{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف

بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

سه شنبه

31 / 03

بررسی

چهارشنبه

01 / 04

بررسی

پنجشنبه

02 / 04

بررسی

اطلاعات حرکت پرواز مشهد دوسلدورف

تعداد سفر های روزانه:
63
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
17087 Km
زمان اولین حرکت از مشهد دوسلدورف:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف را می توانید با انتخاب ایرلاین دلخواه و با ارزان ترین قیمت از رسپینا خریداری کنید. این مجموعه همچنین خدماتی از قبیل اطلاع از بهترین زمان برای خرید بلیط، اطلاع از ایرلاین های مسیر مشهد دوسلدورف و انتخاب کلاس پروازی دلخواه را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در این مطلب به مهم ترین جزئیات رزرو بلیط هواپیما در این مسیر اشاره می کنیم.

رزرو بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف از رسپینا

خرید بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف

بسیاری از مسافرین برای رزرو بلیط این سفر هوایی، آن را از شرکت های مسافرتی سطح شهر و آژانس های هواپیمایی به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت هزینه بیشتری به عنوان کارمزد علاوه بر هزینه بلیط پرداخت نموده و پرواز خود را با قیمت بالاتری رزرو می کنند. رسپینا یکی معتبرترین سایت های ارائه دهنده بلیط مشهد دوسلدورف، پرواز این مسیر را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی به مسافرین ارائه می دهد که در ادامه به راهنمای این 2 روش رزرو اشاره می کنیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و بلیط این مسیر هوایی را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از بخش سربرگ در بالای همین صفحه، تاریخ مورد نظر برای پرواز را انتخاب نموده و گزینه جستو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست پروازها، گزینه مورد نظر را با توجه به قیمت، زمان پرواز و ایرلاین برگزار کننده انتخاب فرمائید.

سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه به صورت دقیق وارد کنید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، مشخصات بلیط برای شما نمایش داده شده که در صورت صحت این اطلاعات، می توانید با انتخاب گزینه "ادامه" وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید.

در صورت پرداخت آنلاین هزینه بلیط، لینک دانلود آن در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و مشخصات بلیط پیامک می گردد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف رسپینا

خرید بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف فوری

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود، می توانید بلیط خود را از طریق تماس با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. به این صورت که ضمن برقراری تماس با کارشناسان رسپینا و اعلام مبدا و مقصد خود، از ارزان ترین نرخ پرواز این مسیر در روزهای آتی مطلع شوید. سپس با مشخص کردن زمان سفر، شماره حساب رسپینا را جهت واریز وجه دریافت کنید. با واریز هزینه بلیط به شماره کارت ارسالی، می بایست مجددا با کارشناسان پرواز خارجی رسپینا تماس گرفته و ضمن اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

پرواز مشهد دوسلدورف

در این قسمت، به اطلاعات پرواز این مسیر به صورت کامل اشاره می کنیم. با مطالعه این موارد می توانید برای انجام پرواز خود، برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

فرودگاه مبدا: مشهد – بزرگراه جمهوری اسلامی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه مقصد: آلمان – جاده دوسلدورف به لوهاوزن، فرودگاه بین المللی دوسلدورف

مدت زمان کل پرواز: بستگی به ایرلاین ارائه دهنده بین 7 تا 10 ساعت متفاوت است.

فاصله هوایی: 4445 کیلومتر

ایرلاین های برگزار کننده: ترکیش، فلای دبی، قطر ایرویز و هواپیمایی امارات

مسیر هوایی مشهد دوسلدورف

قیمت بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف

نرخ پرواز های این مسیر به ایرلاین ارائه دهنده، تعداد توقف پروازها، بازه زمانی سفر و زمان خرید بلیط بستگی دارد. در این قسمت به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

ایرلاین ارائه دهنده: از بین شرکت های هواپیمایی برگزار کننده پرواز این مسیر، شرکت Emirates Airline نرخ کمتری برای پرواز های خود از مشتریان دریافت می کند.

تعداد توقف پرواز: در صورتی که پرواز خود را با 1 توقف انجام دهید، هزینه کمتری بابت خرید بلیط این مسیر پرداخت می کنید. در صورت پروازهای با توقف بیشتر، با توجه به این که توقف در هر شهر، هزینه ای جداگانه برای مسافرین در پی دارد، هزینه پرواز با افزایش قیمت مواجه می شود.

زمان خرید بلیط: برای خرید ارزان قیمت بلیط مشهد دوسلدورف می توانید این بلیط را در روزهای شنبه، یکشنبه و 4 شنبه انجام دهید. همچنین در صورتی که قصد خرید بلیط پرواز این مسیر را دارید، پیشنهاد می شود از حداقل 2 ماه قبل از پرواز، به فکر رزرو بلیط خود باشید.

بازه زمانی پرواز: با توجه به شرایط دوسلدورف، این شهر در ماه های جولای و آگوست شلوغ تر بوده و نرخ پروازهای مشهد دوسلدورف در این زمان بیشتر می شود. برای رزرو ارزان قیمت این بلیط می توانید پرواز خود را در ماه های اکتبر (9 مهر تا 10 آبان) و ژانویه پس از تعطیلات کریسمس (20 دی تا 10 بهمن) انجام دهید.

ماه ژانویه و اکتبر بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد دوسلدورف

قیمت بلیط چارتر مشهد دوسلدورف

 شرکت های چارتر کننده پرواز این مسیر، پرواز های مشهد به دوسلدورف را به طور عمده از ایرلاین های برگزار کننده این بلیط خریداری می کنند. این شرکت ها در زمان های کم تردد مثل اکتبر و ژانویه، با نزدیک شدن به زمان پرواز، نرخ پرواز های خود را با کاهش قیمت 10 تا 50 درصدی به مشتریان ارائه می دهند. البته نرخ بلیط های چارتر این مسیر از قوانین خاصی پیروی نکرده و در زمان های پر تقاضا، با نزدیک شدن به زمان پرواز، افزایش چشمگیری خواهد داشت.

قیمت بلیط پرواز مشهد دوسلدورف رفت و برگشت

در زمان های پیک این سفر، پیشنهاد می شود بلیط خود را به صورت 2 طرفه و از چند ماه قبل از پرواز رزرو کنید. در صورت رزرو بلیط رفت و برگشت این مسیر، هزینه کمتری پرداخت نموده و نگرانی بابت تهیه بلیط در زمان برگشت خود از دوسلدورف نخواهید داشت.

ایرلاین های فعال در مسیر هوایی مشهد دوسلدورف

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط هواپیما دوسلدورف از مشهد، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات احتمالی شما حتی در فرودگاه مقصد می باشند. رسپینا تنها شرکت خدمات گردشگری کشور است که کمترین تاخیرات پرواز مشهد دوسلدورف را در صورت اطلاع ایرلاین ارائه دهنده، به مسافرین با انجام تماس های مکرر و ارسال پیامک اطلاع رسانی می کند. برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه کافیست از طریق بخش تماس رایگان اینترنتی (لینک پایین صفحه) داخلی مورد نظر را انتخاب نموده و به کارشناس مربوطه متصل شوید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما مشهد دوسلدورف چقدر است؟ expand_more

قیمت این بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از جدول نرخی بلیط در بالای صفحه، از ارزان ترین قیمت بلیط هر ایرلاین طی یک ماه آینده مطلع شوید. تیم کارشناسان خبره پرواز خارجی رسپینا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره خواهند بود.

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد دوسلدورف چقدر است؟ expand_more

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، این میزان تا 40 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای مشهد به دوسلدورف چقدر است؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. به طور میانگین این جریمه به میزان یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.