بلیط قطار تهران فیروزکوه

ارزانترین نرخ: شنبه

07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
08/12 پنجشنبه
--
08/13 جمعه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران فیروزکوه

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار تهران به فیروزکوه

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
4 ساعت
مسافت
142 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 08:20
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 08:20
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران فیروزکوه چقدر است؟

۵۶٬۹۰۰ تومانء
۳۷٬۹۳۴ تومانء
۱۸٬۹۶۸ تومانء
04 07
05 07
06 07
07 07
08 07
11 07
13 07
14 07

قیمت بلیط قطار تهران فیروزکوه بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار تهران فیروزکوه در هر ماه

۵۶٬۹۰۰ تومانء
۳۷٬۹۳۴ تومانء
۱۸٬۹۶۸ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران فیروزکوه

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickcloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار تهران فیروزکوه از آن دسته سفرهای ریلی می باشد و بیشتر توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر را خواهان هستند، خریداری می شود. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران فیروزکوه و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار تهران فیروزکوه - رسپینا24

چرا خرید بلیط قطار فیروزکوه؟

 شهر فیروزکوه شهرستانی‌ست که در کناره جاده تهران-قائم شهر واقع شده، فیروزکوه شهری قدیمی است که برخی آن را با حوادث مرتبط با دماوند هم چون افسانه فریدون و ضحاک مرتبط می‌دانند. علاوه بر سفر با قطار، یکی دیگر از راههای  سفر به شهر فیروزکوه خرید بلیط تهران است و سپس استفاده از تاکسی های بین شهری تا شما را به مقصدتان هدایت کند.

کارهایی که در فیروزکوه با خرید بلیط قطار تهران فیروزکوه باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار فیروزکوه از تهران سفر به شهرستانی ست که به دلیل هوای خنکش، پایتخت نشینان روزهای گرم سال را در آنجا سپری می کنند. وصف فیروزکوه را بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:  مکان های دیدنی فیروزکوه عبارتند از: تنگه واشی، چشمه آب معدنی خمده، روستای لزور، دریاچه سد لزور، تنگه میشینه مرگ.

بهترین زمان برای سفر به فیروزکوه با خرید بلیط قطار تهران فیروزکوه

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران فیروزکوه باعث می شود تا به فیروزکوه دارای زمستان‌های سرد و سخت و تابستان‌های معتدل و خنک سفر کنید. دمای هوای فیروزکوه در سردترین روزهای سال به منفی ۱۰ هم می‌رسد و در گرمترین زمان به ۳۴ درجه سانتی گراد. فصل مناسب سفر به این شهر بیشتر تابستان می باشد.

بلیط قطار تهران فیروزکوه و حمل و نقل عمومی در فیروزکوه

 با توجه به اینکه فیروزکوه در نزیکی استان تهران است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در فیروزکوه می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

ایستگاه راه آهن فیروزکوه

ایستگاه راه آهن فیروزکوه بخشی از راه آهن شمال است که تأسیس آن به سال 1308 بازمی گردد. این ناوگان ریلی دارای قدمت می باشد و از قديمی ترين خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران می باشد. از جمله سفرهای ریلی فیروزکوه که در این ایستگاه انجام می شود شامل مورد زیر می باشد: قطار فیروزکوه  گرگان.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

بلیط قطار تهران فیروزکوه - رسپینا24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار فیروزکوه

جهت خرید بلیط قطار تهران فیروزکوه از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران فیروزکوه

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار فیروزکوه، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به فیروزکوه در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار فیروزکوه

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به فیروزکوه عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار تهران فیروزکوه نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی فیروزکوه و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار فیروزکوه با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی دارای امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران فیروزکوه فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در فیروزکوه

رزرو هتل بعد از خرید بلیط قطارتهران فیروزکوه یکی از اصلی ترین مسائل سفر است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانید از هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. هتل مناسب برای اقامت در فیروزکوه هتل امین نیما می باشد.

بلیط قطار تهران فیروزکوه - رسپینا24

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان فیروزکوه

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار تهران فیروزکوه رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران فیروزکوه از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران فیروزکوه ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران فیروزکوه از رسپینا روی زمین نمی مانید...

بلیط قطار تهران فیروزکوه , بلیط قطار تهران فیروزکوه , قیمت بلیط قطار تهران فیروزکوه , خرید بلیط قطار تهران فیروزکوه

شرکت های ریلی در مسیر تهران فیروزکوه

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به فیروزکوه نیاز دارید ؟ بلیط قطار فیروزکوه تهران

از فیروزکوه با قطار به سفر خود ادامه دهید