بلیط هواپیما مشهد مسقط

شنبه 07/02
کلیک کنید
یکشنبه 07/03
10,814
دوشنبه 07/04
6,680
سه شنبه 07/05
10,814
چهارشنبه 07/06
8,371
پنجشنبه 07/07
8,371
جمعه 07/08
6,680
شنبه 07/09
9,075
یکشنبه 07/10
کلیک کنید
دوشنبه 07/11
کلیک کنید
سه شنبه 07/12
10,707
چهارشنبه 07/13
کلیک کنید
پنجشنبه 07/14
کلیک کنید
جمعه 07/15
کلیک کنید
شنبه 07/16
کلیک کنید
یکشنبه 07/17
کلیک کنید
دوشنبه 07/18
کلیک کنید
سه شنبه 07/19
کلیک کنید
چهارشنبه 07/20
کلیک کنید
پنجشنبه 07/21
کلیک کنید
جمعه 07/22
کلیک کنید
شنبه 07/23
کلیک کنید
یکشنبه 07/24
کلیک کنید
دوشنبه 07/25
کلیک کنید
سه شنبه 07/26
10,707
چهارشنبه 07/27
کلیک کنید
پنجشنبه 07/28
کلیک کنید
جمعه 07/29
کلیک کنید
شنبه 07/30
کلیک کنید
یکشنبه 08/01
کلیک کنید
دوشنبه 08/02
کلیک کنید
اکونومی

شهر مبدأ

شهر مقصد

calendar

تاریخ رفت

calendar

تاریخ برگشت

اولین پرواز مشهد مسقط

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز
889 Turkish Airlines فردا ساعت 01:50 ۲۰٬۳۴۵٬۰۰۰ تومانء
254 Flydubai فردا ساعت 11:00 ۱۰٬۸۱۴٬۰۰۰ تومانء
493 Qatar Airways دوشنبه 04 مهر ساعت 03:00 ۲۰٬۳۶۲٬۰۰۰ تومانء
206 Air Arabia دوشنبه 04 مهر ساعت 14:10 ۶٬۶۸۰٬۰۰۰ تومانء
252 Flydubai دوشنبه 04 مهر ساعت 20:15 ۱۰٬۸۱۴٬۰۰۰ تومانء

اطلاعات پرواز مشهد به مسقط

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
40
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
03 ساعت و 10 دقیقه
routing مسافت
10675 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز مشهد مسقط

Air Arabia
Flydubai
Qatar Airways
Turkish Airlines

کمترین قیمت بلیط پرواز مشهد مسقط بر اساس ایرلاین

ایرلاین شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
بلیط هواپیما مشهد مسقط Flydubai Flydubai بررسی10,814,00010,814,00010,814,00010,707,00010,707,00010,814,000
بلیط هواپیما مشهد مسقط Turkish Airlines Turkish Airlines بررسی20,345,000بررسیبررسی20,143,00020,143,00020,345,000
بلیط هواپیما مشهد مسقط Air Arabia Air Arabia بررسیبررسی6,680,000بررسی8,371,0008,371,0006,680,000
بلیط هواپیما مشهد مسقط Qatar Airways Qatar Airways بررسیبررسی20,362,000بررسی20,035,000بررسی20,237,000

قوانین پرواز مشهد مسقط

  • کلیه محدودیت های کرونایی اعم از تست pcr و ارائه گواهی تزریق دو دوز واکسن برای تمامی مسافرین ورودی به کشور عمان حذف گردیده است .

خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما مشهد مسقط از جمله بلیط سفرهای خارجی می باشد که در چند سال اخیر با تقاضای زیادی مواجه شده است. رشد و توسعه گردشگری عمان در چند سال اخیر بسیار زیاد بوده و به همین خاطر سفرهای تجاری و تفریحی به آن رواج پیدا کرده اند. در ادامه راه هایی را برای خرید بلیط ارزان مسقط و عوامل موثر در تعیین قیمت بلیط هواپیما خارجی معرفی خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما مشهد مسقط

چرا خرید بلیط هواپیما مشهد مسقط؟

مسقط یکی از مهم ترین شهرها در حاشیه دریای عمان می باشد که قدمت آن به قرن دوازدهم میلادی برمیگردد. این شهر که پایتخت کشور عمان به شمار می رود، از نظر تجاری و اقتصادی بسیار مهم است و بخاطر داشتن شرایط جغرافیایی ویژه، در گذشته بارها مورد حمله کشورهای همسایه و غیره واقع شده است. قلعه های نظامی به جای مانده در بخش های مختلف این شهر گویای اهمیت سیاسی و نظامی این شهر هستند. توسعه مراکز تفریحی و اقامتی و همچنین قیمت ارزان تر این شهر نسبت به دبی، باعث شده است تا افراد زیادی آن را برای سفر انتخاب کنند.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد به مسقط

جهت خرید بلیط هواپیما این مسیر از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان پرواز مشهد مسقط

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما مسقط، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای مشهد به مسقط در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

کارهایی که در مسقط باید انجام بدهیم

بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی از مهم ترین کارهایی می باشند که در سفر به مسقط نباید از آن غافل شد. ساحل گردی و لذت بردن از آب های زلال دریا و همچنین ماهیگیری از بهترین لحظات آرامش بخشی می باشند که در طول سفر می توانید تجربه کنید. لازم به ذکر است که ماهیگیری یکی از مهم ترین شغل ها در مسقط به شمار می رود. از بهترین جاذبه ها و جاهای دیدنی که در این سفر نباید از دست داد می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

قلعه جلالی، دیوار مسقط، خانه های اثری، بیت الجزیره، بیت الزبیر، بیت المغب، ساحل البستان، ساحل قنتیب، موزه عمان، موزه اسکناس و سکه عمانی

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد مسقط

برای تعیین بهترین زمان سفر به عمان باید به شرایط آب و هوایی آن توجه زیادی داشته باشید. علاوه براین، در برخی از روزهای سال ممکن است این سفر کمی هزینه بر باشد و در نتیجه باید به آن دقت داشت. بر همین اساس بهترین زمان برای سفر به عمان و مسقط را بررسی می کنیم

بهترین زمان برای سفر از نظر آب و هوای مسقط

عمان مانند سایر کشورهای حاشیه دریای عمان دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد. به همین خاطر است که بهار آن بسیار خوش آب و هوا بوده و در تابستان دما و رطوبت آن تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. تابستان از تعداد گردشگران این شهر تا حد زیادی کاسته میشود که دلیل اصلی آن شرایط آب و هوایی آن است. در مقابل، پاییز و زمستان دو فصل مناسب برای سفر در شرایط آب و هوایی عالی به شمار می روند.

بهترین زمان برای سفر ارزان به مسقط

یکی از بهترین مواقع برای داشتن سفر ارزان به مسقط، تابستان می باشد. شرایط آب و هوایی و گرما و رطوبت زیاد هوا باعث میشود تا تحمل آن کمی سخت باشد. در نتیجه تعداد گردشگران در آن کمتر شده و می توان سفر ارزانی را تجربه نمود.

حمل و نقل عمومی در مسقط

مسقط شهر بزرگی نیست و به همین خاطر سیستم حمل و نقل عمومی آن تنها شامل تاکسی و اتوبوس می باشد. تاکسی گران ترین و اتوبوس ترین وسلیه برای تردد در مناطق مختلف به شمار می رود. علاوه براین، در چند سال اخیر اتوبوس های گردشگری نیز در این شهر وجود دارند که در مقابل اغلب جاهای دیدنی ایستگاه داشته و باعث میشوند تا هزینه های سفر تا حد مطلوبی کاهش پیدا کنند.

بلیط هواپیما مشهد مسقط

نرخ بلیط مشهد مسقط

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد مسقط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی مسقط و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز مشهد مسقط با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط مسقط نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر مشهد مسقط خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط چارتر و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر مسقط ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

 بلیط چارتر مشهد مسقط

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان مسقط

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

پرواز چارتری

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی بلیط رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری مشهد مسقط را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد مسقط ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه مسقط

فرودگاه بین المللی مسقط با کد یاتا MCT مهم ترین فرودگاه در کشور پادشاهی عمان می باشد که در 32 کیلومتری منطقه قدیم این شهر واقع شده است. این فرودگاه در سال 1973 به بهره برداری رسید و در حال حاضر دارای دو ترمینال می باشد. ترمینال جدید این فرودگاه در سال 2018 افتتاح شد و امکانات بسیار خوبی در آن فراهم شده است. با توجه به فاصله زیاد فرودگاه تا مرکز شهر می توانید از وسایل نقلیه از قبیل اتوبوس، تاکسی و شاتل هتل استفاده نمایید. امکانات موجود در فرودگاه بین المللی مسقط شامل دستگاه های خودپرداز، صرافی، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه، محوطه بازی کودکان می باشد.

از جمله پروازهای مشهد به مسقط که در این فرودگاه انجام میشوند می توان به پرواز مشهد مسقط فلای دبی اشاره نمود

با خرید بلیط هواپیما مشهد به مسقط از رسپینا روی زمین نمی مانید...

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد مسقط

آیا امکان خرید بلیط پرواز عتبات برای اتباع کشورهای دیگر وجود دارد؟

طبق قوانین، امکان صدور بلیط در مسیر سفرهای عتبات عالیات برای اتباع کشورهای پاکستان، بنگلادش، افغانستان و هند وجود ندارد. در صورت اقدام به خرید بلیط توسط این افراد، تمامی مسئولیت بر عهده ی مسافر خواهد بود.

میزان بار مجاز در ایرلاین های خارجی چقدر است؟

میزان بار مجاز در ایرلاین های مختلف با هم متفاوت می باشند.

- هزینه ی کنسلی یا no show تا چه مدت بعد به حساب مسافر وارد می شود؟

طبق قوانین هواپیمایی کشوری، هزینه ی کنسلی یا no show بعد از 72 ساعت برگردانده خواهد شد.