{{ctrl.notification}}
respina

هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران به سبب امکانات و مزایای منحصربفردی که این ایرلاین ارائه می دهد، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط هواپیما بوده که در برخی از مسیرهای پروازی داخلی و خارجی کشور پوشش دهی می شود. بلیط این ایرلاین را می توانید با تضمین قیمت از رسپینا خریداری نمایید. در ادامه مطلب، با این ایرلاین و امکانات بلیط های آن بیش تر آشنا می شوید.

بلیط هواپیما سپهران

هواپیمایی سپهران به عنوان ایرلاینی تازه تاسیس، شاید تاریخچه و سابقه ی بلند بالایی نداشته باشد، ولی توانسته با رعایت استانداردهای سازمان هواپیمایی و پروازهای موفقش پرونده ی خوب ومثبتی رو برای پروازهاش ارائه دهد و با تیم حرفه ای خلبان ها، مهماندارها و خدمه ی پرواز سعی دارد به جایگاه ایرلاین های معروف کشور، مثل شرکت هواپیمایی ایران ایر، ماهان ، زاگرس و ...برسد.

شرکت هواپیمایی سپهران و خرید بلیط سپهران توسط گردشگران، این امکان را در سال 1394، کارهای اخذ مجوزش رو شروع کند، و موافقت های لازم را با رعایت همه ی استانداردها، از سازمان هواپیمایی کشوری به دست بیاورد. بعد از گذشت یک سال در تاریخ 20 تیر ماه سال 1395، شرکت هواپیمایی سپهران، در نهایت با دریافت گواهینامه های AOC (مجوز بهره برداری هوایی) به صورت رسمی کارش را با اولین پرواز، از مقصد شیراز به شهر مشهد، شروع کرد. فعالیتهای شرکت هواپیمایی سپهران، شامل حمل و نقل بازرگانی و حمل مسافر و محصولات پستی می شود.

پرواز های شرکت هواپیمایی سپهران:

سپهران در ابتدای راه تنها پروازهای داخلی را تحت پوشش قرار می داد، اما در حال حاضر تاونسته به کشورهای همسایه نیز پروازهای منظمی رو ارائه دهد. با خرید بلیط خارجی هواپیما از سپهران می توانید از مسیرهای پروازی در دو فاز 1 و 2 استفاده کنید.

مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران فاز اول (داخلی) تا تاریخ دی ماه 1394

مبدا مشهد: تهران، شیراز، کیش، هرمزگان

مبدا تهران: مشهد، ماکو، کیش، عسلویه، شیراز، قشم، هرمزگان

مبدا شیراز: تهران، مشهد، قشم، کیش، عسلویه

مبدا هرمزگان: مشهد و تهران

مبدا قشم: شیراز و تهران

مبدا کیش: مشهد، تهران، شیراز

مبدا عسلویه: تهران و شیراز

مسیرهای پروازی داخلی هواپیمایی سپهران

خرید بلیط هواپیمایی سپهران در فاز دو (پرواز خارجی)

مبدا شیراز: باکو، تفلیس، ارمنستان، استانبول، کویت، بحرین، دوحه، دبی، مسقط،

مبدا زاهدان: کراچی

مبدا چابهار: کراچی، دوحه

مسیرهای پروازی خارجی هواپیمایی سپهران

سرویس های پذیرایی در شرکت هواپیمایی سپهران با خرید بلیط سپهران

به دلیل اینکه رفاه و آسایش مسافران در پرواز یکی از جنبه های مهم شرکت های هواپیمایی ست، سپهران هم با ارائه ی سرویس های غذایی و پذیرایی متناسب با زمان پرواز ها، که با توجه به الگوهای تغذیه، انتخاب میشن سعی کرده، سرویس مفید و استانداردی رو ارائه بده.

صبحانه سرد :

در هواپیما های سپهران، به خاطر وجود امکانات گرمایشی، صبحانه با چای و قهوه، ارائه میشه و در پرواز های بیش تر از 2 ساعت، علاوه بر چای و قهوه، آبمیوه هم سرو میشه.

میان وعده:

پذیرایی میان وعده شامل آبمیوه با یکی از گزینه های، اسنک یا کیک یا شیرینی، پسته یا بادام، یک نوع میوه و یا دسر آماده سرو میشه.

نهار و شام (غذای سرد):

به خاطر اینکه پرواز های سپهران، فقط داخلی هستن و مدت پرواز ها طولانی نیست، پذیرایی نهار و شام با پذیرایی غذای سرد انجام میشه و نوشیدنی هم آبمیوه همراه غذا سرو میشه.

ناوگان شرکت هواپیمایی سپهران:

در حال حاضر ناوگان هوایی سپهران 5 فروند هواپیما رو در خودش جای داده. که این هواپیما ها شامل 1 فروند هواپیمای بوئینگ B737-300 ، 3 فروند هواپیمای بوئینگ B737-500 و 1 فروند هواپیمای Dornier 328 هستند، و قرار است در آینده، سپهران با گسترش دادن ناوگانش به اهداف بلندت مدت خودش برسد و بتواند با برگزاری پرواز در مقاصد خارجی هم به مسافران خدمات رسانی کند.

هواپیمایی سپهران

لوگوی ایرلاین سپهران:

نارنجی، رنگیه که سازمان هواپیمایی سپهران، برای خودش انتخاب کرده و طرح لوگوی نارنجی سپهران را، می توانید روی هواپیماهای این ایرلاین ببینید، که از پرنده ی اساطیری و افسانه ای ققنوس الهام گرفته شده است.

شرایط استرداد بلیط سپهران

بعد از خرید بلیط از سپهران اگه به هر دلیلی تصمیم به استرداد بلیط گرفتید، لازم است تا برخی از شرایط را حتما مد نظر داشته باشید. نرخ جریمه های کنسلی در بلیط سپهران به شرح زیر محاسبه میشوند:

* تا دو روز مانده به ساعت پرواز، با استرداد بلیط باید 30 درصد جریمه پرداخت شود. بعد از این مدت و تا یک روز مانده به پرواز، میزان جریمه 40 درصد خواهد بود.

* اگر زمان استرداد بلیط تون هنوز 12 ساعت به پرواز مونده، جریمه 50 درصد هست و بعد از این مدت 75 درصد هست.

کنسلی بلیط سپهران

خرید بلیط سپهران از رسپینا

شرکت مسافرتی رسپینا، بزرگ ترین و ارزانترین سایت خرید اینترنتی و خدمات گردشگری در کشور می باشد که از سال 1389 با بیش از 100 کارشناس خبره به مرکزیت مشهد فعالیت می کند. شما می توانید برای خرید پرواز ایرلاین سپهران با پشتیبانی 24 ساعته، وارد صفحه ی خرید بلیط پرواز سایت شده و در صفحه ی جدول پروازها، از طریق گزینه ی انتخاب ایرلاین، شرکت هواپیمایی سپهران رو انتخاب کنید، تا تنها پروازهای این ایرلاین به شما نمایش داده شود.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.