مقایسه هتل های all و uall

تفاوت هتل های all با uall

در این مطلب قصد داریم تا شما را با هتل های uall و all و امکانات و خدمات ارائه شده در آن ها آشنا کنیم. همراه ما باشید.

هتل های all چه نوع هتل هایی هستند؟

اگر شما جزء افرادی هستید که می خواهید سفری دور از شلوغی را تجربه کنید، هتل های all می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. هتل all به هتلی اشاره دارد که در زمان اقامت در آن می توانید علاوه بر تمام وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام از میان وعده ها و نوشیدنی های هتل هم به صورت رایگان استفاده کنید. این هتل ها برای سرو غذا نیز محدودیت زمانی در نظر گرفته شده است، که می توانید بین ساعات اولیه صبح تا 12 شب، هر مقدار غذایی که بخواهید را نوش جان کنید. اما در صورت استفاده پس از این ساعت، باید هزینه غذای خود را بپردازید.

محدودیت در استفاده از نوشیدنی در هتل های all

در این هتل ها علاوه بر زمان استفاده از غذا ها، برای استفاده از برخی نوشیدنی ها هم محدودیت ایجاد کرده است و در صورتی که سفارش دهید، باید هزینه ی آن را پرداخت کنید.

امکانات و خدمات ارائه شده در هتل های all

در این هتل ها می توانید از انواع ورزش های آبی چون جت اسکی، غواصی، اسکی روی آب و... به صورت رایگان استفاده کنید. البته باید بدانید که استفاده از این ورزش ها در این هتل ها، یک بار امکان پذیر است. همچنین برخی از هتل ها وجود دارند که تسهیلات دیگری چون ماساژ و.. را هم ارائه کرده اند.

هتل های uall چه هتل هایی هستند؟

هتل های  uall بیشتر در مناطق ساحلی وجود داشته و می تواند مناسب برای افراد شب زنده دار باشد. در این هتل ها تمام خدماتی که ارائه می شود، تفاوت چندانی با هتل های all ندارد. تنها تفاوتی که بین این دو نوع هتل وجود دارد، این است که می توانید با رزرو هتل های uall ، از غذا ها و انواع نوشیدنی ها به صورت شبانه روزی و رایگان استفاده کنید. به همین دلیل هزینه ای که در این هتل می پردازید، طبیعتا از سایر هتل ها بسیار بیشتر است.  

هتل ریکسوس باب البحر دبی

امکانات و خدمات ارائه شده در هتل های uall

با اقامت در هتل های uall دیگر نیازی به گشت و گذار داخل شهر را ندارید. چرا که در این هتل ها می توانید از انواع امکانات تفریحی چون باشگاه، ساحل اختصاصی، جت اسکی، استخر و... بدون محدودیت استفاده کنید.

تفاوت رستوران های all و uall

در هتل all و uall علاوه بر رستوران های سلف سرویس، فست فودی و غرفه های کنار ساحل، تعداد زیادی رستوران وجود دارد که تمامی وعده های غذایی در آن ها رایگان است.

سرویس دهی در رستوران های all محدود بوده و می توان از ساعت های اولیه صبح تا 12 شب به آن مراجعه کنید. اما در رستوران های uall، هیچ محدودیتی وجود ندارد و به صورت 24 ساعته آماده پذیرایی می باشند.

اگر برای یک هفته هتل های all را برای اقامت رزرو کنید، باید در ابتدای ورود، یک رستوران را انتخاب و رزرو کنید. این به این معنا است که تمام آن هفته را فقط می توانید از آن رستوران استفاده کنید. اما در رستوران های uall، هیچ محدودیتی در رزرو رستوران وجود ندارد و می توانید چندین رستوران را رزرو کنید.

تفاوت رستوران های all و uall

از دیگر تفاوت های هتل های uall و all، می توان به منوی رستوران های آن اشاره کرد. تنوع غذایی و نوشیدنی در هتل های uall از رستوران هتل های all بسیار بیشتر است. به طوری که می توانید در این رستوران ها، انواع غذاهای دریایی را با هر نوشیدنی الکلی و غیر الکلی چون مشروب را سفارش دهید.

در رستوران های all اگر یک غذای گران را سفارش دهید، باید هزینه آن را به صورت کامل پرداخت کنید.

آیا هتل های all و uall در ایران وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، خیر. در ایران هتل all یا uall وجود ندارد، اما هتل هایی وجود دارند که خدمات هافبرد یا فولبرد را ارائه می دهند. این بدین معنا است که می توانید اتاق خود را با وعده های غذایی، بدون نیاز به پرداخت هزینه بیشتر رزرو کنید.

در اتاق های هافبرد، رزرو اتاق به همراه وعده های صبحانه، ناهار یا شام امکان پذیر است که مسافر می تواند به دلخواه یکی از وعده های شام یا ناهار را انتخاب کند. رزرو اتاق های فولبرد نیز شامل هر سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام می شود. در این اتاق ها، در صورت استفاده از خدمات دیگری همچون کافی شاپ، کافه سنتی، مینی بار و... باید هزینه آن توسط مسافر پرداخت شود.

در ایران نیز شهر های توریستی همچون مشهد، کیش و شیراز وجود دارد که برخی از هتل های آن، دارای اتاق های هافبرد و فولبرد می باشند. هتل های 5 ستاره ای چون هتل ترنج کیش و هتل الماس 2 مشهد از هتل هایی می باشند که با رزرو اتاق در آن ها می توانید از خدمات هافبرد و فولبرد ن بهره مند شوید. 

اتاق هافبرد هتل ترنج کیش

کدام کشورها هتل uall و all دارند؟

اقامت در هتل های uall و all را می توان در کشور ترکیه و در شهر های آنتالیا و کوش آداسی تجربه کرد. همچنین در دبی هم تعدادی از این هتل ها نیز وجود دارد. هتل پورت نیچر، هتل کریستال واتر ورلد، هتل ۵ ستاره کالیستا، هتل ۵ ستاره بایا لارا و... در شهر آنتالیا و هتل رامادا، هتل کرومار افسوس، هتل پالم وینگز از جمله هتل های uall شهر کوش آداسی می باشند. همچنین هتل 5 ستاره ریکسوس باب البحر و هتل دبل تری بای هیلتون راس الخیمه از هتل های uall در دبی به شمار می روند.

هتل پورت نیچر آنتالیا

در این مطلب با هتل های uall و all و قوانین و امکانات هر کدام از آن ها آشنا شدیم. اگر شما هم تجربه اقامت در این هتل ها را دارید، تجربه های خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.