• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما ایران ایرتور

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما ایران ایرتور

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط ایرتور را می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا رزرو کنید. خرید بلیط هواپیما این شرکت، برای هر دسته از افرادی که خواهان سفری با امنیت بالا هستند، گزینه مناسبی می باشد؛ چراکه اعتبار برند این ایرلاین کافی است تا تمام نگرانی شما از ایمنی سفر برطرف شود و به شما انگیزه سفر ببخشد. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با این شرکت، انواع خدمات پروازی و نحوه خرید بلیط های آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بلیط ایرتور

خرید بلیط هواپیما ایرتور از رسپینا

تهیه بلیط های پرواز این ایرلاین به صورت حضوری از کلیه مراکز و آژانس های خدمات مسافرتی امکان پذیر است. هم چنین می توانید به صورت اینترنتی در هر مکان و هر زمان نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمائید. رسپینا یکی ازمعتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیط پرواز با پشتیبانی 24 ساعته است که به مسافران تضمین بهترین قیمت را عرضه می دارد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایرتور

چنانچه تمایل به خرید بلیط های پرواز Iran airtour را دارید، کافیست از بالای همین صفحه، مبدا و مقصد و هم چنین زمان سفر خود را وارد کنید تا به صفحه لیست پروازها هدایت شوید. بعد از این قسمت با کمک فیلتر ایرلاین های سمت راست، می توانید گزینه ایرلاین موردنظر را انتخاب کنید تا تمامی پروازهای این شرکت برای شما نمایش داده شود. هم چنین اگر در جست و جوی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری هستید، می توانید سرویس خبرم کن رسپینا را فعال نمائید. کافیست از سمت راست جدول پروازها بر روی زنگوله "خبرم کن" کلیک نموده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید.

رزرو تلفنی بلیط هواپیمایی ایران ایرتور

چنانچه به اینترنت یا رمز دوم دسترسی ندارید، از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان رسپینا نیز قادر به رزرو بلیط خواهید بود. کافیست با شماره های درج شده در پایین صفحه (داخلی پرواز) تماس بگیرید تا از نزدیک ترین پرواز این ایرلاین به تاریخ مدنظر خود مطلع گردید. سپس شماره حساب مجموعه برای شما ارسال شده و در نهایت با واریز وجه، رزرو شما قطعی خواهد شد.

قیمت بلیط ایران ایرتور

سفر با هواپیما همیشه در عین راحتی از پرهزینه ترین سفرها بوده است. لذا برای این که بتوانید مدیریت مالی خوبی بر روی سفر خود داشته باشید، می بایست از قیمت بلیط هواپیما آگاهی داشته باشید. عوامل مختلفی بر روی هزینه های بلیط اثر بخش اند. در این بین برخی از این فاکتورها از اهمیت بیش تر و برخی نیز از اهمیت کم تری برخوردار می باشند. این فاکتورها در ادامه بررسی شده اند.

نوع کلاس پروازی: صندلی های هر هواپیما بر اساس خدماتی که ارائه می دهند، به چند گروه خدماتی تقسیم می شود که در ادبیات هوایی کلاس پروازی تلقی می گردد. لذا متناسب با هر کلاس پروازی که شما انتخاب می کنید، قیمت بلیط ایران ایرتور نیز تغییر پیدا می کند. بهترین خدمات پروازی ایرلاین های ایرانی در کلاس بیزینس ارائه می شود. اما از لحاظ استاندارهای کلی از طبقه پایین تری نسبت به فرست کلاس قرار می گیرد. رزرو صندلی ایران ایر تور در کلاس اکونومی، پایین ترین هزینه را در میان سایر صندلی های هواپیما دارا می باشد. زیرا این کلاس پروازی به نسبت بیزینس کلاس از کیفیت خدمات پایین تری برخوردار است.

زمان سفر: رزرو بلیط در زمان های مختلف سال از قیمت های متفاوت برخوردار است. اگر قصد سفر به مقصدی را دارید که در بازه انتخابی شما بیشترین مسافر را دارد، دست شما از انتخاب بلیط ارزان از این ایرلاین بسته است. بیشتر تفاوت قیمتی بلیط ها به بازه انتخابی سفر باز می گردد.

بلیط هواپیما ایران ایر تور

رزرو پرواز ایران ایرتور

1- اگر شما جزو این افراد هستید، حتما هنگام پرواز باید گواهی پزشک همراه داشته باشید :

- افراد دارای سوختگی

- بیماران با فشار خون بالا

- افرادی که هنوز 24 ساعت کامل از اتمام غواصی آن ها نگذشته است.

- بیماران اعصاب و دارای اختلالات روانی

- بیماران دچار اختلالات خونی

- افرادی که اخیرا سابقه جراحی در پرونده پزشکی خود دارند.

- مبتلایان به بیماری های صرع، تشنج، نخاع و عفونی

2- حتما در هنگام رزرو اینترنتی بلیط این ایرلاین، اطلاعات پرواز را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید بلیط فرمایید.

3- سه ساعت قبل از زمان پرواز، سعی کنید در فرودگاه حضور داشته باشید.

رزرو بلیط ایران ایر تور با خدمات

Iran airtour یکی از بهترین ایرلاین های ایران است که فعالیت خود را حتی از زمان قبل از انقلاب شروع کرده است. این شرکت هواپیمایی جهت رفاه حال مسافران خود، خدمات ویژه ای را برای آن ها ارائه می کند. این خدمات به شرح زیر است:

رزرو بلیط ایرتور با خدمات گروه های پزشکی

این سرویس جهت خدمت رسانی بهتر به گروه های کم توان و ناتوان ارائه شده است که شامل موارد زیر می باشد:

1- ارائه صندلی چرخ دار به مسافران کم توان و ناتوان که با توجه به کدهای خاصی که برای مسافر صادر شده است، ارائه می شود.

2- خدمات ویژه به مسافرانی که نابینا و ناشنوا هستند. برای این منظور کافی است در هنگام رزرو بلیط ایرتور، پرسنل دفتر آژانس مسافرتی را مطلع نمایید. خدمات این گروه با صدور کدهای blind و deaf مشخص می گردد.

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر تور با غذای مخصوص

اگر شما به علت بیماری یا هر مسئله دیگری رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنید، بهتر است این موضوع را با دفتر صدور بلیط یا آژانس هواپیمایی برای رزرو صندلی ایران ایر تور در میان بگذارید. در پروازهای این ایرلاین امکان سفارش غذا متناسب با رژیم غذایی مسافر وجود دارد.

رزرو بلیط پرواز ایر تور برای کودکان بدون همراه

برای کودکانی که بین 7 تا 12 سال سن دارند این امکان فراهم است تا طی شرایطی بدون همراه سفر کنند. برای این منظور باید حضورا به دفاتر فروش ایرتور مراجعه کنید و فرم مخصوص " کودک بدون همراه " را تکمیل نمایید. این فرم می بایست به امضای ولی، قیم کودک یا شخص ثالثی که از ولی یا قیم وکالتنامه رسمی دارد، برسد. کودک شما در تمام طول سفر تحت مراقبت مهماندار هواپیما قرار خواهد گرفت.

هواپیمایی ایران ایرتور

میزان باز مجاز در پروازهای ایران ایر تور

برای کلاس پرواز اکونومی حداکثر 5 کیلوگرم و برای کلاس پروازی بیزنس می توانید حداکثر تا 7 کیلوگرم بار دستی همراه داشته باشید. اندازه آن باید به نحوی باشد که در زیر صندلی و یا محفظه بالای سر مسافر گنجانده شود. از طرف دیگر، میزان باری که مسافر در چمدان های خود می تواند حمل کند نیز به شرح زیر می باشد.

بار مجاز در پرواز های داخلی

اگر خرید بلیط ایران ایر تور از نوع اکونومی باشد حداکثر بار مجاز 20 کیلوگرم و اگر بیزینسی باشد، حداکثر 30 کیلوگرم می باشد.

بار مجاز در پروازهای خارجی

در اینجا نیز متاثر از نوع کلاس پرواز، بار مجاز متغیر می باشد. در پروازهای خارجی اکونومی کلاس مسافر حداکثر 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینسی حداکثر بار 40 کیلوگرم می باشد. همراه داشتن بار اضافی هزینه ای معادل یک درصد نرخ تمام بهای یک سره ی درجه عادی در همان مسیر را دارا می باشد.

ناوگان شرکت هواپیمایی ایرتور

این شرکت هم اکنون با داشتن 12 فروند هواپیمای عملیاتی با 24 مقصد پروازی در ارتباط است. این ناوگان به شرح زیر می باشد:

ایرباس A320 – 4 فروند

ایرباس A3103 فروند

مک دانل داگلاس ام دی 82 و ام دی 83 – 5 فروند

ناوگان شرکت هواپیمایی ایرتور

جوایز دریافتی شرکت هواپیمایی ایر تور

Iran airtour طی سال های فعالیت خود، موفق به کسب جوایز فراوانی از سوی مجامع داخلی و خارجی شده است. این جوایز عبارتند از :

- سال 1372 دریافت جایزه گاو زرین (فتیور) از نمایشگاه مادرید

- سال 1373 دریافت جایزه گاو زرین (فتیور) از نمایشگاه برلین

- سال 1374 دریافت جایزه بین المللی جهانگردي

- سال 1375 دریافت تندیس طلائی اروپا

- سال 1376 کسب تندیس طلائی اروپا

- سال 1382 دریافت تندیس طلائی هزاره جدید کیفیت اروپا به همراه دیپلم افتخار در پاریس

- سال 1386 اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001-2000 از شرکت TVU NORD آلمان

- سال 1393 دریافت استاندارد IOSA

- سال 1395 دریافت مجدد استاندارد IOSA و عضویت در یاتا

کنسلی بلیط هواپیما ایران ایرتور

بلیط سیستمی هواپیما شرکت Iran airtour نیز همانند سایر ایرلاین ها قابل کنسل نمودن است. در این صورت وجه بلیط بعد از اعمال جریمه مطابق نرخ مصوب، به مسافر عودت می گردد. نرخ جریمه هم به صورت عکس زیر می باشد.

 بلیط ایران ایر تور

*کنسلی و استرداد بلیط هواپیما چارتر مطابق قوانین ذکر شده در عکس فوق صورت نمی گیرد و متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می بایست با کارشناسان پرواز رسپینا تماس حاصل نمائید.

درباره شرکت هواپیمایی ایران ایر تور

Iran airtour یک شرکت خصوصی است که در سال 1351 توسط ایران ایر راه اندازی شد. این شرکت هم اکنون نیز عضو یاتا و دارای گواهینامه آیوسا می باشد. از سال 1361 که تورهای منظم و هفتگی به مقصد مشهد برگزار نموده است، استقبال فراوان، سبب شده تا Iran airtour مسیرهای خود را تا شارجه، دبی، چین، سنگاپور و ... نیز توسعه دهد. هم چنین این شرکت به توسعه صنعت گردشگری نیز توجه به خصوصی داشته است و در این راستا سمینارهای فراوانی را برگزار نموده است. میزبانان این سمینارها از کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، ژاپن، سوئیس، اتریش، انگلستان، امارات، بحرین و کویت بوده است.

Iran airtour در ابتدا مانند گروه های هتل هما زیر مجموعه شرکت ایران ایر محسوب می شد ولی بعد از اعمال برخی از سیاست های دولت، این شرکت به بخش خصوصی و گروه هتل های هما به سازمان تامین اجتماعی سپرده شد.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

سوالات متداول

بار مجاز در بخش تحویل بار برای هر مسافر چقدر است؟ expand_more

وزن باری که اجازه به حمل آن دارید در بلیط هواپیمایی شما ذکر شده است. به طور معمول برای پرواز های داخلی و با کلاس اکونومی شما مجاز به حمل باری نهایتا 20 کیلویی هستید و برای پروازهای خارجی این میزان تا 30 کیلو امکان افزایش دارد. اگر با بلیط بیزنس کلس سفر می کنید ، شما اجازه حمل بار حداکثر 40 کیلویی را دارید ، اما بهترین و محتاطانه روش این است که اطلاعات بلیط خود را چک کنید و پس از آن چمدان های خود را ببندید.

امکان رزرو بلیط با ویلچر در پروازهای ایر تور وجود دارد؟ expand_more

بله. در صورت نیاز مسافر به ویلچر، کارکنان زمینی این شرکت با توجه به کدهای خاصی که برای مسافر صادر شده است ، صندلی های چرخ داری را در اختیار مسافران قرار می دهد.

قیمت بلیط کودکان در پروازهای سیستمی ایرتور چطور محاسبه می گردد؟ expand_more

بلیط سیستمی کودکان نیم بها محاسبه می گردد

چه فاصله ی زمانی قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر شد؟ expand_more

تمامی مسافران بایستی حدود 2 ساعت قبل از سفر های داخلی و 4 ساعت قبل از سفر های خارجی، برای دریافت کارت پرواز و همچنین تحویل بار خود در فرودگاه قرار داشته باشند.

آبا امکان تغییر تاریخ بلیط هواپبما ایران ایرتور وجود دارد؟ expand_more

خیر، برای تغییر تاریخ، بلیط خریداری شده با کسر جریمه استرداد شده و سپس بلیط جدید با قیمت جدید صادر خواهد شد.

قیمت بلیط کودکان (2 تا 12 سال) در پروازهای سیستمی ایرتور چطور محاسبه می گردد؟ expand_more

نرخ بلیط کودکان 2 تا 12 سال، معادل 75% درصد نرخ خالص بزرگسال محاسبه می شود.