{{ctrl.notification}}
respina

هواپیمایی پویا

هواپیمایی پویا یکی از جوان ترین ایرلاین های داخلی به شمار رفته که در زمینه ی حمل بار آن هم به صورت بین المللی فعالیت دارد. به طوری که در حال حاضر جا به جایی بار به 5 قاره در کل دنیا را پوشش می دهد. یکی از اقدامات اخیر ایرلاین پویا، شروع فعالیت در زمینه ی ایرتاکسی است. از تابستان 1396 برای اولین بار در هرمزگان این پرواز انجام شد. ایرلاین و نوع هواپیماهای ناوگان هوایی برای افرادی که قصد خرید بلیط هواپیما رسپینا را دارند، اهمیت بالایی دارد. لذا در این مطلب قصد داریم ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی پویا را به طور کامل تشریح کنیم. پس با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما پویا

معرفی هواپیمایی پویا

ایرلاین پویا یک شرکت هواپیمایی باری است که دفتر مرکزی آن در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران است. نام قدیمی این ایرلاین، قشم ایر بود. این شرکت همچنین در زمینه خطوط هواپیمایی مسافربری و جت تجاری نیز فعالیت می‌کند. هواپیماهای این شرکت قابلیت جابه جایی 52 مسافر در فاصله ی 2750 کیلومتر و بار با وزن 10 تُن در فاصله ی 950 کیلومتر را دارد. محیط بسیار عالی، صندلی های تاشو و بسته های خدماتی مخصوص هر مسافر توصیف کوتاهی از محیط داخل هواپیماهای مخصوص جا به جایی مسافران در این ایرلاین امن است. در هواپیماهای ناوگان هوایی ایرلاین پویا 4 خروجی اضطراری در نظر گرفته شده تا در صورت رخ دادن اتفاقات پیش بینی نشده مسافران بتوانند به راحتی از هواپیما خارج شوند.

یکی از ویژگی های خوب این هواپیماهای این هواپیمایی، جدا سازی بخش بار از مسافران با محافظ های محکم و قابل جابه جایی است. علاوه بر این، قسمت جلوی بخش مخصوص حمل بار از کابین خدمه جدا شده تا با فرود اضطراری، صدمه ای به خدمه وارد نشود.

رزرو بلیط هواپیما پویا ایر از رسپینا

رزرو اینترنتی بلیط پرواز پویاایر از رسپینا بسیار ساده است و طی چند مرحله قابل انجام می باشد. کافیست از بالای همین صفحه، اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ سفر را وارد کرده و بر روی دکمه "جست و جو" کلیک کنید. در مرحله بعد با انتخاب گزینه "پویا ایر" از فیلتر جست و جوی "انتخاب ایرلاین" سمت راست صفحه، بلیط های این ایرلاین برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین با انتخاب گزینه "چارتر" از قسمت "نوع بلیط" می توانید به آسانی به ارزان ترین بلیط چارتر پویا ایر دسترسی داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری پویاایر

قیمت بلیط هواپیمایی پویا

عواملی هم چون میزان مسافت هوایی، نوع ناوگان بکاربرده شده، زمان سفر و نوع کلاس پروازی بر قیمت بلیط هواپیمایی پویا تاثیرگذار خواهد بود. جدول پروازی 30 روزه ای که سامانه رسپینا ارائه می دهد، به شما در پیداکردین ارزان ترین بلیط های پرواز پویا ایر کمک فراوانی خواهد کرد. کافیست یک بار بر روی فیلد "تاریخ رفت" کلیک کنید.

ویژگی های کلی جت VIP

خدمه: 5 نفر

مسافران: 44 نفر

طول: 28.07 متر (92 فوت و یک اینچ)

عرض بال: 31.89 متر (104 فوت و 7 و نیم)

ارتفاع: 8.56 متر (28 فوت و 4 و نیم)

وزن خالی: 19050 کیلوگرم (42000 پوند)

وزن ناخالص: 34500 کیلوگرم (76058 پوند)

حداکثر سرعت: 700 km/h

سرعت کروز: 550/600 km/h

یکی از اهداف ایرلاین پویا حمل بار سنگین در مسافت های طولانی است. برای این منظور، کارگو پویا با دو بخش مخصوص بار A و B در ناوگان هوایی خود، حمل محموله های بزرگ، حیوانات زنده و انواع کالاهای عمومی را به 5 قاره در کل دنیا انجام می دهد و شما می توانید بلیط هواپیمایی پویا را برای به انجام رساندن این مهم، خریداری کنید.

جت VIP هواپیمایی پویا

ویژگی هواپیماهای مخصوص حمل بار:

خدمه: 6 نفر

وزن بار: 50 تُن

طول: 46.59 متر (152 فوت و یک اینچ)

عرض بال: 50.5 متر (165 فوت و 8 اینچ)

ارتفاع: 14.76 متر (48 فوت و 5 اینچ)

وزن خالی: 92500 کیلوگرم

حداکثر وزن در حین پرواز: 429975 کیلوگرم

حداکثر سرعت: 900 km/h

ابعاد کابین بار: 2454* 345* 340 (L*W*H)

هواپیماهای مخصوص حمل بار ایرلاین پویا

ایرتاکسی ایرلاین پویا

دو فروند هواپیمای 17 نفره ی ایرلاین پویا، شرایط را برای پرواز اولین ایرتاکسی در سال 96 فراهم کرد. اگه تمایل دارید هواپیمای شخصی و مقرون به صرفه برای سفر خانوادگی کرایه کنید، ایرتاکسی گزینه ی خوبی است. اندازه ی کوچک و قابلیت های این هواپیما امکان فرود و خروج در باندهای کوتاه را به راحتی فراهم می کند. اولین پرواز ایر تاکسی ایرلاین پویا در هرمزگان انجام شد و در همان ابتدا اعلام شد که به عنوان پایلوت در مناطق جنوبی ایران فعال خواهد بود. بر اساس آن، این شرکت با استفاده از هواپیماهایی با ظرفیت کم سرنشین و البته با دریافت هزینه ای کم، مسافران را جا به جا می نماید.

ویژگی های ایرتاکسی ایرلاین پویا

خدمه: 2 نفر

مسافران: 17 نفر

طول: 18.86 m

عرض بال: 17.24 m

ارتفاع: 5.68 متر (18 فوت و 7 و نیم)

وزن خالی: 2840 کیلوگرم

حداکثر سرعت: 328 km/h

سرعت کروز: 250 km/h

نرخ صعود: 8.1 m/s

هواپیمایی پویا ایر

ویژگی های بیزینس جت ایرلاین پویا:

هواپیمایی بسیار لوکس با طراحی داخل کابین بسیار شیک و مجهز که برای جابجایی مسافران VIP استفاده می‌شود. خدمه این هواپیما فقط شامل خلبان و کمک خلبان می‌شود و ظرفیت مسافران این هواپیما 10 نفر می‌باشد.لازم به ذکر است که حداکثر سرعت این ناوگان تا 870 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. هواپیماهای بیزینس جت ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی پویا دارای ویژگی های زیر هستند:

تعداد خدمه: 2 نفر (خلبان و کمک خلبان)

ظرفیت: 10 مسافر

وزن بار قابل جابه جایی: 2184 کیلوگرم

طول: 20.85 m (68 فوت و 5 اینچ)

عرض بال: 19.61 m (64 فوت و 4 اینچ)

ارتفاع: 6.30 m (20 فوت و 8 اینچ)

وزن خالی: 21863 کیلوگرم

حداکثر وزن در حین پرواز: 21863 کیلوگرم

حداکثر سرعت: 870 km/h

سرعت کروز: 850 km/h

نرخ صعود: 1355 m/min

هواپیمای بیزینس جت ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی پویا

مسیرهای پروازی هواپیمایی پویا ایر

ایرلاین پویاایر در هر ماه برای نزدیک به ۵۵ مقصد، پرواز برگزار می نماید که شامل مسیر های پروازی زیر هستند:

مسیر تهران مشهد

مسیر تهران-یزد

مسیر تهران-شیراز

مسیر تهران-بندرعباس

مسسیر تهران-گرگان

قوانین استرداد بلیط هواپیمایی پویا ایر

مسافران می توانند در صورت تغییر برنامه سفر نسبت به کنسلی بلیط خود اقدام فرمایند. البته دقت داشته باشید که قوانین کنسلی بلیط سیستمی با چارتر متفاوت است. بطوریکه سیستمی ها، جریمه کمتری نسبت به چارتر داشته و حتی در صورت جاماندن از پرواز نیز قابل کنسل شدن خواهند بود. جدول میزان جریمه کنسلی ایرلاین پویاایر در صفحه " شرایط کنسلی بلیط" (لینک پایین صفحه) موجود است.

رسپینا، ارزانترین سایت خرید اینترنتی بلیط با تضمین قیمت 5% ارزانتر و پشتیبانی 24 ساعته، در زمان رزرو بلیط، امکان خرید بلیط بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی را فراهم کرده است. شما می توانید در زمان خرید، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب و سفر خوب و آرامی را شروع کنید. به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با امکانات سایر ایرلاین ها مطالب وبلاگ گردشگری رسپینا را دنبال کنید.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.