بلیط قطار تهران کرج

ارزانترین نرخ: شنبه

07/12 سه شنبه
۲۸ ت
07/13 چهارشنبه
۲۸ ت
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران کرج

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا پرديس سالنی
سه شنبه 1401/07/12 06:40
27,600 تومانء
رجا رجا پرديس سالنی
چهارشنبه 1401/07/13 06:40
27,600 تومانء

اطلاعات قطار تهران به کرج

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
1 ساعت
مسافت
47 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 06:40
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 06:40
شلوغ ترین روزها :
دوشنبه
خلوت ترین روزها :
دوشنبه

قیمت بلیط تهران کرج چقدر است؟

۲۷٬۶۰۰ تومانء
۱۸٬۴۰۰ تومانء
۹٬۲۰۰ تومانء
04 07
08 07
09 07
10 07
11 07
12 07
13 07

قیمت بلیط قطار تهران کرج بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی سه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبه
بلیط قطار تهران کرج رجا رجا -276000-----

میانگین قیمت بلیط قطار تهران کرج در هر ماه

۲۷٬۶۰۰ تومانء
۱۸٬۴۰۰ تومانء
۹٬۲۰۰ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران کرج

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار تهران کرج آغاز سفری مقرون به صرفه است، الخصوص برای افرادی که سفر با هواپیما را بنا به دلایلی ازجمله قیمت بالای بلیط و یا هراس از پرواز انتخاب دوست ندارند. معمولا اینگونه از افراد می خواهند هزینه کمتری را صرف کنند و با امنیت بیشتر و هزینه ی کمتر سفرکنند. سفرهای ریلی بیشتر توسط این دسته از مسافرین خریداری می شود. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران کرج و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار کرج؟

 شهر کرج از شمال با استان مازندران و از جنوب با شهریار همسایه است و از پرتردد ترین شهرها می باشد. اوایل کرج در محدوده خیابان‌های کشاورز و مصباح، روستایی از توابع بخش ساوجبلاغ حوزه ۱۹ تهران بود وبا جهش سریع از حالت روستا به شهر تبدیل شده است.

بلیط قطار تهران کرج

کارهایی که در کرج باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار کرج از تهران با هر هدفی انجام شود، برای دیدار از آن نیاز به اطلاعاتی راجع مکان های گردشگری  دارید و از جمله مسائلی که باعث اهمیت این شهر می شود مهاجر پذیر بودن آن است که بعد از تهران، به عنوان شهری مهاجر پذیر معرفی شده است. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی کرج عبارتند از: کاخ مروارید کرج، غار یخ مراد در کرج، جاده چالوس، روستای شهرستانک، سد امیرکبیر، پل دختر کرج، آبشار چاران، آبشار هفت‌ چشمه، آبشار نوجان، آبشار نشترود، آبشار کندر، باغ لاله گچسر، روستای برغان، روستای آتشگاه، پل شاه‌ عباسی.

بهترین زمان برای سفر به کرج

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران کرج از طریق سایت های گردشگری امکان پذیر است. شهر کرج، بسیار دارای زمستان هایی برفی می باشد و زمان سفر بیشتر در بهار و تابستان بیشتر لذت بخش است. اما بهترین ماههای سفر به این شهر اوایل بهار و ماه فروردین و همین طور اوایل شهریور تا نیمه مهر است.

حمل و نقل عمومی در کرج

کرج از جمله شهرهایی ست که ترد در آن بسیار است و برای رفت و آمد به این شهر نیاز به وسیله نقلیه داریم و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد به این شهر آسان نخواهد بود. در کرج می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس و مترو استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو  استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار  کرج

جهت خرید بلیط قطار تهران کرج از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران کرج

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار کرج، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به کرج در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.  

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

 بلیط قطار تهران کرج

قیمت بلیط قطار تهران کرج

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به کرج عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی کرج و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار کرج با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران کرج فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در کرج

بعد از خرید بلیط قطار از مهمترین مواردی که برای سفر الزامی ست و سفر را سهل می کند رزرو هتل می  باشد. با توجه به اینکه کرج از شهر های مهاجر پذیر است و در نزدیکی تهران قرار دارد، رزرو هتل در این شهر بسیار راحت صورت میگیرد چرا که اقامتگاه، هتل و سوئیت در این شهر زیاد دیده می شود. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل گاجره، هتل جهانگردی دیزین، هتل پردیس، هتل امیر کبیر کرج، هتل مر مر کرج.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان کرج

یکی از مهم ترین خدمات سایت رسپینا، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران کرج ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

 بلیط قطار تهران کرج

ایستگاه راه آهن کرج

ایستگاه راه آهن کرج با قدمت 90 ساله از قدیمی ترین ایستگاههای راه آهن ایران می باشد. از خروجی ایستگاه بافق شروع و تا خروجی ایستگاه شورگز نیز ادامه دارد. ایستگاه در محدوده ی شهرک ذوب آهن کرج بنا شده است و به غرفه هایی برای تنقلات و رستوران و پارکینگ مجهز است. از جمله سفرهای ریلی کرج که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار کرج تهران، قطار کرج مشهد ، قطار کرج رشت ، قطار کرج سمنان، قطار کرج نیشابور، قطار کرج مهاباد، قطار کرج قزوین

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران کرج از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر تهران کرج

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به کرج نیاز دارید ؟ بلیط قطار کرج تهران