بلیط در کمترین زمان ممکن می باشد. تمامی این موارد در کنار دسترسی آسان شما به کارشناسان پشتیبانی به صورت 24 ساعته می تواند دلیل کافی برای خرید از سایت رسپینا را فراهم کند.