تهیه بی دردسر بلیط سیستمی هواپیما ماهان در رسپینا24

اگر قصد خرید  بلیط هواپیما سیستمی ماهان را دارید، بهتر است بدانید که بزرگ ترین شرکت خصوصی هواپیمایی ایران را برای سفرتان انتخاب کردید. هواپیمایی ماهان که حامل پرچم عزیز کشورمان است، در بسیاری از مسیر ها با در اختیار گذاشتن بلیط های سیستمی، مسئولیت حمل و نقل مسافران پر طرفدارش را بر عهده دارد. با رسپینا 24 همراه شوید تا بیشتر راجع به این شرکت هواپیمایی ایران و نحوه ی خرید سیستمی بلیط هواپیما ماهان، آشنا شوید.

بلیط هواپیما ماهان

امروزه هواپیما، جایگاه خودش را در میان وسیله های حمل و نقل مسافرتی، پیدا کرده و همچنان ما شاهد پیشرفت این تکنولوژی مدرن و تنوع شرکت های هواپیمایی هستیم. هواپیمایی ماهان، یکی از این شرکت ها است که به عنوان بزرگ ترین شرکت خصوصی هواپیمایی ایران، جایگاه خودش در میان سایر شرکت های هواپیمایی کشورمان حفظ کرده است. بلیط هواپیما ماهان به صورت سیستمی، یکی از بلیط های پرطرفدار در میان مسافران هوایی است. طبیعتاً آنچه بلیط سیستمی هواپیما ماهان را مورد قبول مسافران قرار داده، مزیت هایی است که یک خرید مطمئن، برای شما به همراه دارد. در ادامه به این مزیت ها اشاره خواهیم کرد:

هواپیمایی ماهان

چرا بلیط سیستمی هواپیما ماهان را انتخاب کنیم؟

اگر به عبارت «بلیط سیستمی هواپیما ماهان» دقت کنید دو واژه ی "بلیط سیستمی" و "هواپیمای ماهان" دو بخش اصلی این عبارت را تشکیل می دهند که اگر جداگانه به بررسی هر کدام بپردازیم و به مزیت ها و ویژگی های هر کدام توجه کنیم، متوجه می شویم که قرار گرفتن این دو مورد در کنار هم مناسب ترین سفر هوایی را برای شما به ارمغان می آورد.

                                   شرکت ماهان               

هواپیمای ماهان

هواپیمای ماهان که در سال 1370 در استان کرمان تأسیس شد، ابتدا با دو هواپیمای توپولوف ۱۵۴ و دو هواپیمای ایلوشین ۷۶ آغاز به کار کرد و هم اکنون با در اختیار داشتن 56 فروند هواپیمای مختلف، بسیاری از فرودگاه های خارجی (اروپا، آسیا و خاورمیانه) و داخلی را در لیست مقصد های هواپیما ماهان قرار داده است. کلاس های پروازی هواپیمای ماهان با ارائه ی خدمات مطلوب و با کیفیت در سطوح مختلف، نظر مسافران سخت پسند را هم جلب می کند. محیط آرام و صندلی های لوکس این هواپیما به همراه پذیرایی گرم مهمانداران، سفری راحت برای شما فراهم می کند.

هواپیمایی ماهان

مزیت های بلیط سیستمی

درست است که قیمت بلیط های سیستمی، ثابت است و اگر دچار تغییر شود، تغییر قیمت قابل توجهی نخواهد داشت؛ اما قابل استرداد است که هر مسافر با توجه به آن اقدام به خرید بلیط می کند. داشتن قابلیت استرداد، پشتوانه ی خرید شما محسوب می شود. به هرحال، سفر کردن جزئی از امور زندگی است و کنسل شدن آن هم قابل پیش بینی نیست. با خرید بلیط سیستمی، اگر به هر دلیلی از پرواز منصرف شوید، شرکت هواپیمایی با کسر مبلغی، هزینه ی بلیط شما را به حساب شما بر می گرداند. از مزیت های دیگر این نوع بلیط، قابلیت تغییر تاریخ پرواز شما است، بنابراین اگر لازم بود تاریخ پروازتان را برای چند روز بعد بیاندازید، شرکت های هواپیمای این کار را برایتان انجام می دهند. خرید بلیط برای کودکان با هزینه ی کامل بلیط یک بزرگسال، سفر شما را پر هزینه تر می کند؛ اما نگران نباشید چون با خرید بلیط سیستمی می توانید برای کودکان 2-12 سال خود، بلیط نیم بها خریداری کنید و سفر بهینه تری داشته باشید.

بلیط سیستمی

نحوه ی خرید بلیط سیستمی هواپیما ماهان

برای خرید بلیط هواپیمای ماهان ابتدا باید به مقصدهای این هواپیما که لینک آن را در بالا قرار دادیم توجه کنید. اگر این هواپیما در مسیر هوایی شما پرواز داشت، می توانید برای خرید بلیط آن، اقدام کنید. رسپینا 24 به عنواع مرجع کامل خدمات گردشگری، یکی از قابل اعتمادترین سامانه های خرید بلیط است. ابتدا وارد سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 می شوید و در قسمت بلیط هواپیما، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت خودتان را وارد می کنید؛ سپس با کلیک روی عبارت جستجو، لیست تمام پروازهایی که شما را به مقصد می رساند، به شما ارائه می شود. در این لیست، انواع ایرلاین ها، نوع هواپیما، ظرفیت باقی مانده، نوع بلیط (سیستمی، چارتری) و قیمت بلیط، قابل مشاهده است؛ بنابراین بهترین شرایط مقایسه ی قیمت بلیط ها، برای شما فراهم می شود و می توانید مناسب ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.