قوانین وضع شده برای استرداد بلیط های شرکت هواپیمایی کیش ایر

قوانین استرداد بلیط های هواپیمایی کیش

قوانین استرداد بلیط های هواپیمایی کیش، به شرح ذیل اعلام می گردد:

 

.    كلاسهاي J,C,Y,H,V :
•هرگونه تغييرو يا استرداد بليط هواپیما تا 24 ساعت قبل از پرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 20% از نرخ پايه بليت ميگردد.
•هرگونه تغييرو يا استرداد بليت كمتر از 24 ساعت قبل ازپرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 40% از نرخ پايه بليت ميگردد.
2.    كلاسهاي Q,M,N,L,O :
• هرگونه تغييرو يا استرداد بليط تا 24 ساعت قبل از پرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 25% از نرخ پايه بليط ميگردد. 
• هرگونه تغييرو يا استرداد بليط هواپیما كمتر از 24 ساعت قبل ازپرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 50% از نرخ پايه بليط ميگردد. 
3.    هزينه NO SHOW معادل بند 2 در كلاسهاي فوق الذكر ميباشد. 
4.    بلیط هواپیما اینترنتی صرفا" از طریق مراجعه به وب سایت و ثبت اینترنتی قابل ابطال و استرداد می باشد.
5.    در صورت ابطال بلیط چارتر و یا تاخیر بیش از دو ساعت که سبب انصراف مسافر از پرواز گردد، در صورت حضور مسافر در فرودگاه می بایستی رسید بلیط ممهور به مهر ایستگاه و در صورت عدم حضور براساس اطلاعات ارسالی از ایستگاه به واحد درآمد به شماره فکس 44633694 و یا به پست الکترونیک  revenue@kishairline.com تا نسبت به  استرداد اقدام گردد(ضمنا" شماره تماس مسافر میبایستی در رسید قید گردد).
6.    استرداد بلیط های خریداری شده توسط کارتهای هدیه ، غیر قابل شارژ ، بی نام و بدون شماره حساب به سرعت امکانپذیر نبوده و می بایستی برای استرداد از طریق حساب بانکی دیگری غیر از حساب اصلی مربوط به سیستم اینترنت بوکینگ ( که توسط واحد مالی تامین می گردد) و از طریق ارسال تایید به سیستم هسته بانکی جهت عودت وجه تعیین شده توسط این هواپیمایی به مسافر صورت پذیرد .
7.    بلیط هواپیما خریداری شده از طریق فروش اینترنتی ، قابل انتقال به غیر نیست و همراه داشتن کارت شناسایی در فرودگاه الزامی است.
8.   هر گونه تغییر در تاریخ یا مسیر پرواز منوط به ابطال و استرداد بلیط هواپیما اولیه از طریق سیستم مطابق با شرایط اعلام شده در بند های 1،2 و 3 می باشد. جهت هرگونه تغییر تاریخ و مسیر پروازی جدید، میبایستی از طریق سیستم اقدام گردد.
9.   در صورتیکه به هر نحوی کلاس پروازی تغییر نماید مسافر گرامی می تواند با مراجعه به دفتر مرکزی این هواپیمایی و تطبیق اطلاعات پرواز مذکور با سوابق پروازی موجود در واحد درآمد و یا از طریق سیستم استرداد الکترونیکی از طریق صدور MCO  و یا نقداً توسط ریاست ایستگاه نسبت به اخذ مبلغ ما به التفاوت تغییر کلاس اقدام نماید .
10.   استرداد بلیط اینترنتی فقط توسط صاحب آن و یا وکیل قانونی به همراه وکالتنامه رسمی و یا ارائه کارت شناسایی  توسط پدر و یا مادر و یا همسر امکانپذیر می باشد .
11.    در صورتیکه مسافر بزرگسال اشتباهاً بجای مسافر کودک (2تا 12 سال) پذیرش گردد مابه التفاوت تعرفه دریافتی به حساب بدهکار ایستگاه پذیرش کننده می باشد .
12   مسافران گرامی می توانند در صورت قطع سیستم  با مراجعه به" واحد درآمد" دفتر مرکزی و یا دفاتر رسمی هواپیمایی کیش در سراسر کشور نسبت به استرداد بلیط اینترنتی اقدام لازم را معمول نمایند .
13.   چنانچه مسافران محترم  به هنگام بوکینگ اینترنتی سهواً مسیر نادرستی را پرداخت کرده باشد (بوک شده باشد) نسبت به خرید مجدد مسیر صحیح اقدام و جهت استرداد بلیط قبلی به دفتر مرکزی این هواپیمایی در تهران مراجعه نماید .
14.   خریدار در کلیه مراحل خرید و استرداد بلیط، معترف به آگاهی کامل از قوانین بلیط های جاری و همچنین نحوه  خرید و سوار شدن به هواپیما براساس مکانیزم بلیط های الکترونیک می باشد .
15- لازم به توضیح است که قوانین مربوط به کنسل کردن بلیط قطار و رزرو هتل و همچنین بلیط چارتر متفاوت بوده و در مورد آنها باید از منابع دیگری کسب اطلاع نمود.