بلیط هواپیما مشهد هرات

دوشنبه 07/11
--
سه شنبه 07/12
--
چهارشنبه 07/13
--
پنجشنبه 07/14
--
جمعه 07/15
--
شنبه 07/16
--
یکشنبه 07/17
--
دوشنبه 07/18
--
سه شنبه 07/19
--
چهارشنبه 07/20
--
پنجشنبه 07/21
--
جمعه 07/22
--
شنبه 07/23
--
یکشنبه 07/24
--
دوشنبه 07/25
--
سه شنبه 07/26
--
چهارشنبه 07/27
--
پنجشنبه 07/28
--
جمعه 07/29
--
شنبه 07/30
--
یکشنبه 08/01
--
دوشنبه 08/02
--
سه شنبه 08/03
--
چهارشنبه 08/04
--
پنجشنبه 08/05
--
جمعه 08/06
--
شنبه 08/07
--
یکشنبه 08/08
--
دوشنبه 08/09
--
سه شنبه 08/10
--
چهارشنبه 08/11
--
اکونومی

شهر مبدأ

شهر مقصد

calendar

تاریخ رفت

calendar

تاریخ برگشت

اولین پرواز مشهد هرات

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز

اطلاعات پرواز مشهد به هرات

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
routing مسافت
10675 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

کمترین قیمت بلیط پرواز مشهد هرات بر اساس ایرلاین

ایرلاین دوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبه
خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما مشهد هرات یکی از امن ترین راه ها برای طی کردن مسافت میان این دو شهر می باشد. هرات که قطب اصلی اقتصادی افعانستان به شمار می رود، از مهم ترین شهرهای این کشور از نظر تبادلات تجاری به شمار می رود. به همین خاطر تقاضا برای سفرهای هوایی به مقصد هرات نسبتا زیاد می باشد. در ادامه راه های مهم در خرید بلیط ارزان مشهد هرات، قیمت بلیط هواپیما خارجی و هر آنچه که باید درباره آن بدانید را معرفی خواهیم نمود. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما مشهد هرات

چرا خرید بلیط هواپیما مشهد هرات؟

هرات، دومین افغانستان بعد از کابل می باشد که به عنوان قطب صنعتی و تجاری منطقه به شمار می رود. علاوه براین، این شهر بخاطر داشتن مناره های شناخته شده و نوع معماری منحصر به فرد آنها حائز اهمیت می باشد. از جمله دلایل خرید بلیط مشهد هرات می توان به تجارت و بازدید از جاذبه های تاریخی اشاره نمود.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به هرات

جهت خرید بلیط هواپیما این مسیر از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط پرواز مشهد هرات

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما هرات، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای مشهد به هرات در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز مشهد هرات را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید بلیط مشهد هرات با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

کارهایی که در هرات باید انجام بدهیم

با توجه به اینکه از سفر به هرات چه هدفی دارید، می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. آشنایی با فرهنگ مردم افغان و همصحبت شدن با مردمان خونگرم این منطقه یکی از بهترین کارهایی می باشد که می توانید در طول سفر انجام دهید. از دیگر کارهای مهمی که در سفر به هرات می توان انجام داد، بازدید از جاذبه های آن اشاره نمود که عبارتند از:

قلعه اختیار الدین هرات، مسجد جامع هرات، آرامگاه پیر هرات معروف به گازرگاه، مناره و مسجد گوهرشاد بیگم، پل مالان

بهترین زمان برای خرید بلیط به هرات

بر اساس شرایط آب و هوایی و همچنین نرخ های ارائه شده برای بلیط و سایر خدمات گردشگری می توان بهترین زمان برای سفر به هرات را تعیین کند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد هر یک از این دو عامل در داشتن سفر به یادماندنی، در ادامه هر دو مورد را بررسی می کنیم .

بهترین زمان سفر از نظر آب و هوای هرات

هرات در حالت کلی آب و هوای معتدلی دارد، اما باید زمانی را برای سفر انتخاب کنید که خبری از بادهای معروف و 120 روز آن نباشد. بهار بهترین زمان از نظر شرایط آب و هوایی برای سفر به هرات می باشد. در مقابل تابستان بخاطر وزش باد زیاد و همچنین زمستان های تقریبا سرد زمان مناسبی برای سفر به این شهر نمی باشد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به هرات

برای خرید بلیط ارزان هواپیما هرات یکی از بهترین زمان ها، روزهای تابستان و همچنین زمستان می باشد. در این بازه های زمانی بخاطر وزش باد و گرمای و سرمای هوا شرایط ایده آلی برای سفر وجود ندارد. در نتیجه قیمت بلیط و سایر خدمات گردشگری با کاهش مواجه میشود.

حمل و نقل عمومی در هرات

هرات مانند شهرهای افغانستان هنوز از نظر حمل و نقل عمومی با رشد زیادی مواجه نشده است. به طوریکه در این زمینه می توانید یکی از وسایل نقلیه از قبیل تاکسی، اتوبوس و موتور را برای تردد در سطح شهر استفاده نمود.

 بلیط هواپیما مشهد هرات    

قیمت بلیط هواپیما مشهد هرات

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط  فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز مشهد هرات محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد به هرات عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی هرات و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز مشهد هرات با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هرات نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط سیستمی و چارتر، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط چارتر مشهد هرات و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع پرواز چارتر هرات ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما هرات

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان هرات

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا ، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط هواپیما مشهد هرات در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد هرات ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه هرات

فرودگاه بین المللی هرات با کد یاتا HEA از مهم ترین فرودگاه های افغانستان به شمار می رود. یکی از دلایل اهمیت این فرودگاه برقراری پروازهای منظم به ایران و دهلی در آن اشاره نمود. این فرودگاه نه تنها از نظر مسافربری دارای اهمیت می باشد، بلکه از نظر نظامی نیز حائز اهمیت می باشد. فرودگاه بین المللی هرات در 13 کیلومتری جنوب هرات واقع شده است و با استفاده از تاکسی می توانید از آن به مرکز شهر تردد داشته باشید.

از جمله پروازهای مشهد به هرات که در این فرودگاه انجام میشوند می توان به پرواز مشهد هرات کیش ایر اشاره نمود.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد هرات

امکان حمل دارو در این پروازها بدون مجوز وجود دارد؟

خیر. در تمام پروازهای خارجی امکان حمل دارو بدون نسخه پزشک وجود ندارد. بهتر است قوانین ایرلاین مربوطه را برای حمل دارو مطالعه کنید.

- در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید بلیط خارجی امکان اصلاح آنها وجود دارد؟

خیر. بر اساس قوانین ایرلاین مربوطه لازم است بلیط کنسل شده و مجدد خریداری شود.

- چه محدودیت هایی برای استفاده از پروازهای خارجی برای خانم های باردار وجود دارد؟

خانم های باردار در بارداری اول تا پایان هفته 32 بارداری برای پروازهای کمتر از 2 ساعت و تا پایان هفته 28 بارداری برای پروازهای بیشتر از 2 ساعت و در بارداری دوم تا انتهای هفته 28 بارداری اجازه پرواز دارند.