بلیط قطار تهران تاکستان

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
۵۱ ت
07/04 دوشنبه
۳۸ ت
07/05 سه شنبه
۳۸ ت
07/06 چهارشنبه
۳۸ ت
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
۳۸ ت
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران تاکستان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا پرديس سالنی
یکشنبه 1401/07/03 06:40
50,400 تومانء
ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا 4 ستاره اتوبوسي نگين سالنی
دوشنبه 1401/07/04 06:10
37,700 تومانء
ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا 4 ستاره اتوبوسي نگين سالنی
جمعه 1401/07/08 06:10
37,700 تومانء

اطلاعات قطار تهران به تاکستان

سفرهای روزانه :
3عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
2 ساعت
مسافت
183 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 06:10
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 15:55
شلوغ ترین روزها :
چهارشنبه
خلوت ترین روزها :
چهارشنبه

قیمت بلیط تهران تاکستان چقدر است؟

۴۰٬۲۰۰ تومانء
۲۶٬۸۰۰ تومانء
۱۳٬۴۰۰ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
08 07

قیمت بلیط قطار تهران تاکستان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار تهران تاکستان ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا -377000377000377000-377000-
بلیط قطار تهران تاکستان رجا رجا 504000504000504000504000-504000-

میانگین قیمت بلیط قطار تهران تاکستان در هر ماه

۴۰٬۹۰۰ تومانء
۲۷٬۲۶۷ تومانء
۱۳٬۶۳۴ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار تهران تاکستان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickclosecloseclosetickclose

بلیط قطار تهران تاکستان از سری سفرهای ریلی است که توسط افرادی خریداری می شود که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران تاکستان و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار رسپینا، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار تاکستان؟

 شهر تاکستان از جمله شهرهایی ست یکی از شهرستان‌های استان قزوین است، که بر اساس تحقیقات شهرستان تاکستان پرجمعیت‌ترین منطقه تات‌نشین ایران و جهان می باشد. در شهرستان تاکستان ۳۰۳ اثر باستانی شناسایی شده‌است.

بلیط قطار تهران تاکستان

کارهایی که در تاکستان باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار تاکستان از تهران مرور تاریخ، پرفراز و نشیب این شهر است. وصف تاکستان را به لطف اثرهای تاریخی آن بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی تاکستان عبارتند از: قعهٔ پیر بخش مرکزی تاکستان * قلعهٔ دختر در روستای آبکلو میل، خرم‌آباد—ساختمان بانک ملی؛ کاخ شاهی، گرمایهٔ بوستانک، حمام و مسجد شاه عباسی، گرمابه مهدی‌آباد، گرمابه حسین‌آباد، گرمابه شنس00تق، امام زاده‌های: کمال، زرلان، عبدالله، فضل‌الله، خندو، هفت صندوق، ولی، صالح، سلیمان، تپه‌های اک.

بهترین زمان برای سفر به تاکستان

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران تاکستان باعث می شود تا به شهر تاریخی در استان قزوین سفر کنیم. شهری با آب و هوای گرم و خشک که دمای هوا در شب پایین است و در طول روز گرم می شود. فصل مناسب سفر به این شهر بیشتر بهار و تابستان می باشد.

حمل و نقل عمومی در تاکستان

 با توجه به اینکه تاکستان در استان قزوین است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در تاکستان می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تاکستان

جهت خرید بلیط قطار تهران تاکستان از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران تاکستان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار تاکستان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به تاکستان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار تهران تاکستان

قیمت بلیط قطار تاکستان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به تاکستان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی سفر هوایی نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تاکستان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار تاکستان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران تاکستان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در تاکستان

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل یکی از موارد مهم سفر است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل جهانگردی تاکستان، هتل بغدادی تاکستان، هتل خورشید تاکستان.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان تاکستان

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا  ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران تاکستان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار تهران تاکستان_رسپینا 24

ایستگاه راه آهن تاکستان

ایستگاه راه آهن تاکستان در فاصله 255 کیلومتری از راه اهن تهران بنا شده از جمله سفرهای ریلی تاکستان که در این ایستگاه انجام می شود روزانه توسط چند قطار مسافربری چندین نوبت صبح و عصر در مسیر خط آهن تهران تاکستان فعالیت می کنند و شامل موارد زیر می باشد: قطار تاکستان  تهران، قطار تاکستان مشهد ، قطار تاکستان بم ، قطار تاکستان تاکستان.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران تاکستان از رسپینا روی زمین نمی مانید..

شرکت های ریلی در مسیر تهران تاکستان

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به تاکستان نیاز دارید ؟ بلیط قطار تاکستان تهران

از تاکستان با قطار به سفر خود ادامه دهید