{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما خارجی را می توانید به اقصی نقاط دنیا از سایت رسپینا خریداری کنید. رسپینا یکی از شناخته شده ترین سامانه هایی می باشد که خدمات خود را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده و شرایط را برای شروع سفرهای خاطره انگیز و ارزان فراهم می کند. با توجه به رشد گردشگری خارجی در سالهای اخیر و تقاضای زیادی برای خرید بلیط خارجی پرواز در مسیرهای مختلف خاورمیانه، اروپا و آمریکا و سایر نقاط دنیا، سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا امکان خرید بلیط را با ویژگی های منحصر به فردی برای مسافران فراهم نموده است.

بلیط خارجی هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی

در دنیای امروز که دسترسی به اینترنت بسیار آسان می باشد و اغلب کسب و کارها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند، صنعت گردشگری نیز با تغییر و تحول زیادی مواجه شده است. به طوریکه می توان در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکان نسبت به رزرو اینترنتی بلیط خارجی پرواز اقدام نمود. با توجه به ابهاماتی که ممکن است در خرید پروازهای خارجی به صورت آنلاین وجود داشته باشد، سیستم رزرواسیون این پروازها در رسپینا با بهینه سازی هایی که در دوره های مختلف صورت گرفته است، با کمترین پیچیدگی انجام میشود. همچنین لازم به ذکر است که در فرآیند خرید بلیط از این سامانه اطلاعات کاملی از پرواز مانند نام فرودگاه، ساعت و مدت زمان پرواز، نوع بلیط، نام ایرلاین و غیره به طور کامل مشخص شده است.

خرید بلیط خارجی هواپیما با کارت شتاب

با توجه به محدودیت هایی که برای ایرانیان در دریافت کارت های بانکی بین المللی وجود دارد، سیستم رزرو پرواز خارجی رسپینا به گونه ای طراحی شده است که هزینه ارزی بلیط به صورت ریالی پرداخت می گردد. به عبارت دیگر، با هر یک از کارت های بانکی عضو شتاب می توان بلیط خارجی پرواز در هر یک از مسیرهای مورد نظر را خریداری نمود.

رزرو بلیط خارجی پرواز از ایرلاین های معتبر

رسپینا یکی از قدیمی ترین سایت های فعال در حوزه فروش بلیط خارجی هواپیما می باشد و در حاضر پروازهای بیش از 950 ایرلاین را پوشش می دهد. این ایرلاین ها نه تنها شامل شرکت های هواپیمایی خارجی از قبیل ترکیش ایرلاینز، قطر ایرویرز، امارات، عمان ایر، لوفت هانزا می باشد، بلکه بلیط ماهان، ایران ایر و سایر شرکت های هواپیمایی داخلی را نیز پوشش می دهد.

خرید بلیط خارجی هواپیما

استرداد آنلاین بلیط خارجی پرواز

به منظور حمایت از حقوق مسافران، سامانه رسپینا امکان استرداد آنلاین بلیط خارجی هواپیما را فراهم نموده است. با توجه به اینکه هر یک از ایرلاین های داخلی و خارجی قوانین منحصر به فردی برای استرداد بلیط هایشان تعریف می کنند، پس از ثبت درخواست استرداد بلیط توسط مسافر و بررسی شرایط ایرلاین مربوطه، پس از کسر درصد جریمه کنسلی مابقی مبلغ به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد. البته لازم به ذکر است که شرایط استرداد بلیط چارتر و سیستمی ایرلاین ها با هم متفاوت بوده و لازم است در فرآیند خرید به این مسئله توجه شود.

با امکان استرداد آنلاین پروازهای خارجی شرایطی فراهم می گردد تا بدون از دست دادن زمان و جلوگیری از افزایش درصد جریمه به دلیل نزدیک شدن به ساعت پرواز، بلیط با مبلغ کمتری کنسل شود.

پشتیبانی 24 ساعته پروازهای خارجی

با توجه به مشکلاتی که در حین خرید اینترنتی بلیط های خارجی ممکن است رخ دهد از قبیل قطعی اینترنت یا بروز خطاهای سیستمی، ارائه پشتیبانی آنلاین 24 ساعته یکی از خدمات بسیار ضروری برای سایت های فعال در این زمینه می باشد. علاوه براین، اطلاع رسانی به موقع تاخیر بیش از دو ساعت پرواز، تعجیل در پرواز یا لغو آن نیز باید در زمان مناسب از طرف سامانه های فروش بلیط خارجی هواپیما انجام شود. در همین راستا، رسپینا تیمی از کارشناسان حرفه ای را به صورت 24 ساعته و بدون حتی یک روز تعطیلی در تمام سال به عنوان پشتیبان های آنلاین برای تمام خدمات خود از جمله بلیط سفر و رزرو هتل در نظر گرفته است. این تیم در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع خطاها و مشکلاتی احتمالی می باشند.

خرید بلیط خارجی هواپیما با اپلیکیشن رسپینا

اپلیکیشن خرید پرواز خارجی از دیگر خدمات ارائه شده توسط رسپینا می باشد که برای دو سیستم عامل ios و اندروید طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. با این اپلیکیشن نه تنها می توان بلیط را خریداری نمایید، بلکه امکان خریدبلیط قطار و سایر خدمات گردشگری و هر آنچه که برای تجربه سفری ایده آل لازم است نیز ارائه شده است. تمام خدمات ارائه شده بر روی این برنامه از استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

خرید اینترنتی بلیط ارزان خارجی هواپیما

نکات مهم در خرید آنلاین بلیط خارجی هواپیما

 • * لازم است مسافر قبل از هرگونه اقدام برای خرید بلیط هواپیما خارجی از اعتبار ویزای خود مطمئن گردد.
 •  * در صورتی که مسافر موفق به دریافت بلیط نگردد، هزینه ی پرداخت شده به طور کامل برگردانده خواهد شد.
 • * امکان استرداد بلیط برای برخی از پروازهای خارجی چارتری با شرایط خاص و اعمال جریمه ی مشخص شده از سمت چارتر کننده وجود دارد.
 •  * مسافران پروازهای خارجی حداقل 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشند
 •  * خرید بلیط خارجی هواپیما یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط ادامه ی مسیر تهیه کرده باشد.
 •  * مسافرانی که بلیط ادامه ی مسیر تهیه می کنند، لازم است قبل از خرید بلیط، تاریخ بلیط را با تاریخ ویزای خود مطابقت دهند. در صورت عدم تطابق در تاریخ بلیط و ویزا، تمامی مسئولیت بر عهده ی مسافر خواهد بود.
 •  * در برنامه ریزی برای خرید بلیط و محاسبه ی زمان برای جلوگیری از جا ماندن از پرواز، فاصله ی بین فرودگاه و ترمینال های ورودی و خروجی باید مد نظر قرار گرفته شوند
 • * با توجه به اینکه مدت زمان توقف ترانزیتی در هر فرودگاه متفاوت می باشد، در نتیجه لازم است مسافر قبل از خرید یا رزرو پرواز، مدت زمان توقف را کاملا بررسی کند. در صورت جا ماندن از پرواز، حضور با ویزای ترانزیت بیشتر از زمان مجاز، غیرقانونی می باشد.
 •  * سن کودک و نوزاد در زمان خروج و بازگشت باید مطابق با شرایط و قوانین کودک یا نوزاد باشد. طبق قانون هواپیمایی، سن نوزاد کمتر از 2 سال و کودکان بین 2 تا 12 سال می باشد.
 • * لازم است در زمان رزرو یا خرید بلیط خارجی پرواز به میزان بار مجاز ایرلاین مورد نظر دقت شود. میزان بار مجاز در ایرلاین های مختلف با هم متفاوت می باشند.
 •  *هزینه های مربوط به کنسلی، تغییر تاریخ و عدم حضور مسافر در گیت پرواز (no show)، متناسب با قوانین ایرلاین محاسبه می گردد.
 • * طبق قوانین هواپیمایی کشوری، هزینه ی کنسلی یا no show بعد از 72 ساعت برگردانده خواهد شد.
 • * در صورت درخواست مسافر برای تغییر اطلاعات، بلیط باید کنسل و مجدد صادر شود. مسافر در این شرایط باید هزینه پرداخت نماید.
 • * برای انجام هرگونه تغییر یا درخواست کنسلی با کارشناسان ما در رسپینا تماس بگیرید.
 • * رسپینا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر یا کنسل شدن پروازها بر عهده نخواهد گرفت و کاملا بر عهده ی ایرلاین مربوطه می باشد.

شرایط و قوانین اخذ ویزا و اقامت

 • * مسافرانی که قصد خرید بلیط خارجی هواپیما آمریکا و کانادا را دارند، باید در زمان بازگشت از سفر، پاسپورتشان حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
  * قبل از خرید و رزرو بلیط خارجی هواپیما، لازم است شرایط ویزای کشور مقصد و کشورهای ترانزیت (کشورهایی که در فرودگاهشان توقف صورت می گیرد) بررسی شوند. در صورت سوال و ابهام در قوانین ویزا، مسافران محترم میتوانند با پشتیبانی رسپینا تماس بگیرند. در غیر این صورت، رسپینا هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد شد و مسئولیت کامل مشکلات احتمالی بر عهده ی مسافر خواهد بود.
  * مسافرانی که هنوز موفق به اخذ ویزا نشده اند، لازم است حداقل 10 روز قبل از سفر اطلاعات و مدارک مورد نیاز را برای کارشناسان رسپینا ارسال نمایند. اطلاعات مورد نیاز برای صدور بلیط پرواز خارجی عبارتند از: تاریخ شروع ویزا، تاریخ انقضای ویزا، حداکثر زمان اعلام شده توسط سفارت برای اقامت در کشور مقصد.
  * در صورت آماده نشدن ویزا توسط سفارت، رسپینا هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد شد.
   * با داشتن ویزای آمریکا و کانادا، تنها در یک مقصد اروپایی (شنگن)، امکان ترانزیت وجود دارد. برای توقف بیشتر از یک مقصد اروپایی دریافت ویزای شنگن ضروری می باشد
  * برای سفر با ویزای توریستی شنگن، ورود باید از کشوری باشد که ویزای توریستی از همان کشور دریافت شده است.
   * اگر مسافر ویزای شنگن یک بار ورود داشته باشد، مجاز به خروج از شنگن و ورود مجدد نمی باشد
   * برای سفر به مسیرهای چین جنوبی، به جز مسیرهای داخلی چین، دریافت ویزای چین الزامی می باشد.
  * مسافرانی که در مسیر بلاروس و قزاقستان قصد دارند با ایرلاین ایرفلوت سفر کنند، لازم است تا ویزای روسیه تهیه نمایند. در صورت داشتن بلیط یک طرفه، ویزای یک طرفه و برای بلیط های دو طرفه، باید ویزای 2 بار ورود تهیه نمایند
   *.داشتن ویزای بانکوک برای پروازهای تای ایرویز که بالای 12 ساعت ترانزیت دارند، الزامی می باشد
  * با توجه به اینکه ایرلاین تای ایرویز برای مسیر کره ی جنوبی (سئول)، در هنگ کنگ یکبار توقف دارد، در نتیجه داشتن ویزای هنگ کنگ یا پاسپورت آمریکا یا کره ضروری می باشد.
  * در سفر به شهرهای آمریکای جنوبی با ایرلاین های اروپایی، اگر یک ترانزیت در رفت و یک ترانزیت در برگشت وجود داشته باشد، نیاز است تا ویزای شنگن مولتی یا 2 بار ورود تهیه شود. با وجود دو ترانزیت در رفت و دو ترانزیت در برگشت، داشتن ویزای شنگن مولتی الزامی می باشد.

قوانین شرکت های هواپیمایی مختلف در پروازهای خارجی

 • * مسافرانی که قصد دارند به کشورهای اروپایی حوزه ی شنگن سفر کنند، نمی توانند از ایرلاین بریتیش ایرویز که در لندن ترانزیت دارد، استفاده کنند.
 •  * برای پروازهای ایرلاین کویت با ترانزیت بالای 8 ساعت، لازم است مسافر از 24 ساعت قبل در کویت درخواست رزرو هتل ترانزیت انجام داده باشد.
 • * برای سفر به مقاصد بدون ویزا، امکان استفاده از ایرلاین های اروپایی که در ناحیه ی شنگن توقف دارند؛ مانند لوفت هانزا، وجود ندارد.
 • * برای سفر به مقاصد بدون ویزا، امکان استفاده از ایرلاین های اروپایی که در ناحیه ی شنگن توقف دارند؛ مانند لوفت هانزا، وجود ندارد.
 •  * مسافرین مقصد کانادا که با پاسپورت ایرانی قصد سفر با ایرلاین اتحاد را دارند، برای توقف در دابلین حتما به ویزای ترانزیت ایرلند نیاز دارند.

لازم به ذکر است، در صورت عدم رعایت هر یک از قوانین فوق برای خرید بلیط خارجی هواپیما، رسپینا هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نخواهد شد و تمام مسئولیت بر عهده ی مسافر خواهد بود. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

لطفا منتظر بمانید ...

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟

بعد از خرید بلیط خارجی هواپیما امکان تغییر ایرلاین وجود دارد؟

بعد از تکمیل فرآیند خرید بلیط پرواز خارجی امکان تغییر مسیر و ایرلاین وجود ندارد. تنها راهکار در این شرایط استرداد بلیط اولیه و خرید مجدد بلیط از ایرلاین مورد نظر می باشد. البته لازم است ابتدا قوانین ایرلاین را بررسی کرد تا بهترین راه حل در این شرایط را انتخاب نمود.

چه زمانی می توانیم بلیط خارجی هواپیما یک طرفه تهیه کنیم ؟

خرید بلیط خارجی هواپیما یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط ادامه ی مسیر تهیه کرده باشد.

اگر در حین خرید و بعد از واریز هزینه ی بلیط خارجی هواپیما مسافر به دلایلی موفق به دریافت بلیط نشود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در صورتی که مسافر موفق به دریافت بلیط نگردد، هزینه ی پرداخت شده به طور کامل برگردانده خواهد شد.

جریمه کنسل کردن بلیط و تغییر تاریخ پرواز به چه صورت است؟

در تمام پروازهای داخلی و خارجی درصد جریمه استرداد بلیط و تغییر و اصلاح اطلاعات با توجه به قوانین ایرلاین مربوطه محاسبه میشود. در حین خرید بلیط خارجی هواپیما از رسپینا می توانید شرایط استرداد را به طور کامل مطالعه نمایید.

بار مجاز برای سفرهای خارجی چه میزان است؟

میزان بار مجاز در سفرهای خارجی و داخلی با توجه به کلاس پروازی و ایرلاین تعیین می گردد. در خرید اینترنتی بلیط خارجی هواپیما از رسپینا می توانید میزان بار مجاز در پرواز مورد نظر را مشاهده کنید.

بهترین راه برای خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی چیست؟

با توجه به اینکه قیمت بلیط خارجی هواپیما بر اساس کلاس پروازی، تاریخ سفر، نوع هواپیما و ایرلاین و همچنین طول مسیر پروازی محاسبه می گردد، در نتیجه بهترین راه برای خرید بلیط ارزان هواپیما مقایسه نرخ ها در روز و ساعات مختلف می باشد. از آنجا که رسپینا پروازهای بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی را پوشش می دهد، می توان در کمترین زمان نرخ ها و شرایط پرواز را در روزهای مختلف با هم مقایسه و خریدی ارزان را تجربه نمود.