• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما کیش ایر

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما کیش ایر

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط هواپیما کیش ایر تجربه ی سفر با یکی از بهترین های ایرلاین های ایرانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که شامل مسیرهای پروازی متعددی می گردد. چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما این ایرلاین را دارید، با ما همراه باشید تا در ادامه با خدمات، امکانات و قوانین کنسلی آن بیش تر آشنا شوید.

بلیط کیش ایر

چرا خرید بلیط هواپیما کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر که امروز به عنوان یکی از ایرلاین های موفق کشور، در حال فعالیت در حوزه ی خدمات گردشگریست، در سال 1371 در منطقه ی آزاد کیش شکل گرفته است. هدف از به وجود آوردن این ایرلاین، گسترش دادن فعالیت های گردشگری جزیره ی زیبای کیش ، با بیشتر شهرهای کشورو برقراری ارتباط گردشگری با کشورهای حاشیه ی خلیج فارس، و جذب توریست از سایر کشور ها بوده، و تا امروز شرکت هواپیمایی کیش ایر، به عنوان سکان دار حمل و نقل در جزیره زیبای کیش، (مروارید خلیج فارس) علاوه بر بالا نگه داشتن استانداردهای جابجایی مسافرهای این ایرلاین ، با تلاش های زیادی که برای جلب هر چه بیشتر رضایت مشتری ها داشته، سعی کرده با بکارگیری ناوگان های مجهز و مدرن، تجربه ی آرامش بخشی از پرواز به جزیره ی زیبای کیش، برای مسافرها فراهم کند.

این ایرلاین کلا با دو فروند هواپیما که به صورت اجاره ای در اختیار داشت، شروع کرد و با تغییر مدیر مجموعه ی این ایرلاین درماه های پایانی سال 1372، کیش ایر، پا به، دوران پیشرفت و توسعه ی خودش گذاشت. و با بکارگیری از پرسنل حرفه ای، توانست گام بزرگی در راستای جلب رضایت مشتری هاش بردارد.

در حال حاضر، شرکت کیش ایر ارائه بلیط هواپیما کیش ایر، با رعایت همه ی ویژگی ها و استاندارد های بین المللی خطوط هوایی، توانسته یکی از شرکت های هواپیمایی، عضو سازمان IATA شود. ناگفته نماند که کیش ایر اولین شرکت هواپیمایی ایرانی ست که گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA دارد. این ایر لاین، با بکارگیری پرسنل حرفه ای، توانسته گام بزرگی در راستای جلب رضایت مشتری هاش بردارد.

همکاری موثر هواپیمایی کیش ایر در برنامه ی " جهان پاک"

بلیط هواپیما کیش ایر و شرکت هواپیمایی کیش ایر، با مدیریت صحیح در بخش انرژی و سوخت ناوگان هاش، و رعایت استانداردهای زیست محیطی، توانسته همکاری مؤثری، در برنامه "جهان پاک" که از سوی سازمان جهانی هواپیمایی و یاتا مدیریت می شود ، داشته باشد.

مسیرهای پروازی کیش ایر

پرواز های داخلی کیش ایر بیشتر شهرهای کشور رو پوشش می دهد. لیست شهرهایی که، مقصد پرواز های داخلی کیش ایر هستند و شما می توانید خرید بلیط کیش ایر را انجام دهید شامل شهر های زیر می شود:

جزیره ی کیش

شیراز

اصفهان

مشهد

رشت

تبریز

بندرعباس

آبادان

یزد

کرمانشاه

عسلویه

ابوموسی

بلیط هواپیما خارجی کیش ایر

کیش ایر بلیط خارجی خود را به مقصد دو شهر دبی و ابوظبی به فروش می رساند و شما می توانید از بهترین خدمات پروازی در این مسیر ها استفاده نمایید.

کلاس پرواز بلیط هواپیما کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر هم مثل سایر ایرلاین ها، برای راحتی بیشتر و خدمات بهتر به مسافر های خطوط هواپیمایی شان کلاس های پروازی متفاوتی ارائه می دهند. کیش ایر، دو کلاس پروازی ، کلاس پروازی اکونومی (Economy Class) و کلاس پروازی تجاری (Business class ) رو به مسافر هاش ارائه می دهد.

پرواز کیش ایر

ناوگان هواپیمایی ایرلاینِ کیش ایر

ناوگان هواپیمایی کیش ایر تشکیل شده از، 10 فروند هواپیمای ام دی-800 که شامل : فوکر 100 و فوکر 50 .

شما با خرید بلیط هواپیما کیش ایر می توانید در سفر های خود از این هواپیماها استفاده کنید.

اطلاعات کلی شرکت هواپیمایی کیش ایر

رئیس شرکت: کاپیتان هوشنگ محمديان

نوع شرکت: خصوصی

مرکز فعالیت: فرودگاه بین‌المللی کیش
کد یاتا: Y9
کد ایکائو : IRK
دفتر اصلی: تهران، ایران
مقاصد: ۱۸

قوانین استرداد بلیط هواپیما کیش ایر

قوانین استرداد بلیط های هواپیمایی کیش، به شرح ذیل اعلام می گردد:

-1كلاسهاي J,C,Y,H,V :

هرگونه تغييرو يا استرداد بليط کیش ایر تا 24 ساعت قبل از پرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 20% از نرخ پايه بليت ميگردد.

هرگونه تغييرو يا استرداد بليت كمتر از 24 ساعت قبل ازپرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 40% از نرخ پايه بليت ميگردد.

-2 كلاسهاي Q,M,N,L,O :

هرگونه تغييرو يا استرداد بليط تا 24 ساعت قبل از پرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 25% از نرخ پايه بليط ميگردد.

هرگونه تغييرو يا استرداد بليط هواپیما كمتر از 24 ساعت قبل ازپرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 50% از نرخ پايه بليط ميگردد.

-3هزينه NO SHOW معادل بند 2 در كلاسهاي فوق الذكر ميباشد.

-4بلیط هواپیما کیش ایر اینترنتی صرفا" از طریق مراجعه به وب سایت و ثبت اینترنتی قابل ابطال و استرداد می باشد.

-5در صورت ابطال بلیط و یا تاخیر بیش از دو ساعت که سبب انصراف مسافر از پرواز گردد، در صورت حضور مسافر در فرودگاه می بایستی رسید بلیط ممهور به مهر ایستگاه و در صورت عدم حضور براساس اطلاعات ارسالی از ایستگاه به واحد درآمد به شماره فکس 44633694 و یا به پست الکترونیک [email protected] تا نسبت به استرداد اقدام گردد(ضمنا" شماره تماس مسافر میبایستی در رسید قید گردد).

-6استرداد بلیط های خریداری شده توسط کارتهای هدیه ، غیر قابل شارژ ، بی نام و بدون شماره حساب به سرعت امکانپذیر نبوده و می بایستی برای استرداد از طریق حساب بانکی دیگری غیر از حساب اصلی مربوط به سیستم اینترنت بوکینگ ( که توسط واحد مالی تامین می گردد) و از طریق ارسال تایید به سیستم هسته بانکی جهت عودت وجه تعیین شده توسط این هواپیمایی به مسافر صورت پذیرد .

-7بلیط هواپیما کیش ایر خریداری شده از طریق فروش اینترنتی ، قابل انتقال به غیر نیست و همراه داشتن کارت شناسایی در فرودگاه الزامی است.

-8هر گونه تغییر در تاریخ یا مسیر پرواز منوط به ابطال و استرداد بلیط هواپیمایی کیش ایر اولیه از طریق سیستم مطابق با شرایط اعلام شده در بند های 1،2 و 3 می باشد. جهت هرگونه تغییر تاریخ و مسیر پروازی جدید، میبایستی از طریق سیستم اقدام گردد.

-9در صورتیکه به هر نحوی کلاس پروازی تغییر نماید مسافر گرامی می تواند با مراجعه به دفتر مرکزی این هواپیمایی و تطبیق اطلاعات پرواز مذکور با سوابق پروازی موجود در واحد درآمد و یا از طریق سیستم استرداد الکترونیکی از طریق صدور MCO و یا نقداً توسط ریاست ایستگاه نسبت به اخذ مبلغ ما به التفاوت تغییر کلاس اقدام نماید .

-10استرداد بلیط هواپیما کیش ایراینترنتی فقط توسط صاحب آن و یا وکیل قانونی به همراه وکالتنامه رسمی و یا ارائه کارت شناسایی توسط پدر و یا مادر و یا همسر امکانپذیر می باشد .

-11در صورتیکه مسافر بزرگسال اشتباهاً بجای مسافر کودک (2تا 12 سال) پذیرش گردد مابه التفاوت تعرفه دریافتی به حساب بدهکار ایستگاه پذیرش کننده می باشد .

-12مسافران گرامی می توانند در صورت قطع سیستم با مراجعه به" واحد درآمد" دفتر مرکزی و یا دفاتر رسمی هواپیمایی کیش در سراسر کشور نسبت به استرداد بلیط اینترنتی اقدام لازم را معمول نمایند .

-13چنانچه مسافران محترم به هنگام بوکینگ اینترنتی سهواً مسیر نادرستی را پرداخت کرده باشد (بوک شده باشد) نسبت به خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر مجدد مسیر صحیح اقدام و جهت استرداد بلیط قبلی به دفتر مرکزی این هواپیمایی در تهران مراجعه نماید .

-14خریدار در کلیه مراحل خرید بلیط کیش ایر و استرداد بلیط، معترف به آگاهی کامل از قوانین بلیط های جاری و همچنین نحوه خرید و سوار شدن به هواپیما براساس مکانیزم بلیط های الکترونیک می باشد .

کنسلی بلیط هواپیما کیش ایر

خرید بلیط هواپیما کیش ایر از رسپینا

شما هم می توانید برای خرید بلیط کیش ایر، از طریق سایت رسپینا، اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی کیش ایر کنید. فقط کافیست وارد صفحه ی اصلی سایت شوید، مبدا و مقصد سفرتان را وارد کنید، و از بین انواع بلیط کیش ایر، که سایت ما به شما پیشنهاد می دهد، مناسب ترین بلیط کیش ایر را متناسب با بودجه تان انتخاب کنید، اینطوری خیلی راحت می توانید به راحتی در حال استراحت در منزلتان، بدون مراجعه ی حضوری به آژانس های هواپیمایی، بلیط هواپیماتان را، با چند کلیک ساده بخرید. همچنین می توانید برای مقایسه بلیط کیش ایر با ایرلاین های موفقی مثل: ایران ایر، ماهان، زاگرس و آسمان به لینک های این مطالب سر بزنید.

رضا صادقی: من شخصا از رسپینا بلیط هواپیما تهیه میکنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه.
error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.