{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما مشهد ارجان

بلیط هواپیما مشهد ارجان

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

سه شنبه

31 / 03

بررسی

چهارشنبه

01 / 04

بررسی

پنجشنبه

02 / 04

بررسی

اطلاعات حرکت پرواز مشهد ارجان

تعداد سفر های روزانه:
59
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
6542 Km
زمان اولین حرکت از مشهد ارجان:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

بلیط هواپیما مشهد ارجان را می توانید با انتخاب ایرلاین دلخواه و ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. رسپینا همچنین برای رزرو بلیط در این مسیر خدماتی از قبیل انتخاب کلاس پروازی به دلخواه، امکان اطلاع از میزان بار مجاز در هر پرواز با انتخاب دکمه "بار" در صفحات پرواز و خرید بلیط به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در ادامه به تمام جزئیات و مسائل مهم در رزرو بلیط هواپیما در این مسیر هوایی اشاره می کنیم.

رزرو بلیط هواپیما مشهد ارجان از رسپینا

خرید بلیط هواپیما مشهد به ارجان

بسیاری از شرکت های مسافرتی و آژانس های هواپیمایی، بلیط های این مسیر را تنها به صورت حضوری به مشتریان خود ارائه می دهند. در این صورت علاوه بر مبلغ بلیط، هزینه ای اضافه به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت نموده و در نتیجه این پرواز با نرخ بالاتر خریداری می شود. رسپینا رزرو این پرواز خارجی را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی این 2 روش می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد ارجان

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال نموده و بلیط این مسیر هوایی را در کمتر از 2 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا در بخش سربرگ بالای همین صفحه، تاریخ مورد نظر پرواز خود را از بین زمان های موجود انتخاب نموده و گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در صفحه لیست پروازها، گزینه مورد نظر را با توجه به ایرلاین برگزار کننده، قیمت، مدت زمان سفر و زمان پرواز انتخاب کنید.

سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و پاسپورت افراد وارد فرمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده و در صورت صحت اطلاعات، می توانید گزینه "ادامه" را کلیک نموده و به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

در صورت پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود بلیط در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و مشخصات آن برای شما ارسال می گردد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد ارجان

خرید بلیط سفر هوایی مشهد ارجان فوری

چنانچه به رمز دوم کارت خود دسترسی نداشته و قادر به انجام مراحل پرداخت به صورت آنلاین نیستید، کافیست این بلیط را از طریق تماس با شماره تلفن های رسپینا رزرو کنید. در این صورت ضمن برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا و اعلام مسیر هوایی مورد نظر، از ارزانترین قیمت بلیط این پرواز در روزهای آتی مطلع شده و ضمن مشخص کردن زمان پرواز، شماره حساب رسپینا برای شما ارسال می شود.

پرواز مشهد ارجان

در این قسمت به بررسی تمام جزئیات و مسائل مهم در مورد این بلیط می پردازیم. با مطالعه این موارد می توانید برای انجام پرواز خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید. همچنین در قسمت بالای این صفحه برخی از اطلاعات مورد نیاز این پرواز برای شما ارائه شده است.

فرودگاه مبدا: مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه مقصد: قبرس – نیکوزیا شمالی، بزرگراه نیکوزیا فاماگوستا، جاده فرودگاه ارجان، فرودگاه بین المللی ارجان

ایرلاین برگزار کننده: ترکیش و قطر ایرویز

کلاس پروازی: اکونومی و بیزینسی

فاصله هوایی: 2362 کیلومتر

مدت زمان پرواز: 6 ساعت؛ به علت عدم داشتن پرواز مستقیم

مدت زمان توقف: حداقل 5 ساعت در فرودگاه استانبول

بررسی مسیر هوایی مشهد ارجان

قیمت بلیط هواپیما مشهد ارجان

نرخ پروازهای این مسیر به ایرلاین برگزار کننده، بازه زمانی پرواز و بازه سنی مسافر بستگی دارد. در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

ایرلاین برگزار کننده: شرکت های هواپیمایی داخلی، پرواز های این مسیر را ارائه نداده و رزرو این پرواز تنها با ایرلاین های خارجی امکان پذیر است. در بین این شرکت ها، پروازهای ترکیش، نرخ ارزان تری نسبت به پروازهای قطر ایرویز دارند.

بازه زمانی پرواز: با توجه به وضعیت آب و هوایی قبرس، تقاضای مسافرین برای سفر به ارجان در فصل تابستان افزایش پیدا کرده و نرخ پروازها در این زمان افزایش می یابد. برای کاهش قیمت هزینه های سفر می توانید پرواز خود را در فصل زمستان رزرو کنید.

بازه سنی مسافر: چنانچه فرزند خردسال (2 تا 12 سال) همراه خود دارید، پیشنهاد می شود بلیط خود را به صورت سیستمی رزرو کنید تا از کاهش قیمت حداقل 30 درصدی برای این بازه سنی بهره مند شوید. همچنین نرخ بلیط نوزادان برای پروازهای سیستمی و چارتری با کاهش قیمت حداقل 70 درصدی همراه است.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما مشهد ارجان

قیمت بلیط چارتر هواپیما مشهد ارجان

شرکت های چارتر کننده پرواز، بلیط های این مسیر هوایی را در طول سال به صورت عمده از ایرلاین های ارائه دهنده پرواز خریداری می کنند. این شرکت ها در زمان های نزدیک به پرواز در زمان Low season یا کم تردد، بلیط خود را با کاهش 10 تا 50 درصدی قیمت به مسافرین ارائه می دهند. البته با توجه به این که نرخ بلیط چارتر این مسیر از قوانین خاصی پیروی نمی کند، معمولا نرخ بلیط در زمان های پر تردد با نزدیک شدن به زمان پرواز، افزایش پیدا می کند. به طوری که ممکن است حتی نرخ آن از بلیط پروازهای سیستمی هم بیشتر شود.

ایرلاین های فعال در مسیر هوایی مشهد ارجان

قیمت بلیط هواپیما مشهد به ارجان رفت و برگشت

در زمان های پر تقاضا برای پرواز مشهد ارجان، توصیه می شود بلیط خود را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. در این زمان با توجه به افزایش نرخ بلیط های دقیقه نودی این پرواز، رزرو پرواز برگشت با نرخ بیشتری همراه بوده و همچنین به سرعت با تکمیل ظرفیت مواجه می شود. لذا برای جلوگیری از مشکلات احتمالی می توانید با رزرو این بلیط به صورت رفت و برگشت، سفر خود را با خیالی آسوده انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط هواپیما مشهد ارجان، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات احتمالی شما حتی در فرودگاه مقصد می باشند. رسپینا تنها شرکت مسافرتی کشور است که کمترین تاخیرات پرواز (حتی برای 10 دقیقه) را با انجام تماس های مکرر و ارسال پیامک به اطلاع مشتریان خود می رساند. برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه کافیست از طریق بخش نیاز به راهنمایی، سوال و درخواست خود را ارائه داده و ضمن قرار دادن شماره موبایل خود، منتظر تماس از طرف کارشناسان باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما مشهد ارجان چقدر است؟ expand_more

قیمت این بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از جدول نرخی بلیط پرواز مشهد ارجان در بالای صفحه، از ارزان ترین قیمت بلیط هر ایرلاین طی یک ماه آینده مطلع شوید. تیم کارشناسان خبره پرواز خارجی رسپینا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره خواهند بود.

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد ارجان چقدر است؟ expand_more

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، این میزان تا 35 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای مشهد ارجان چقدر است؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. به طور میانگین این جریمه به میزان یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.