بلیط هواپیما مشهد مزار شریف

شنبه 07/02
کلیک کنید
یکشنبه 07/03
کلیک کنید
دوشنبه 07/04
کلیک کنید
سه شنبه 07/05
کلیک کنید
چهارشنبه 07/06
کلیک کنید
پنجشنبه 07/07
کلیک کنید
جمعه 07/08
کلیک کنید
شنبه 07/09
5,345
یکشنبه 07/10
کلیک کنید
دوشنبه 07/11
کلیک کنید
سه شنبه 07/12
کلیک کنید
چهارشنبه 07/13
کلیک کنید
پنجشنبه 07/14
کلیک کنید
جمعه 07/15
کلیک کنید
شنبه 07/16
کلیک کنید
یکشنبه 07/17
کلیک کنید
دوشنبه 07/18
کلیک کنید
سه شنبه 07/19
کلیک کنید
چهارشنبه 07/20
کلیک کنید
پنجشنبه 07/21
کلیک کنید
جمعه 07/22
کلیک کنید
شنبه 07/23
کلیک کنید
یکشنبه 07/24
کلیک کنید
دوشنبه 07/25
کلیک کنید
سه شنبه 07/26
کلیک کنید
چهارشنبه 07/27
کلیک کنید
پنجشنبه 07/28
کلیک کنید
جمعه 07/29
کلیک کنید
شنبه 07/30
کلیک کنید
یکشنبه 08/01
کلیک کنید
دوشنبه 08/02
کلیک کنید
اکونومی

شهر مبدأ

شهر مقصد

calendar

تاریخ رفت

calendar

تاریخ برگشت

اولین پرواز مشهد مزار شریف

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز
5131 Mahan Air شنبه 09 مهر ساعت 09:00 ۵٬۳۳۹٬۰۰۰ تومانء
889 Turkish Airlines سه شنبه 05 اردیبهشت ساعت 02:50 ۱۶٬۲۱۴٬۰۰۰ تومانء

اطلاعات پرواز مشهد به مزار شریف

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
01 ساعت و 30 دقیقه
routing مسافت
10675 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز مشهد مزار شریف

Turkish Airlines
Mahan Air

کمترین قیمت بلیط پرواز مشهد مزار شریف بر اساس ایرلاین

ایرلاین شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما مشهد مزار شریف بهترین و امن ترین روش برای سفر می باشد و تعداد پروازهای آن بسیار محدود است. اهمیت مزار شریف از نظر استراتژیکی و تاریخی و همسایگی افغانستان با خراسان و تردد زیاد در این مسیر باعث شده تا پروازهای محدود و یک مرتبه در ماه توسط ایرلاین ماهان برای آن ارائه گردد. در ادامه راه های خرید بلیط مزار شریف و قیمت بلیط هواپیما خارجی را ارائه خواهیم داد. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما مزار شریف

چرا خرید بلیط هواپیما مشهد مزار شریف؟

مزارشریف چهارمین شهر مهم و بزرگ افغانستان می باشد که در شمال این کشور قرار گرفته است. این شهر که بخشی از ولایت بلخ به شمار می رود، از نظر تاریخی و همچنین استراتژیک برای این کشور اهمیت بسیار زیادی دارد. وجود بناهای تاریخی به جای مانده از گذشته نشان از قدمت بالای این شهر دارد. پس از جنگ و درگیری های متعدد در این منطقه، در چند سال اخیر این شهر با تغییر چهره ی زیادی روبرو شده است و به سرعت در حال توسعه می باشد.

راهنمای خرید بلیط ارزان پرواز مشهد به مزار شریف

جهت خرید بلیط هواپیما به مقصد مزار شریف از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان پرواز مشهد مزار شریف

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما مزار شریف، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای مشهد به مزار شریف در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

کارهایی که در مزار شریف باید انجام بدهیم

بازدید از جاذبه های تاریخی با قدمت 6000 ساله از مهم ترین کارهایی می باشد که در شهر مزار شریف می توان انجام داد. موزه rawza e Mubarak museum، مسجد آبی، پارک تفریحی افغان ترک از جمله مکان های دیدنی می باشند که در طول سفر می توانید انتخاب کنید. همچنین می توانید خرید ارزانی را در بازار و مراکز خرید این شهر نیز تجربه کنید. مرکز خرید جواهر، اصغری مال، مرکز خرید قریشی از جمله بازارهای معروف این شهر می باشند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد به مزار شریف

شرایط آب و هوایی از مهم ترین فاکتورهایی می باشد که برای سفر به مزار شریف باید مد نظر قرار دهید. در حالت کلی بهار و تابستان بهترین زمان برای سفر به آن می باشد و حداکثر دما در تابستان به 34 درجه بالای صفر خواهد رسید. پاییز و زمستان این منطقه سرد و خشک می باشد و زمان مناسبی برای سفر نخواهد بود.

حمل و نقل عمومی در مزار شریف

برای تردد در سطح شهر مزار شریف می توانید از تاکسی و اتوبوس استفاده کنید. تاکسی در اغلب مناطق این شهر در دسترس بوده و قیمت بالایی ندارند.

بلیط هواپیما مشهد به مزار شریف

تعیین قیمت بلیط پرواز

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد مزار شریف فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی مزار شریف و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز مشهد مزار شریف با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط مزار شریف نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط سیستمی با چارتر این مسیر را بخرید، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط چارتر و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید پرواز چارتر مزار شریف ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

خرید بلیط چارتر مشهد مزار شریف

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان مزار شریف

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

پرواز چارتر

پروازهای ارائه شده در سامانه رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری مشهد مزار شریف را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد مزار شریف ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه مزار شریف

فرودگاه بین المللی مزارشریف با کد یاتا MZR، از مهم ترین مناطق هوایی در شمال افغانستان می باشد که در سال 1950 ساخته شده است. این فرودگاه بخاطر موقعیت استراتژیک ویژه ای که دارد بسیار مهم بوده و پروازهای داخلی و بین المللی در آن انجام میشود. برای تردد از فرودگاه تا مرکز شهر می توانید از تاکسی استفاده کنید.

از جمله پروازهای مشهد مزار شریف که در این فرودگاه انجام میشود می توان به پرواز مشهد مزارشریف ماهان اشاره نمود

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد مزار شریف

آیا خرید بلیط پرواز خارجی یک طرفه مجاز است؟

خرید بلیط پرواز یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط ادامه ی مسیر تهیه کرده باشد.

چه فاصله ی زمانی قبل از پرواز خارجی باید در فرودگاه حاضر شد؟

مسافران پروازهای خارجی حداقل 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشند

چه نکته ی مهمی را باید قبل از خرید بلیط پرواز خارجی مورد توجه قرار دهیم؟

لازم است مسافر قبل از هرگونه اقدام برای خرید بلیط هواپیما خارجی از اعتبار ویزای خود مطمئن گردد.

شرایط سفر برای نوزادان و کودکان به چه شکل است؟

سن کودک و نوزاد در زمان خروج و بازگشت باید مطابق با شرایط و قوانین کودک یا نوزاد باشد. طبق قانون هواپیمایی، سن نوزاد کمتر از 2 سال و کودکان بین 2 تا 12 سال می باشد.