tglCty
مسافران : 1
اکونومی
یکشنبه 1403/04/31
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
22,048 ت
دوشنبه 1403/05/01
--
سه شنبه 1403/05/02
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
21,832 ت
چهارشنبه 1403/05/03
--
پنجشنبه 1403/05/04
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
13,790 ت
جمعه 1403/05/05
--
شنبه 1403/05/06
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
21,740 ت
یکشنبه 1403/05/07
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
21,096 ت
دوشنبه 1403/05/08
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
32,967 ت
سه شنبه 1403/05/09
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
21,279 ت
چهارشنبه 1403/05/10
--
پنجشنبه 1403/05/11
--

اطلاعات پرواز مشهد به لندن

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
08 ساعت و 20 دقیقه
routing مسافت
18579 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 19:35
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 19:35
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز مشهد لندن

arrowRight
Emirates Airline
Flydubai
Kuwait Airways
Pegasus Airlines
Qatar Airways
Turkish Airlines
arrowLeft
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

خرید بلیط هواپیما مشهد به لندن با توجه به وجود دانشگاه ها و شرایط کاری مناسب در مقصد این سفر و همچنین وجود جاذبه های گردشگری در طول سال بسیار زیاد انجام میشود. با توجه به سوالات متداولی که اغلب مسافران در خرید ارزان ترین پرواز لندن و شروع سفر به این شهر با آن مواجه هستند، در نتیجه لازم است به چند نکته مهم در این باره اشاره شود. برای آشنایی با فوت و فن های خرید بلیط هواپیما و هر آنچه که باید برای این سفر بدانید در ادامه با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما مشهد به لندن

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به لندن

اولین گام در شروع سفر، انتخاب شیوه و روش مناسب برای فراهم کردن مقدمات می باشد. مانند تمام بلیط هواپیما خارجی دیگر، برای خرید پرواز لندن نیز دو راه را پیش رو دارید؛ خرید با مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی و خرید اینترنتی بلیط . هر یک از این دو روش بخاطر داشتن مزایا و معایب مختلف طررفداران خاص خودشان را دارند. اما چیزی که آمار و ارقام نشان می دهد، برتری رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به لندن نسبت به خریدهای حضوری می باشد. خرید های اینترنتی مخصوصا در خرید بلیط مزایای زیادی را برای مسافران به همراه دارد که عبارتند از:

خرید آسان بلیط هواپیما

از بزرگترین معایب خریدهای حضوری، تحمل کردن گرما و سرما و همچنین ترافیک سرسام آور زندگی مدرن امروز می باشد که وقت زیادی را در آن به هدر می دهیم. در نهایت ممکن است زمانی به آژانس های برسیم که ساعت کاری آنها به اتمام رسیده باشد و با درب های بسته آنها مواجه خواهیم شد. تا باز شدن مجدد آژانس ممکن است لیست پرواز تکمیل شود و فرصت های زیادی از دست خواهند رفت.

در خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به لندن می توان در کمترین زمان ممکن و بدون تحمل کردن شلوغی و ترافیک، در هر ساعت از شبانه روز، حتی روزهای تعطیل سال بلیط را دریافت کرد. وجود این مزیت اولین و بهترین دلیل برای روی آوردن به خرید اینترنتی بلیط هواپیما می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

در خریدهای حضوری بلیط هواپیما و بعد از پایان تایم کاری کسی پاسخگو نیست و باید تا شروع به کار مجدد آژانس منتظر باشید. در این بازه زمانی ممکن است مشکلات زیادی برایتان بوجود آید، مثلا ممکن است نام مسافر در لیست پرواز نباشد و غیره. رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به لندن با این محدودیت مقابله کرده و تیم های پشتیبانی 24 ساعته برای آن در نظر گرفته شده است. به عبارت دیگر، در هر ساعت از شبانه روز که بلیط هواپیما لندن را می خرید می توانید با تیم های پشتیبانی تماس بگیرید و در مورد سوالات و یا مشکلات احتمالی بوجود آمده با آنها مشورت کنید. البته این در شرایطی محقق می باشد که سایت معتبر با قابلیت پشتیبانی24 ساعته را برای خرید بلیط انتخاب کرده باشید.

کاهش ضرر مالی با استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین ویژگی ها و مزایای خرید بلیط هواپیما لندن به صورت اینترنتی و آنلاین، استرداد آنلاین بلیط می باشد. بعد از خرید بلیط هواپیما لندن و بنا به هر دلیلی اگر از سفر منصرف شدید، می توانید نسبت به استرداد آن اقدام کنید و مقداری از مبلغ بلیط را دریافت نمایید. از آنجا که درصد جریمه استرداد بلیط با نزدیک شدن به ساعت پرواز افزایش پیدا میکند، در نتیجه بهتر است زمان را جدی بگیرید و در انجام دادن آن سرعت عمل داشته باشید. در خریدهای اینترنتی بلیط پرواز لندن می توان از امکان استرداد آنلاین بلیط استفاده نمود. در نتیجه ضرر مالی زیادی را کنار خواهید گذاشت.

بلیط هواپیما مشهد به لندن

قیمت بلیط هواپیما مشهد به لندن

اغلب افراد قبل از خرید بلیط هواپیما به قیمت آن توجه زیادی دارند و این یک امر کاملا طبیعی می باشد؛ مخصوصا در سفرهای خارجی. برای اینکه بهتر بتوانید در خرید بلیط ارزان هواپیما تصمیم گیری کنید، لازم است چند نکته مهم را در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد به لندن بدانید. از جمله عواملی که به شدت بر قیمت بلیط پرواز لندن تاثیرگذار است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بلیط هواپیما را در چه تاریخی می خرید؟

تاریخ و بازه زمانی که برای سفر به لندن انتخاب می کنید نقش بسیار مهمی در قیمت بلیط خواهد داشت. به عنوان مثال اگر نرخ های بلیط هواپیما لندن را برای تعطیلات کریسمس با سایر روزها با هم مقایسه کنید متوجه تفاوت زیاد آنها خواهید شد. دلیل این تفاوت میزان تقاضا برای سفر و خرید بلیط در این مسیر می باشد. یعنی، در روزهایی از سال که تقاضا برای خرید بلیط لندن بیشتر میشود، نرخ بلیط و قیمت آن نیز با افزایش روبرو می باشد.

کدام ایرلاین را برای پرواز به لندن انتخاب می کنید؟

شرکت هواپیمایی یا همان ایرلاین که پرواز مشهد به لندن را ارائه می دهند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت بلیط هواپیما لندن دارند. برخی از ایرلاین ها که دارای برندهای معروف و نام آشنا هستند در حالت کلی قیمت بیشتری را برای پروازهایشان ارائه می دهند. گاهی اوقات می توان با تغییر ایرلاین متوجه تغییر در نرخ بلیط هواپیما شد.

بلیط کدام کلاس پروازی را میخرید؟

کلاس های پروازی در واقع دسته بندی صندلی های هواپیما بر اساس امکانات و شرایط موجود در آنها می باشند. به طوریکه کمترین امکانات در کلاس اکونومی و بیشترین در فرست کلاس ارائه میشود و در کلای بیزینس امکانات در حد متوسط است. با توجه به امکانات و شرایط این بلیط ها نرخ گذاری میشوند. ارزان ترین بلیط پرواز مشهد به لندن را در کلاس اکونومی ایرلاین ها و گران ترین را در کلاس فرست می توان خرید.

مسیر پروازی تان چطور است؟

همیشه این نکته را بخاطر داشته باشید که در پروازهای خارجی با ایرلاین های خارجی، ابتدا در فرودگاه و مقر اصلی ایرلاین توقف خواهید داشت و سپس مسیر به مقصد اصلی ادامه پیدا میکند. این مسیرها گاهی بسیار طولانی و با توقف های زیاد است و گاهی اوقات ممکن است پرواز مستقیم وجود داشته باشد. مسیرهای پروازی طولانی در نهایت منجر به افزایش نرخ بلیط هواپیما خواهند شد. مسیرهای طولانی نیاز به سوخت بیشتر برای هواپیما دارند و این می تواند دلیل افزایش نرخ بلیط باشد.

تعداد کشورهای واسط بین مبدا و مقصد چند تا هستند؟

شاید برایتان جالب باشد که هر هواپیما برای عبور از آسمان یک کشور باید هزینه پرداخت کند. این هزینه بر اساس وزن هواپیما و میزان فاصله طی شده در آسمان آن کشور محاسبه میشود. در نتیجه هر اندازه تعداد کشورهای بیشتری در مسیر مشهد به لندن وجود داشته باشد، به همان اندازه قیمت بلیط هواپیما مشهد به لندن بیشتر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما لندن

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما لندن

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به لندن باید چند نکته را با توجه به فاکتورهایی که در بالا به آن اشاره شد در نظر داشته باشید. در اولین گام لازم است تا سایت معتبر و جامع که تمام پروازها در این مسیر را نمایش دهد را انتخاب کنید. سپس هر یک از پروازها را بر اساس نوع هواپیما و برند ایرلاین، کلاس نرخی و همچنین تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط با هم مقایسه کنید. در نهایت می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. علاوه بر این پیشنهاد می کنیم حتما به مسیر پروازی نیز دقت کنید تا انتخابتان کاملا آگاهانه باشد.

مسیرهای پروازی مشهد لندن

توقف در فرودگاه های مختلف با توجه به قوانین آن کشور نیاز به دریافت ویزا ترانزیت دارد و همراه داشتن این ویزا یکی از ضروری ترین موارد می باشد که باید به آن توجه داشت. در غیر این صورت مشکلات زیادی برای مسافر بوجود خواهد آمد. در حین خرید بلیط پرواز مشهد به لندن هر یک از ایرلاین ها مسیر خاصی را طی می کنند. تنها ایرلاین ایرانی که در این مسیر پرواز ارائه می دهد، ایرلاین ایران ایر می باشد که مسیر آن مستقیم نیست، چون ابتدا در چند فرودگاه داخلی توقف دارد و در نهایت به لندن پرواز می کند. از جمله مسیرهای پروازی مشهد به لندن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایران ایر: مشهد- آبادان- فرودگاه های تهران- لندن

ایران ایر: مشهد- تمام فرودگاه های تهران- لندن

ایران ایر: مشهد- اهواز- تمام فرودگاه های تهران- لندن

ایران ایر: مشهد- اصفهان- تمام فرودگاه های تهران- لندن

ترکیش ایرلاینز: مشهد- استانبول- لندن

قطر ایرویرز: مشهد- دوحه- لندن

عمان ایر: مشهد- مسقط- لندن

فلای دبی: مشهد- دبی- کویت- لندن

ایرلاین امارات: مشهد- دبی- لندن

خرید پرواز مشهد لندن

فرودگاه های لندن

با توجه به اینکه در زمان خرید پرواز لندن کدام یک از ایرلاین ها را انتخاب می کنید، در نهایت به فرودگاه های مختلفی در این شهر فرود خواهید آمد. به عنوان مثال پروازهای ایران ایر و عمان ایر در فرودگاه هیترو لندن فرود می آیند و ترکیش ایرلاینز در گت اویک توقف خواهند داشت.

فرودگاه هیترو که دومین فرودگاه بزرگ جهان می باشد و در مجموع 5 ترمینال دارد. ترمینال یک در سال 1969 و با حضور ملکه الیزابت افتتاح شد و بیشتر برای پروازهای داخلی لندن کاربرد دارد. سایر ترمینال ها هر یک برای گروهی از ایرلاین های خارجی و داخلی اختصاص داده شده اند و در تمام آنها امکانات و شرایط ایده آلی برای مسافران فراهم شده است. با توجه به فاصله زیاد فرودگاه هیترو لندن تا مرکز شهر، در نتجه راه های مختلفی برای تردد مسافران در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال می توان از قطار با قیمت بسیار مناسب استفاده کرد. اگر با لندن آشنایی زیادی ندارید می توانید از تاکسی های ویژه فرودگاه استفاده کنید، قیمت نسبتا بالایی دارند اما همیشه در دسترس هستند و خیلی سریع شما را به مقصد مورد نظرتان منتقل می کنند.

فرودگاه گات اویک یکی دیگر از فرودگاه های لندن می باشد که برخی از پروازهای مشهد به لندن در آن فرود می آیند. این فر.دگاه حدود 65 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و برای تردد می توانید از اتوبوس و تاکسی و قطار استفاده کنید. اتوبوس ارزان ترین وسیله حمل و نقل در این مسیر می باشد که بلیط آنها 5 پوند است. در صورت استفاده از قطار باید بین 10 تا 20 پوند پرداخت کنید. بیشترین هزینه را تاکسی ها دریافت می کنند که حدود 100 پوند می باشد.

از دیگر فرودگاه های لندن می توان به فرودگاه استانستد، لوتن و لندن سی تی اشاره کرد. البته پروازهای ایران در این فرودگاه ها به زمین نمی نشینند.

خرید بلیط ارزن هواپیما لندن

بهترین زمان خرید پرواز مشهد به لندن

با توجه به شرایط آب و هوایی معتدل لندن، در نتیجه می توان گفت تمام فصول سال می توانند برای سفر به آن مناسب باشند. بیشترین تقاضا برای سفر به لندن در فصل بهار و همچنین تعطیلات کریسمس می باشد، چون شرایط آب و هوایی ایده آل و جشن و تعطیلات را در کنار هم دارد. البته در این بازه های زمانی قیمت بلیط پرواز لندن کمی افزایش پیدا میکند و نرخ رزرو هتل نیز بیشتر از سایر مواقع می باشد.

در سفر به لندن کدام هتل ها را رزرو کنیم؟

یکی از خوبی های لندن تمیز بودن و رعایت بهداشت در تمام بخش های شهر می باشد. در نتیجه می توانید بدون نگرانی بابت تمیز بودن یا نوبدن هتل براحتی یکی از گزینه های مناسب را انتخاب کنید. انتخاب بهترین هتل در مرحله اول به بودجه و نوع سفرتان بستگی دارد. به عنوان مثال اگر سفرهای ارزان و کوچسرفینگ را می خواهید تجربه کنید، رزرو یکی از هاستل های این شهر می تواند انتخاب خوبی باشد. البته لازم است قبل از رزرو هاستل تمام موارد امنیتی آن را در نظر داشته باشید.

اگر رزرو هتل را بر هاستل ترجیح می دهید و لوکس و مدرن بودن اقامت برایتان اهمیت زیادی دارد، می توانید یکی از هتل های مدرن این شهر را انتخاب کنید. از جمله هتل های محبوب لندن می توان به هتل رزوود، هتل ساووی، هتل دورچستر، هتل ماندارین اوریینتال، هتل ریتز، هتل کلاریج، هتل لینزبورگ، هتل لانگام و هتل گورینگ اشاره نمود.

پرواز مشهد لندن

چطور سفر ارزانی به لندن داشته باشیم؟

بخش زیادی از هزینه های سفر به لندن در همان ابتدا و برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل باید پرداخت گردد. راه و روش خرید بلیط ارزان هواپیما را در ابتدای متن اشاره شد. برای کاهش هزینه رزرو هتل ابتدا لازم است به نوع هتل و تعداد ستاره های آن دقت کنید. در سفرهای ارزان اغلب افراد هتل های 3 ستاره، هتل آپارتمان و هاستل را ترجیح می دهند. همچنین می توانید در بین هتل های چند ستاره، گزینه هایی را انتخاب کنید که از نظر موقعیت مکانی کمی پایین تر باشند. در این صورت نرخ هتل تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

در گام بعد برای کاهش هزینه های سفر به لندن می توانید به خوردن غذاهای ارزان فکر کنید. به عنوان مثال غذاهای آسیایی در لندن در لیست ارزان ترین غذاها قرار گرفته اند و همچنین می توانید مک دونالد را امتحان کنید.

پیشنهاد می کنیم کارت OYSTER بخرید تا هزینه کمتری را برای حمل و نقل عمومی و تردد در سطح شهر پرداخت نمایید. با خرید این کارت ها هزینه های رفت و آمد و تردد در سطح شهر تا 50 درصد کمتر خواهد شد.

گوش بزنگ باشید و از جاذبه های ارزان و یا رایگان استفاده کنید. همچنین می توانید بلیط های دقیقه نودی را از کیوسک های سینما و سالن های تئاتر با قیمت بسیار ارزان بخرید.

جاذبه های گردشگری معروف لندن

دلیل سفر به لندن هر چیزی که باشد تفاوتی ندارد، سفر برای تحصیل، کار و یا حتی داشتن اقامت دائم و زندگی در این شهر، در هر صورت بازدید از زیبایی های لندن را نباید از دست داد. در کنار خرید بلیط هواپیما مشهد به لندن بهتر است زمانی را برای آشنایی با این جاذبه ها اختصاص دهید. از جمله جاذبه های معروف لندن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاخ باکینگهام

برج لندن

موزه بریتانیا

بیگ بنگ

موزه ویکتوریا و آلبرت

گالری ملی

صومعه وست مینستر

هاید پارک

کلیسای جامع سنت پاول

پرواز مشهد لندن ارزان

در سفر به لندن چه غذاهایی بخوریم؟

لندن از تنوع غذایی بسیار بالایی برخوردار است و خوشبختانه اغلب غذاهای آن با ذائقه ایرانی ها سازگار است. در این شهر می توانید غذاهای ارزان و خیابانی را امتحان کنید و یا در رستوران های بسیار شیک غذاهای گران قیمت سفارش دهید. نقطه مشترک تمام این غذاها کیفیت بالا و خوشمزه بودنشان می باشد. از معروف ترین غذاهای لندن که شامل غذاهای خیابانی و رستوران می باشد می توان به چیپس و ماهی اشاره کرد که بسیار ارزان است و در سفرهای با بودجه کم می تواند انتخاب خوبی باشد. ساندی رست، پودینگ های بسیار متنوع و خوشمزه، هگیس، سوسیس های معروف بریتانیا، انواع پنیر، لانکاشر هات پات، کاکلز، پودینگ تافی، بیف ولینگتون از دیگر غذاهای معروفی می باشند که در سفر با پرواز مشهد به لندن می توانید امتحان کنید.

معروف ترین رستوران های حلال لندن

با توجه به اینکه هر یک از ادیان دارای محدودیت هایی در رژیم غذایی می باشند، در نتیجه در شهرهای بزرگ و توریستی به این مساله دقت میشود و رستوران های ویژه هر مذهب راه اندازی می گردد. با توجه به اینکه ایرانی ها اغلب مسلمان هستند در نتیجه بهتر است برای خوردن غذا با خیال آسوده به رستوران های حلال لندن بروند. هاوس آو هو، استاکس داینر، هاپرز، گوانابانا، چور بیزار، اینیتو، چای وو، بونداکس و بین تانگ از جمله رستوران های حلال لندن می باشند.

ارزان ترین پرواز مشهد لندن

از لندن چه چیزی بخریم؟

همان طور که می دانید لندن پایتخت مد جهان است و نمیشود به این شهر سفر کرد و در مراکز خرید بسیار لوکس و مدرن آن قدم نزد و خرید نکرد. حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید باز هم شک نکنید که وسوسه خواهید شد و برای خودتان و دوستان و خانواده سوغات میخرید. از بهترین چیزهایی که در لندن می توان خرید، لباس های بسیار شیک با ست کامل آنها می باشد که اغلب از برندهای معروف دنیا هستند. قیمت این لباس ها کمی بالاست و با توجه به نوع بنرد و کیفیت آن داشتن قیمت بالا کاملا قابل توجیه است.

از دیگر چیزهایی که در لندن می توان خرید، عطر و زیورآلات بسیار عالی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. شال کشمیر، شکلات، چی و بیسکویت، لوازم آرایش و ساعت مچی های بسیار شیک از دیگر مواردی هستند که می توانند در لیست سوغاتی هایتان قرار گیرند.

اطلاعات کاربردی برای سفر با پرواز مشهد به لندن

کد کشور 44

شماره های اضطراری لندن

112 و 999 با این شماره ها می توانید با پلیس، آتش نشانی ئ آمبولانس تماس بگیرید

واحد پول: پوند

پرواز ارزان مشهد لندن

بلیط پرواز مشهد لندن را از کدام سایت ها بخریم

آخرین سوالی که لازم است به آن پاسخ داده شود، این است که کدام سایت ها را برای خرید بلیط پرواز لندن باید انتخاب کرد. سایت های بسیار زیادی هستند که امکان خرید بلیط هواپیما مشهد به لندن را در اختیارتان قرار میدهند، اما واقعیت این است که همه بهترین گزینه نخواهند بود. سایت هایی را می توان به عنوان بهترین انتخاب کرد که در مرحله اول کاملا امن و معتیر باشند. در مرحله بعد باید برندی نام آشنا باشند و اعتبار و درستی کار آنها به عمل به اثبات رسیده باشد.

سایت هایی معتبر همچنین باید بتوانند امکان استرداد آنلاین بلیط و پشتیبانی 24 ساعته را در اختیار مسافران قرار دهند. با توجه به نقش مهم استرداد آنلاین و کاهش ضررهای مالی بیشتر با این امکان وجود چنین ویژگی روی سایت ها کاملا ضروری می باشد. سایت هایی را برای خرید بلیط انتخاب کنید که تمام پروازها در مسیر مورد نظر را پوشش دهند. با داشتن تنوع بالا در پروازها می توان مقایسات بیشتری انجام داد و در نهایت شانس بیشتری در خرید ارزان ترین بلیط هواپیما لندن خواهید داشت.

پرواز ارزان لندن

خرید پرواز مشهد به لندن از رسپینا

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به لندن و یا هر مسیر داخلی و خارجی دیگر می توانید سایت خرید بلیط رسپینا را انتخاب کنید. برای خرید بلیط کافیست وارد منوی خرید پرواز در کادر بالای این صفحه شوید و بعد از ورود اطلاعات مربوط به مبدا، مقصد و زمان سفر در نهایت روی دکمه جستجو کلیک کنید. از لیست پیشنهادی می توانید بهترین گزینه را بعد از مقایسه خریداری نمایید. لازم به ذکر است که با خرید بلیط از رسپینا می توانید از امکان استرداد آنلاین بلیط و پشتیبانی 24 ساعته نیز بهره مند گردید. با رسپینا روی زمین نمی مانید